A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Mediju akreditācija "Latvijas Uzvaras diena, Cēsu kauju simtgade" notikumiem
2019. gada 17. jūnijs  
Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību uzsāk plašsaziņas līdzekļu akreditāciju uz Latvijas Uzvaras dienas, Cēsu kauju simtgades notikumiem, kuri norisināsies 2019. gada 22. jūnijā Cēsīs.
Apavu nodošanas pakalpojums ļoti pieprasīts
2019. gada 17. jūnijs  
Maijā notika SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta lietotu apavu vākšanas akcija “Pazole”, kuras laikā iedzīvotāji bija aicināti uz 20 EKO laukumiem nest lietošanai vēl derīgus apavus. Mēneša laikā nogādāšanai uz attīstības valstīm EKO laukumos nodoti vairāk nekā 3100 apavu pāri.
Režisore Krista Burāne aicina Cēsu kauju simtgadē svinēt brīvību un varonību
2019. gada 12. jūnijs  
Cēsīs 22.jūnijā ar apjomīgu pasākumu programmu tiks svinēta Latvijas Uzvaras diena, Cēsu kauju simtgade. Kā uzsver Latvijas Uzvaras dienas programmas režisore Krista Burāne, dalībai svinībās vēlams ieplānot visu dienu, jo visi notikumi saturiski un arī scenogrāfiski būs saistīti, veidojot vienotu stāstu par kaujām pie Cēsīm pirms simts gadiem, to nozīmi mūsu valsts tapšanā un to, vai jēdzieni brīvība un varonība ir dzīvi un svarīgi mums arī šodien.
Cēsu kauju simtgades pasākumā varēs doties aizraujošā orientēšanās spēlē
2019. gada 12. jūnijs  
Sestdien, 22.jūnijā, kad Cēsīs svinēsim Latvijas Uzvaras dienu, Cēsu kauju simtgadi, ikviens aicināts svētkus iepazīt orientēšanās spēlē “Cēsu kaujām 100”.
Cēsu un Priekuļu novadā var pieteikties mācībām pieaugušajiem 53 programmās
2019. gada 11. jūnijs  
Visā Latvijā turpinās ceturtā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Cēsu un Priekuļu novadā var pieteikties mācībām 53 izglītības programmās sešās izglītības iestādēs.
Aicinām 22.jūnijā pie ēkām pacelt Latvijas valsts karogus!
2019. gada 11. jūnijs  
Tradicionāli 22.jūnijā Cēsīs tiks svinēta Varoņu piemiņas diena (Cēsu kauju atceres diena), ko, sākot no pagājušā gada, ar lepnumu saucam par Latvijas Uzvaras dienu, jo 1919.gada kaujas bija pirmais izšķirošais pagrieziena punkts Latvijas Neatkarības karā. Lai godinātu un pieminētu kritušos varoņus, kā arī uzsvērtu šīs dienas nozīmību, Cēsu un Vidzemes iedzīvotāji, iestādes, organizācijas un uzņēmumi aicināti pie ēkām pacelt Latvijas valsts karogu.
Aicinām brīvprātīgos palīgus iesaistīties "Latvijas Uzvaras diena. Cēsu kauju simtgade" svētku veidošanā
2019. gada 7. jūnijs  
Lai apskatītu svētku tapšanu no organizatora skatupunkta un palīdzētu tapt "Latvijas Uzvaras diena. Cēsu kauju simtgade" svinībām, aicinām komandā brīvprātīgos palīgus, kuri piedalīsies svētku norises pasākumu organizēšanā 21.jūnijā un/vai 22.jūnijā.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs jūlijā
2019. gada 11. jūnijs  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 5.jūlijā, 12.jūlijā un 19.jūlijā no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Izmaiņas autobusa Cēsis–Kosa–Skujene kustības grafikā
2019. gada 10. jūnijs  
Starp Cēsīm un Rīgu sāks kursēt jauns ekspresvilciens
2019. gada 6. jūnijs  
No 10.jūnija starp Rīgu un Cēsīm darbdienās sāks kursēt jauns ekspresvilciens maršrutā Cēsis-Rīga-Cēsis.
