A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Lielajā Talkā 27. aprīlī?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Bojātas šūpoles Maija parkā
2019. gada 19. aprīlis  
Šonedēļ Maija parkā uzstādītās Lieldienu šūpoles nopietni bojātas un tiks demontētas.
SIA "Cēsu siltumtīkli" iepirkums
2019. gada 18. aprīlis  
Policija aiztur piemēslotājus
2019. gada 17. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldībai un Cēsu novada pašvaldības policijai iedzīvotāji ziņoja par neatļautā vietā izmestiem atkritumiem Koku ielā. Veicot rūpīgu vietas novērošanu, pašvaldības policijai izdevās vainīgos aizturēt.
Atvērto durvju dienā Valsts probācijas dienestā
2019. gada 15. aprīlis  
Piektdien, 10.maijā, plkst.10.00 Valsts probācijas dienesta Vidzemes reģiona Cēsu nodaļā, Pļavas ielā 3a notiks atvērto durvju diena.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” vadītāju
2019. gada 15. aprīlis  
P/A "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" aicina darbā Kultūras projektu vadītāju
2019. gada 15. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā Īpašumu apsaimniekošanas pārvaldes vecāko komunālinženieri
2019. gada 12. aprīlis  
Iedzīvotāji stāda kokus
2019. gada 10. aprīlis  
Lapsu ielā un Piebalgas ielā zaļajā joslā starp ietvi un brauktuvi iedzīvotāji iestādījuši sešus kokus – divus ozolus un četras kļavas.
CKTC aicina darbā Apmeklētāju centra speciālistu uz nepilnu laiku
2019. gada 10. aprīlis  
Cēsu Sociālās vides forums
2019. gada 8. aprīlis  
Piektdien, 26.aprīlī, plkst.10.00 "Gaujaslīčos", Dzirnavu ielā 45 notiks Cēsu Sociālās vides forums.
Turpināsies siltumtrašu atjaunošana Viestura un L.Paegles ielu rajonos
2019. gada 8. aprīlis  
Šogad paredzēts veikt siltumtīklu pārbūves Viestura ielas kvartālā un Leona Paegles ielas kvartālā. Veco kanāla tipa cauruļu nomaiņa uz jaunām rūpnieciski izolētām caurulēm, samazinās siltuma zudumus šajos posmos un uzlabos pārvades sistēmas drošību.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā Cēsu mākslas skolas direktoru
2019. gada 5. aprīlis  
Uzsākts ceļš pretī zināšanās balstītas bioekonomikas inovāciju sistēmas attīstīšanai reģionā
2019. gada 8. aprīlis  
Vidzemes reģions uzsācis ceļu pretī zināšanās balstītas bioekonomikas inovāciju sistēmas attīstīšanai reģionā.
Ekspozīcija "Sirdsapziņas ugunskurs" iegūst 3.vietu Latvijas Dizaina gada balvā
2019. gada 5. aprīlis  
Cēsīs izveidotā ekspozīcija "Sirdsapziņas ugunskurs" ieguvusi 3.vietu "Latvijas Dizaina gada balvas 2019" konkursā.
Cēsu klīnikā darbu sāk diabēta apmācības kabinets
2019. gada 4. aprīlis  
No šā gada 9.aprīļa darbu Cēsu klīnikā sāks cukura diabēta pacientu apmācības kabinets, kurā pacientus (pieaugušos) pieņems un konsultēs sertificēta diabēta apmācības jeb endokrinoloģijas medicīnas māsa Mirdza Krūmiņa ar ilggadēju darba pieredzi šajā klīnikā. Diabēta apmācības jeb konsultācijas būs bezmaksas tiešās pieejamības pakalpojums, kam nepieciešams ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījums. Pieteikšanās, zvanot uz reģistratūras tālruni 64125634.
Cēsu klīnikas jaunumi aprīlī
2019. gada 4. aprīlis  
Aprīlis Cēsu klīnikā sācies ar vairākiem labiem jaunumiem pacientiem.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā sabiedrības iesaistes projektu vadītāju (sociālo inovatoru)
2019. gada 2. aprīlis  
Cēsis ir drosmīga pašvaldība ar mērķi kļūt par izcilāko dzīves vietu Latvijā, un mēs saprotam, ka tā sasniegšanai vajadzīgs augsts servisa un speciālistu profesionalitātes līmenis. Ja spēj un vēlies saskatīt un realizēt iespējas, lai palīdzētu mums augt, tad pievienojies mūsu komandai!
Stadions iedzīvotājiem arī turpmāk pieejams bez maksas
2019. gada 3. aprīlis  
Publiskajā telpā izplatīta informācija, ka turpmāk par Cēsu pilsētas stadiona izmantošanu būs jāmaksā. Tas neatbilst patiesībai. Stadiona apmeklējums jebkurā laikā, kad tajā nenotiek sacensības vai treniņi, arī turpmāk būs bez maksas.
Cēsīs top jauns sociālo pakalpojumu centrs
2019. gada 1. aprīlis  
Cēsīs gada nogalē sāksies jauna sociālo pakalpojumu centra celtniecība Rīgas ielā 90. Šajā centrā tiks veidoti jauni pakalpojumi personām ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.
Noslēgumam tuvojas metodiskā centra izveide DACVĢ; sākas sporta laukuma izbūve
2019. gada 29. marts  
Cēsu novada pašvaldībai īstenojot projektu “Cēsu novada vispārējo izglītības iestāžu modernizācija”, noslēgumam tuvojas reģionālā metodiskā centra būvniecības darbi Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā (DACVĢ).
Atklāts Lielās talkas mēnesis
2019. gada 27. marts  
Sākusies talkas vietu reģistrēšana Lielajai Talkai, kas visā Latvijā šogad notiks 27.aprīlī. Lielā Talka šogad noritēs jau vienpadsmito reizi.
