Pasākumu kalendārs
<< Augusts 2017 >>
POTCPSSv.
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
A  A  A
Lapas karte


Kāda ir Tava 2018.gada apņemšanās?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Cēsīs atceras barikāžu notikumus
2018. gada 19. janvāris  
Cēsīs 19.janvārī notika 1991.gada barikāžu piemiņas pasākumi. Cēsu Izstāžu namā ar stāstījumu par mūzikas nozīmi atmodas laikā un tās lomu neatkarības atgūšanā viesojās mūziķe Māra Upmane-Holšteina, bet ap ugunskuru pie Izstāžu nama pulcējās skolēni no visām Cēsu skolām, lai tiktos ar cēsniekiem, kas piedalījušies barikādēs.
Rīgas ielu atvērs iedzīvotājiem un piegādes transportam
2018. gada 18. janvāris  
Rīgas ielas remontdarbi ziemas laikā tiks apturēti, un atkal atsāksies pavasarī. Šajā laikā posmā no Līvu laukuma līdz Rožu laukumam būs atļauts iebraukt tikai ar Cēsu novada pašvaldības policijas izsniegtām atļaujām. Tās varēs saņemt šī ielas posma iedzīvotāji, lai varētu ērti piekļūt saviem mājokļiem, un uzņēmumu īpašnieki, lai varētu nodrošināt piegādes veikaliem.
Atvērta publiskā slidotava
2018. gada 18. janvāris  
Pie vecā tirgus laukuma iekārtota publiskā slidotava, kas būs apgaismota līdz plkst.23.00, kā arī tiks izveidota vieta, kur pārvilkt apavus.
Cēsu novada pašvaldība noslēgusi jaunu atkritumu apsaimniekošanas līgumu
2018. gada 19. janvāris  
Cēsu novada dome 2017.gada decembrī noslēgusi līgumu par atkritumu apsaimniekošanu Cēsu novadā ar pašvaldībām piederošo SIA “ZAAO” (ZAAO). Līgums stājās spēkā 2018.gada 1.janvārī un tā darbības laiks ir septiņi gadi.
Pabeigta Saulrītu ielas pārbūve
2018. gada 17. janvāris  
Pagājušā gada nogalē noslēdzās Saulrītu ielas pārbūve, kas sākās 2016.gada rudenī. Pārbūves rezultātā rūpniecības apbūves teritorijā pa Saulrītu ielu izbūvēta lietus ūdens savākšanas un novadīšanas sistēma, apgaismojums, cietais ielas segums.
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests” aicina darbā psihologu
2018. gada 17. janvāris  
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2018. gada 17. janvāris  
Saskaņā ar Cēsu novada domes pieņemtajiem grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.27 zemju īpašnieki, kuri būs veikuši latvāņu invāzijas ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Seko Būvvaldes dokumentu apritei tiešsaistē
2017. gada 14. decembris  
No šī gada decembra interneta vietnē cesis.lv, papildus obligātajai sabiedrības informēšanai par būvniecības procesiem, Cēsu novada būvvalde ievieto arī informāciju par Cēsu novada būvvaldē iesniegtās būvniecības dokumentācijas izskatīšanas gaitu.
Pasākumu pieteikšana festivālam LAMPA
2018. gada 17. janvāris  
Sācies otrais Sarunu festivāla LAMPA pasākumu pieteikšanās posms. Līdz 28.februārim aicinām ikvienu, kam ir, ko teikt, pieteikt vienu vai vairākus 1,5 stundu garus pasākumus uz LAMPAS skatuvēm vai teltīs.
Cēsu stadions atvērts arī ziemas sezonā
2018. gada 16. janvāris  
Cēsu pilsētas sporta stadions ziemas sezonā darbojas no plkst.7.00 līdz plkst.20.00. Skriešanas celiņi sportotājiem ziemā pieejami visu laiku, bet āra trenažieru laukums un bērnu laukums izmantojami tad, kad gaisa temperatūra ir virs 0 grādiem.
LPA izsolē pārdod nekustamo īpašumu Vītolu ielā 7
2018. gada 16. janvāris  
Privatizācijas aģentūra pārdod atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli valsts nekustamo īpašumu Vītolu ielā 7, Cēsīs, Cēsu novadā – sākumcena EUR 55 800.00, nodrošinājums EUR 5 580.00, izsole 16.februārī plkst.10.00, pieteikšanās līdz 1.februārim plkst.16.00.
Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 15.01. - 19.01.
2018. gada 15. janvāris  
Turpinās iedzīvotāju diskusijas par pagalmu labiekārtošanu
2018. gada 12. janvāris  
Cēsu novada pašvaldība aicina daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus uz nākamo diskusiju par daudzdzīvokļu māju pagalmu vides labiekārtošanas projektu skicēm.
Profesionālā vidusskola maina nosaukumu; būvēs jaunu dienesta viesnīcu
2018. gada 11. janvāris  
Cēsu Profesionālajai vidusskolai jaunais gads sācies ar pārmaiņām. No 1.janvāra skolas nosaukums ir Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola. Tāpat šī gada pavasarī sāksies jaunas dienesta viesnīcas celtniecība blakus jau esošajai skolas ēkai Valmieras ielā 19.
Gaujas Nacionālo parku un Cēsis popularizē Nīderlandē
2018. gada 10. janvāris  
Ar piedalīšanos starptautiskajā tūrisma gadatirgū „Vakantiebeurs” Utrehtā Nīderlandē 9.–12.janvārī uzsākta 2018.gada tūrisma izstāžu sezona. Šī gada pavasarī kopumā septiņās ārvalstu izstādēs nacionālajā stendā tiks pārstāvētas Gaujas Nacionālā parka pašvaldības, to vidū arī Cēsis, popularizējot zīmolu „Enter Gauja”.