Mainīts auto stāvēšanas laika ierobežojums vecpilsētas stāvvietās
2019. gada 5. jūnijs  
No 5.jūnija mainījies automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums stāvvietās uz ielām vecpilsētā. Turpmāk arī Torņa ielā un Baznīcas laukumā auto novietošanas laiks ir līdz vienai stundai.
Cēsīs tiksies 60 sabiedriskās zinātnes pētnieki no 24 valstīm
2019. gada 4. jūnijs  
Šodien, 4. jūnijā Vides risinājumu institūts (VRI) Cēsīs pirmo reizi Baltijā uzņem 60 sabiedriskās zinātnes pētniekus un ekspertus no 24 valstīm, lai izstrādātu ieteikumus sabiedriskās zinātnes attīstībai Eiropā un iesaistītajās valstīs, tai skaitā Latvijā.
Cēsu klīnikā ginekologu komanda veiksmīgi veikusi četras augstākās sarežģītības ginekoloģiskās operācijas
2019. gada 31. maijs  
Šonedēļ divu dienu laikā augsti profesionālu ārstu komanda Cēsu klīnikā veiksmīgi veica četras ļoti sarežģītas operācijas – 3 dziļās endometriozes laparoskopiskas operācijas un 1 mūsdienīgu, laparoskopisku dzemdes noslīdējuma korekciju ar tīkliņa implantu. Tās ir augsta līmeņa un grūtības pakāpes ginekoloģiskas operācijas, kas mūsdienīgā veidā atrisina daudzām Latvijas sievietēm aktuālas veselības problēmas. Operācijas vadīja Francijā praktizējošs ginekologs Eduards Ošiņš, kurš ir eksperts dziļās endometriozes ķirurģiskā ārstēšanā, sadarbībā ar Vidzemes mazinvazīvās ķirurģijas dienas centra, kas darbojas Cēsu klīnikā, ginekoloģēm Jolantu Krauzi un Aigu Rotbergu.
Mainīts autobusa maršruts Cēsu autoosta–Cīrulīši
2019. gada 31. maijs  
No 2019.gada 1.jūnija maršruts Nr.3005 Cēsu autoosta–Cīrulīši un Nr.3010 CATA–Slimnīca–Cīrulīši–CATA tiks pagarināts, un autobuss brauks arī pa Kovārņu un Līgatnes ielu, veidojot lokveida maršrutu. Tāpat četros maršruta Nr.3005 Cēsu autoosta–Cīrulīši reisos, kas Cēsu autoostā tiek uzsākti plkst.8.30, 9.30, 10.30 un 12.30, tiks iekļauta papildu pietura Zirņu iela un Glūdas iela.
Turpinās Vienības laukuma pilnveide
2019. gada 30. maijs  
Maija sākumā notika Vienības laukuma pārveidošana no rotācijas apļa, kas pilnībā atdots autosatiksmei, par lietderīgi izmantojamu publisko telpu. Pēc mēneša garumā veiktajiem izmēģinājumiem tiks saglabāta pašlaik esošā organizācija.
Cēsis pretendēs uz Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titulu
2019. gada 29. maijs  
Cēsu novada dome 23.maijā konceptuāli atbalstīja Cēsu dalību konkursā “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027”.
VAS „Privatizācijas aģentūra” paziņo
2019. gada 29. maijs  
SIA "Cēsu siltumtīkli" siltumenerģijas tarifs
2019. gada 28. maijs  
SIA “Cēsu siltumtīkli” reģ. Nr. 40003007848, juridiskā adrese Rūpniecības iela 13, Cēsis, LV4101, 2019. gada 24.maijā, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedz sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto (piedāvāto) siltumenerģijas gala tarifu, kas ir aprēķināts saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes 2010.gada lēmumu Nr. 1/7 "Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika", un pamatojumu jaunajam tarifam.