Nometņu organizatoriem jārēķinās ar stingrākām ugunsdrošības prasībām
2019. gada 27. marts  
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, ka šogad stājušās spēkā ugunsdrošības prasības attiecībā uz publiskajiem objektiem, ja tajos atbilstoši lietošanas veidam nav paredzēta cilvēku izmitināšana naktī, bet cilvēki nakšņos – objektā ir jābūt ierīkotai automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmai, balss izziņošanas sistēmai, evakuācijas ceļu skaitam un platumam jābūt atbilstoši izmitināto cilvēku skaitam, kā arī evakuācijas ceļam jānodrošina cilvēku drošu izkļūšanu no objekta.
Ikviens Latvijas iedzīvotājs var mācīties finanšu pratību, izmantojot NVA e-apmācības moduli
2019. gada 27. marts  
Finanšu pratības nedēļā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) atgādina, ka ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kurš vēlas apgūt, pārbaudīt vai pilnveidot savas zināšanas finanšu pratībā, NVA kopš 2018.gada marta savā tīmekļvietnē piedāvā interaktīvu elektroniskās apmācības moduli “Mana nauda šodien un rīt. Finanšu pratība”.
Ievēro dzīvnieku turēšanas noteikumus publiskās vietās
2019. gada 27. marts  
Ņemot vērā sūdzības un zvanus, ko Cēsu novada pašvaldības policija saņēmusi pēdējā mēneša laikā par mājdzīvnieku turēšanu un atrašanos publiskajā telpā, atgādinām Cēsu novadā spēkā esošos dzīvnieku īpašnieku un turētāju pienākumus.
Tiek atsavināti divi zemes gabali
2019. gada 26. marts  
No 1.aprīļa izmaiņas maršrutā Nr.7774 Cēsis–Valmiera–Ainaži un Nr.7144 Valmiera–Cēsis
2019. gada 25. marts  
Balstoties uz Alojas novada domes lūgumu, no 2019.gada 1.aprīļa gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7774 Cēsis–Valmiera–Ainaži un Nr.7144 Valmiera–Cēsis.
Cēsīs tiks izmēģināts jauns nakts apgaismojuma režīms
2019. gada 21. marts  
Cēsu ielās ārpus pilsētas centra un vecpilsētas tiks izmēģināts jauns ielu apgaismojuma režīms nakts stundās laikā no plkst.23.00 līdz plkst.5.00.
VAS "Latvijas Valsts ceļu" informācija par masas ierobežojumiem pavasara šķīdoņa laikā
2019. gada 20. marts  
Siltā laika ietekmē atsevišķos grants autoceļu posmos ir iestājies šķīdonis un tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām.
Sarunu festivāls LAMPA meklē 90 brīvprātīgos palīgus!
2019. gada 18. marts  
Labāk vienreiz ieraudzīt (lasi – pieredzēt) nekā 100 reižu dzirdēt! Sarunu festivāla LAMPA organizatori ir pārliecināti par šo seno tautas gudrību un aicina Tevi kļūt par Sarunu festivāla LAMPA brīvprātīgo palīgu!
Cēsis - arvien populārāks galamērķis viesiem no visas pasaules
2019. gada 14. marts  
Cēsu Tūrisma informācijas centrs (TIC), apkopojot Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) datus par 2018.gadu, konstatēja, ka Cēsu novadā pērn ir nakšņojuši 19 725 tūristi, kas ir par gandrīz 26% vairāk nekā 2017.gadā, informē Cēsu Tūrisma informācijas centra galvenā tūrisma speciāliste Nora Paula Bargā. Tas liecina, ka Cēsis, kā tūrisma galamērķis, kļūst arvien iecienītāks, piedāvājot dažādu interešu aktivitātes dažādām vecumu grupām.
Kā ietaupīt laiku un sazvanīt klīnikas reģistratūru ērtāk
2019. gada 13. marts  
Lai arī pacientu ērtībām piedāvājam iespēju pieteikties ārstu konsultācijām un izmeklējumiem elektroniski, izmantojot e-pierakstu, daudzi Cēsu klīnikas klienti un pacienti vizītes pieteikšanai joprojām labprāt izmanto reģistratūras tālruni. Īpaši aktuāla šī iespēja ir gados vecākiem iedzīvotājiem. Apkopojot informāciju par zvaniem, kas tiek saņemti uz reģistratūras tālruni, varam spriest par tendencēm jeb iedzīvotāju paradumiem, piesakoties vizītēm. Šīs atziņas var noderēt, lai ietaupītu laiku un turpmāk pieteiktos konsultācijām ērtāk.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs aprīlī
2019. gada 6. marts  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 5.aprīlī, 12.aprīlī un 26.aprīlī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Aicinām pieteikties gidu kursiem Cēsīs!
2019. gada 28. janvāris  
Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties gidu kursiem klātienē. Uz kursiem aicināti visi interesenti, kuri labprāt padziļinātu zināšanas par Cēsu viduslaiku un Jauno pili, kā arī Cēsu pilsētas vēsturi. Gidu kursi dos lielisku iespēju uzlabot komunikācijas un prezentācijas prasmes, praksē nostiprināt svešvalodu zināšanas un apgūt gidu darba pieredzi.
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2019. gada 3. janvāris  
Arī šogad zemju īpašnieki Cēsu novadā, kuri būs veikuši latvāņu invāziju ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2018. gada 17. janvāris  
Saskaņā ar Cēsu novada domes pieņemtajiem grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.27 zemju īpašnieki, kuri būs veikuši latvāņu invāzijas ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Skatīt arhīvu

Printēt