Pasākumu kalendārs
<< Oktobris 2017 >>
POTCPSSv.
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
A  A  A
Lapas karte

Vai piedalīsies Cēsu iedzīvotāju forumā 28.oktobrī?
 Skatīt atbildes

Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aicina darbā Sabiedrisko kultūras pasākumu organizatoru Vaives tautas namā

Aicina darbā Sabiedrisko kultūras pasākumu organizatoru Vaives tautas namā

Pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs” aicina darbā “Sabiedrisko kultūras pasākumu organizatoru” Vaives tautas namā.

Galvenie pienākumi:
- Veikt kultūras pasākumu plānošanu un koordinēšanu Vaives pagasta iedzīvotājiem, izstrādājot un īstenojot mākslinieciskā satura ideju, laika plānus, budžeta plānošanu un tā precīzu izpildi, sadarbības partneru un finansējuma piesaisti, tehnisko specifikāciju plānošanu un pasākuma veiksmīgas norises koordinēšanu un nodrošināšanu, kā arī pēc pasākuma izvērtēšanu un nepieciešamo atskaišu noformēšanu.
- Piedalīties Vaives pagastā organizēto kultūras pasākumu mārketinga aktivitāšu plānošanā un nodrošināt plāna sekmīgu un savlaicīgu izpildi.
- Analizēt sabiedrības intereses un vajadzības kultūras jomā Vaives pagastā un rast risinājumus dažādu iedzīvotāju sociālo grupu iesaistei sabiedriskajā kultūras dzīvē un sabiedrības objektīvās iespējas  pasākumu apmeklējumiem.
- Veicināt sabiedrības iniciatīvu un līdzdarbību kultūras pasākumu norisē.
- Piedalīties Kultūras centra stratēģisko vidējo un ilgtermiņa mērķu plānošanā un realizācijā, kas saistīti ar Vaives pagasta kultūras dzīves attīstību un sabiedrisko kultūras pasākumu attīstību Cēsu novadā

Prasības pretendentiem:
- Pieredze kultūras pasākumu organizēšanā vai kultūras projektu vadībā.
- Profesionālā augstākā vai augstākā izglītība sociālajās vai humanitārajās zinātnēs,
- Praktiska pieredze mārketinga aktivitāšu pielietošanā un finanšu plānošanā.
- Prasme organizēt savu darbu, augsta atbildības sajūta, precizitāte, atsaucība, ar pašiniciatīvu uz risinājumu vērsta attieksme pret darbu;
- Spēja strādāt komandā, organizējot darba uzdevumu izpildi sadarbībā ar citiem Aģentūras darbiniekiem
- Prasme strādāt ar datoru un biroja programmatūru (Word, Excel, PowerPoint), izmantot interneta iespējas un datu bāzes
- Teicamas latviešu valodas zināšanas;
- Vēlama divu svešvalodu pārvaldīšana (vismaz saziņas līmenī)
- B kategorijas autovadītāja apliecība. (vēlams savs transports nokļūšanai uz darba vietu Vaives tautas namā.)

Ja jūti sevī pārliecību pieņemt izaicinājumu un piedalīties Vaives pagasta nākotnes veidošanā, bagātinot kultūras dzīvi Vaivē, ja Tev ir vīzija un izpratne par to, ko vēlas iedzīvotāji, idejas un vēlme rast netradicionālus risinājumus kā iesaistīt kultūras dzīvē dažādas iedzīvotāju grupas ar dažādu pasākumu un aktivitāšu palīdzību, aicinām pretendēt uz Sabiedriskā kultūras pasākuma organizatora amatu Vaives tautas namā.

Ar pilnu amata aprakstu iespējams iepazīties ŠEIT.

Piedāvājam:
- Darba laiks – pusslodze;
- Sociālās garantijas;
- Atalgojumu - 400 EUR brutto;
- Iespēju strādājot ar iniciatīvu realizēt savas radošās idejas;
- Kolēģu atbalstu un komandas darbu;

Lūdzam iesniegt CV un motivācijas vēstuli, kas sniedz priekšstatu par pretendenta atbilstību amata aprakstā izvirzītajām prasībām „Cēsu Kultūras centrā”, Cēsīs, Raunas ielā 12 (5 stāvā), vai iesūtīt uz e-pastu kultura@cesis.lv, līdz 2016.gada 17.aprīlim.

Papildus informācija par vakanci – Cēsu Kultūras Centra vadītāja Laura Bāliņa, tālr. 25770498.

Publicēšanas datums: 2016. gada 1. aprīlis

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar

Printēt