Cēsu pils uzmirdz ar unikālu multimediju izstādi par tās vēsturi
2019. gada 27. maijs  
Šī gada 3.jūnijā Cēsu pilī durvis vērs Latvijā unikāla izstāde ”Multimediāls Cēsu pils stāsts”, kas ļaus apmeklētājiem pils rietumu torņa trešā stāva telpā piedzīvot aizraujošu multimediālu Cēsu pils vēstures stāstu, izdzīvojot nozīmīgākos pils vēstures notikumus un sajūtot seno laiku atmosfēru.
Turpināsies siltumtrašu atjaunošana Cēsīs, Viestura un L.Paegles ielas rajonā
2019. gada 27. maijs  
Maijā, pēc apkures sezonas beigām, Cēsīs tiek sākta siltumtīklu pārbūves Viestura ielas kvartālā II kārta un Leona Paegles ielas kvartāla I kārta, vecās kanāla tipa caurules nomainot pret jaunām, rūpnieciski izolētām caurulēm
Cēsu Mākslas festivāls izziņo datumus
2019. gada 23. maijs  
Cēsu Mākslas festivāls notiks no 6. jūlija līdz 18. augustam un, turpinot atzīmēt Latvijas valsts simtgadi, šīs vasaras festivāla tēma būs nacionālā kultūra globālajā laikmetā. Vērienīgās vizuālās mākslas programmas centrālais notikums būs multimediāla ekspozīcija “Close-up / Tuvplāns” topošajā Cēsu laikmetīgās mākslas centrā. Izskanēs latviešu diasporas mūziķu veikumam veltīti koncerti, Jānis Putniņš atlasījis filmas kino programmai “Kalni”, savukārt koncertzālē “Cēsis” būs skatāmas sezonas labākās teātra izrādes. Festivāla lielais brīvdabas mūzikas notikums kā ierasts gaidāms Cēsu pils parka estrādē - izcilā amerikāņu komponista Leonarda Bernsteina slavenākā mūzikla „Vestsaidas stāsts” uzvedums.
Pašvaldības nekustamā īpašuma izsole
2019. gada 21. maijs  
DACVĢ sporta laukumam Spāru svētki
2019. gada 16. maijs  
Ceturtdien, 16.maijā, nosvinēti Spāru svētki topošajam Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas sporta laukumam.
Aicinājums stādīt baltus ziedus godinot varoņus
2019. gada 15. maijs  
Šovasar 22.jūnijā plaši svinēsim Cēsu kauju simto gadadienu, Latvijas Uzvaras dienu. Cēsnieki aicināti, godinot Uzvaras dienu, sākt jaunu tradīciju – stādīt un audzēt baltus ziedus.
Tiek īstenots ERAF projekts “Cēsu novada vispārējo izglītības iestāžu modernizācija”
2018. gada 27. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldība īsteno ERAF projektu “Cēsu novada vispārējo izglītības iestāžu modernizācija”. Projekta ietvaros plānots veikt piecu Cēsu novada izglītības iestāžu – Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Cēsu 2.pamatskolas un Līvu sākumskolas modernizāciju.
Četros gados – četri jauni īres nami cēsniekiem
2018. gada 5. jūnijs  
Pēc nekustamo īpašumu uzņēmumu aplēsēm īres dzīvokļu pieprasījums Cēsīs pārsniedz piedāvājumu pat septiņas reizes. Redzot Cēsīs potenciālu un saņemot pašvaldības pretimnākšanu, SIA “Siguldas būvmeistars” plāno četru jaunu daudzdzīvokļu namu būvniecību Saules un Vilku ielu krustojumā.
Skatīt arhīvu

Printēt