A  A  A
Lapas karte


Vai Tu gaidi pavasari?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Cēsīs notiks seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
2018. gada 15. marts  
Trešdien, 21.martā, plkst.10.00 Cēsu pieaugušo izglītības centrā notiks seminārs Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņēmējiem un citiem interesentiem par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā.
Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem plāno izveidot futbola laukumu
2018. gada 15. marts  
Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem, kurā uzturas jaunieši vecumā no 14 līdz 21 gadam, 2019.gada laikā plānots izveidot futbola laukumu. Idejas iniciators ir Latvijas Futbola Federācijas prezidenta amata kandidāts Kaspars Gorkšs, bet tās īstenošanai nepieciešams gan Tieslietu ministrijas, gan Cēsu pašvaldības un UEFA Fonda atbalsts.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā Īpašumu apsaimniekošanas pārvaldes juristu
2018. gada 14. marts  
Zemes stunda
2018. gada 15. marts  
Sestdien, 24. martā, visā pasaulē jau vienpadsmito reizi svinēs Zemes stundu, un laikā no plkst.20.30 līdz plkst.21.30 ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība, valdība ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.
Mediācijas dienas Cēsīs
2018. gada 15. marts  
Iedzīvotājiem no 20.marta līdz 22.martam ir iespēja saņemt bezmaksas konsultāciju par ģimenes un darba attiecību strīdu risināšanu bez tiesas starpniecības.
Cēsnieku projekts uzvar konkursā "Sabiedrība ar dvēseli"
2018. gada 14. marts  
Cēsnieku izstrādāts projekts par Viestura un Turaidas ielas apkaimes pagalma labiekārtošanu uzvarējis nacionāla mēroga projektu konkursā ‘’Sabiedrība ar dvēseli. Iedzīvotāji veido savu vidi”, kas marta sākumā norisinājās Ādažos.
Klīnikas prioritātes šim gadam: pakalpojumu kvalitāte, pacientu komforts
2018. gada 14. marts  
SIA "Cēsu klīnika" 2018.gadā izvirzījusi vairākas prioritātes, lai ne tikai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti, bet arī pieejamību, komfortu un patīkamu atmosfēru ārstniecības procesā. Galvenais izaicinājums līdzīgi kā citās Latvijas klīnikās – personāla saglabāšana un jaunu speciālistu piesaiste.
Cēsu Restorānu nedēļa “Garšas mostas!”
2018. gada 13. marts  
No 26.marta līdz 2.aprīlim notiks pirmā Cēsu Restorānu nedēļa. Cēsniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja baudīt izsmalcinātus un gardus ēdienus par īpaši draudzīgām cenām. Gardēžus aicinās seši Cēsu un apkārtnes restorāni un kafejnīcas.
Uzaicinājums slēgt līgumu par medību tiesību piešķiršanu Vaivē
2018. gada 12. marts  
Aicinām fiziskas un juridiskas personas, kas vēlas iegūt tiesības slēgt līgumu par medību tiesību nomu Cēsu novada pašvaldības nekustamajos īpašumos Vaives pagastā, līdz 15.04.2018. iesniegt Vaives pagasta pārvaldē dokumentus atbilstoši Cēsu novada pašvaldības 13.07.2017. noteikumu Nr. 29 „Cēsu novada pašvaldības medību tiesību nomas piešķiršanas kārtība” nosacījumiem.
Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku noslēguma koncerta tiešraide Cēsīs
2018. gada 13. marts  
Cēsu novada pašvaldība saņēmusi apstiprinājumu no Kultūras ministrijas par signāla nodrošināšanu Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku noslēguma koncerta tiešraidei. Tas nozīmē, ka sniegsim bezmaksas iespēju piedzīvot kopības sajūtu, svinot lielākos, krāšņākos un skaļākos Latvijas svētkus.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs aprīlī
2018. gada 13. marts  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 6.aprīlī, 13.aprīlī, 20.aprīlī un 27.aprīlī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 12.03. - 16.03.
2018. gada 12. marts  
Cēsu būves konkursa „Gada labākā būve Latvijā 2017” finālā
2018. gada 8. marts  
Cēsu pilsētas sporta stadiona 1.kārta un viesnīca „Villa Santa” iekļuvušas Latvijas būvniecības nozares profesionālo organizāciju organizētās skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” finālā. Stadions nominēts kategorijā „Ainava”, bet „Villa Santa” ierindojusies starp finālistiem kategorijā „Publiskā jaunbūve”.
Cēsīs atjaunos Viduslaiku pili un Sv.Jāņa baznīcu
2018. gada 6. marts  
Šī gada 5.martā parakstīta vienošanās ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta „Kultūra, vēsture, arhitektūra Gaujas un laika lokos” īstenošanu, kas paredz atjaunot deviņus valsts nozīmes kultūras mantojuma objektus septiņu pašvaldību administratīvajās teritorijās, to skaitā Cēsu viduslaiku pili un Sv.Jāņa baznīcu.
Cēsīs notiks informatīvā diena gidiem
2018. gada 6. marts  
Gidu informatīvajā dienā 29.martā Cēsīs tiks uzsvērti jaunie piedāvājumi tūristiem, kas izceļ Cēsis kā Hanzas savienības pilsētu.
Lekciju cikls "Izzini Cēsis"
2018. gada 26. februāris  
No 6.marta Cēsu Jaunās pils semināru zālē notiks otrais lekciju cikls "Izzini Cēsis".
Zemessardzes 27.kājnieku bataljons aicina novadniekus pievienoties savām rindām
2018. gada 5. marts  
Tuvojoties Latvijas 100.dzimšanas dienai, Zemessardzes 27.kājnieku bataljons aicina tos Cēsu novada iedzīvotājus, kuri vēlas dot ieguldījumu mūsu valsts aizsardzībā, pievienoties Zemessardzei.
Pietura "Vaive" no 1.marta iekļauta jaunos maršrutos
2018. gada 1. marts  
No 1.marta pieturvieta "Vaive", kas atrodas Cēsu novada Vaives pagastā, tiks iekļauta vairākos reisos maršrutā Nr.7910 Rīga–Balvi, Nr.7915 Rīga–Trapene–Alūksne un Nr.7968 Rīga–Vecpiebalga–Madona.
Izbeidz līgumu ar vecpilsētas ielu uzturētāju; piemēros līgumsodu
2018. gada 28. februāris  
Cēsu novada pašvaldība un SIA “Eco Baltia Vide” ir vienojušās ar 28.februāri izbeigt līgumu par ielu uzturēšanu vecpilsētā pirms termiņa, piemērojot SIA “Eco Baltia Vide” līgumsodu 10687,10 EUR apjomā.
Pilotē dronu droši un tiesiski
2018. gada 27. februāris  
Ministru kabineta 2016 gada 22.novembra noteikumi Nr. 737 "Kārtība, kādā veicami bezpilota gaisa kuģu un tādu cita veida lidaparātu lidojumi, kuri nav kvalificējami kā gaisa kuģi" attiecas uz jebkuru personu, kuras īpašumā vai valdījumā ir bezpilota gaisa kuģis vai kura vēlas veikt bezpilota gaisa kuģa lidojumus, kā arī uz komersantiem un personām, kas organizē bezpilota gaisa kuģu lidojumus.
Cēsu novada pašvaldība izsludina pieteikšanos vasaras skolu organizēšanas projektu konkursam
2018. gada 27. februāris  
No 2018.gada 1.marta līdz 6.aprīlim Cēsu novada pašvaldība izsludina pieteikšanos vasaras skolu organizēšanas projektu konkursam. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt vasaras skolu organizēšanu Cēsu novada administratīvajā teritorijā, radot jaunas idejas un pieejas konkrētajā sfērā.
Jauns autobusu maršruts "Cēsis – Krīvi – Veismaņi – Cēsis"
2018. gada 26. februāris  
No 1.marta sāks darboties jauns autobusu maršruts "Cēsis – Krīvi – Veismaņi – Cēsis".
Deinstitucionalizācija – iekļaujošākai sabiedrībai
2018. gada 21. februāris  
Lai pārtrauktu personu ar garīga un funkcionāla rakstura traucējumiem ievietošanu institūcijās, Cēsu novada pašvaldība piedalās Vidzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas projektā "Vidzeme iekļauj", piedāvājot alternatīvus pakalpojumus. Vienlaikus speciālisti aicina sabiedrību iesaistīties personu ar garīga un funkcionāla rakstura traucējumiem iekļaušanā darba tirgū.
Grāmata "Cēsu ģerbonis" nominēta balvai "Zelta Ābele"
2018. gada 21. februāris  
Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vēsturnieka Tāļa Pumpuriņa sagatavotā un Cēsu Kultūras un Tūrisma centra izdotā grāmata “Cēsu ģerbonis” nominēta grāmatu mākslas balvai “Zelta Ābele”.
Cēsīs notiek seminārs par ainavu pārvaldību
2018. gada 20. februāris  
Otrdien, 20.februārī Cēsīs notika projekta ”LIFE Viva Grass” seminārs “ĢIS plānošanas rīka izmantošana ainavu pārvaldības prioritāšu noteikšanā: Cēsu novada piemērs”.
Cēsu novada Pašvaldības policijai mainījies darba laiks
2018. gada 20. februāris  
Saskaņā ar Pašvaldības policijas veikto analīzi par notikumiem ar Pašvaldības policijas patruļu iesaisti tika pieņemts lēmums par darba laika maiņu.
Gaujas Nacionālā parka un Cēsu piedāvājumu popularizēs tūrisma izstādēs Vācijā
2018. gada 20. februāris  
Ar dalību divās tūrisma izstādēs gadatirgos Vācijā, noslēgsies šī gada izstāžu sezona, kurā tiek pārstāvētas Gaujas Nacionālā parka (turpmāk GNP), tai skaitā Cēsu, pašvaldības. Latvijas nacionālajā stendā tiks popularizēts GNP zīmols “Enter Gauja” un tā plašais tūrisma piedāvājums.
VPR sniedzis pirmos priekšlikumus maršruta tīkla optimizācijai Vidzemē
2018. gada 19. februāris  
Vidzemes plānošanas reģions pēc kopīgām sarunām ar pašvaldību pārstāvjiem un sabiedriskā transporta pasažieru pārvadātājiem sagatavojis pirmos priekšlikumus sabiedriskā transporta maršrutu reisu optimizācijai, tādējādi maršrutu tīklu gada griezumā samazinot pāri par 80 tūkstošiem kilometru. Optimizējamo reisu saraksta pamatā ir pašu pasažieru pārvadātāju sniegtie priekšlikumi, jo tieši pārvadātāji visobjektīvāk spēj izvērtēt, cik nozīmīgs konkrētais reiss ir pasažieru mobilitātei. Priekšlikumi ir saskaņoti arī ar pašvaldībām, kuru teritorijā reisi tiek izpildīti. Atsevišķi priekšlikumi saskan ar pērn ATD sniegtajiem ierosinājumiem.
Jauna tīmekļa vietne “Pasākumi Cēsīs”
2018. gada 15. februāris  
Iedzīvotāju un pilsētas viesu ērtībām kopš 15.ferbuāra darbojas jauna vietne http://pasakumi.cesis.lv/, kur turpmāk varēs atrast informāciju par koncertiem, festivāliem, izstādēm, konferencēm, sporta norisēm un visa cita veida pasākumiem, kas notiek Cēsu novadā.
Noslēdzies Cēsu novada kultūras projektu konkurss
2018. gada 9. februāris  
Cēsu novada kultūras projektu konkursā atbalstīti 15 projekti, kopumā šo projektu realizācijai piešķirot 10 000 EUR līdzfinansējumu no Cēsu novada pašvaldības budžeta.
Cēsu novada pašvaldība atteiksies no skaidras naudas norēķiniem
2018. gada 7. februāris  
No šī gada 29.marta Cēsu novada pašvaldība atteiksies no skaidras naudas norēķiniem, saglabājot iespēju norēķināties ar banku maksājumu kartēm.
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2018. gada 17. janvāris  
Saskaņā ar Cēsu novada domes pieņemtajiem grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.27 zemju īpašnieki, kuri būs veikuši latvāņu invāzijas ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Skatīt arhīvu

Printēt