Bezmaksas konsultācijas nevalstiskajām organizācijām Cēsīs
2018. gada 10. janvāris  
Piektdien, 26. janvārī, no plkst.10.00 Cēsu Centrālajā bibliotēkā nevalstiskajām organizācijām būs pieejamas bezmaksas konsultācijas par grāmatvedības, juridiskajiem un attīstības jautājumiem.
VPR: par reģionālo maršrutu slēgšanu lemsim tikai pēc rūpīgas situācijas izpētes
2018. gada 11. janvāris  
Jau iepriekš ziņojām, ka īsi pirms gadu mijas Vidzemes plānošanas reģions (turpmāk – VPR) saņēma priekšlikumus no Autotransporta direkcijas (turpmāk – ATD) par konkrētiem maršruta tīkla reisu samazinājumiem, kas paredz maršrutu tīklu Vidzemē samazināt par teju vienu miljonu kilometru gada griezumā. Sabiedriskā transporta padomes sēdē, kas notika 5.janvārī, klātesošie vienojās, ka reģionālais maršrutu tīkls ir jāpārskata un ka turpmāk uzturēt to tādā apjomā, kāds tas ir šobrīd, esošā finansējuma ietvaros nav iespējams. Tāpat tika panākta vienošanās, ka plānošanas reģioni kopā ar pašvaldībām iesniegs savus priekšlikumus attiecībā uz maršrutu tīkla izmaiņām, un visi grozījumi, kas maršrutos varētu tikt veikti, notiks pakāpeniski.
Skolēni atgriežas renovētajā Pastariņa skolā
2018. gada 8. janvāris  
Cēsu Pastariņa sākumskolas skolēniem un skolotājiem jaunais semestris sākas ar svētkiem. No 8.janvāra skolas kolektīvs atgriežas renovētajās skolas telpās Raunas ielā.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā Būvvaldes vadītāju
2018. gada 8. janvāris  
Ja Tev ir arhitekta diploms, veiksmīga darba pieredze pilsētplānošanā, būvniecībā un/vai arhitektūrā, Tu pārzini jaunākās tendences šajās jomās, Tev ir analītiska un elastīga domāšana, pieredze starptautiskos projektos vai darba grupās, kā arī esi pieredzējis komandu un darbinieku vadīšanā, spēj pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, komunicēt par profesionāliem jautājumiem latviešu un angļu valodā, sūti savu CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi vakances@cesis.lv ar norādi “Būvvaldes vadītājs” līdz 2018.gada 2.februārim.
Vidzemes plānošanas reģions: ir jānovelk robeža, ciktāl drīkst samazināt sabiedriskā transporta reisus reģionos
2018. gada 5. janvāris  
Īsi pirms gadu mijas VPR saņēma priekšlikumus no Autotransporta direkcijas par konkrētiem maršruta tīkla reisu samazinājumiem, kas paredz maršrutu tīklu Vidzemē samazināt par teju vienu miljonu kilometru gadā. Šis jautājums jau piektdien, 5.janvārī tiks skatīts Sabiedriskā transporta padomes sēdē. Tāpēc ceturtdien, 4. janvārī tika sasaukta VPR pašvaldību priekšsēdētāju ārkārtas sanāksme, kurā piedalījās arī pašvaldību speciālisti, kā arī Latvijas pasažieru pārvadātāju asociācijas prezidents Ivo Ošenieks un Latvijas Pašvaldību savienības padomnieks tautsaimniecības jautājumos Aino Salmiņš.
Vairākās Cēsu skolās nokomplektētas pirmās klases; pieteikšanās turpinās
2018. gada 4. janvāris  
Vecāki jau no 2017.gada 1.septembra aktīvi piesaka savus bērnus mācībām 1.klasē nākamajā mācību gadā, tāpēc Cēsu 1.pamatskolā un Cēsu 2.pamatskolā 1.klases jau nokomplektētas.
Pēc pārbūves atklātas Cīrulīšu dabas takas
2017. gada 29. decembris  
Ar simbolisku pārgājienu atklātas labiekārtotās Cīrulīšu dabas takas, kas papildinātas ar jauniem maršrutiem. Projekta “Dabas infrastruktūras atjaunošana Gaujas nacionālajā parkā, Cēsu un Pārgaujas novados” gaitā Cīrulīšu dabas taku tīkls paplašināts ar diviem posmiem 800 metru garumā. Taka Zvanu klints apskatei, kuras izbūvē izmantots apaļkoks un koksnes polimēra dēļi ir 357 metrus gara, savukārt taka ar kāpnītēm un skatu platformām virs Spoguļklints ir 440 metrus gara.
Bērnudārzu pedagogiem cels slodzes un atalgojumu; Krīvos – jauna bērnudārza grupiņa
2017. gada 28. decembris  
No nākamā mācību gada Cēsu novada pirmsskolas izglītības iestādēs tiks pakāpeniski kāpinātas pedagogu slodzes un attiecīgi arī atalgojums, palielinot tās līdz pilnai slodzei.
VUGD aicina gaidāmo svētku laikā neaizmirst par drošību!
2017. gada 21. decembris  
Lai svētki nepārvērstos traģēdijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina cilvēkus neaizmirst par drošību
Mobilais mamogrāfs Cēsīs janvārī
2017. gada 30. novembris  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 5.janvārī, 12.janvārī, 19.janvārī un 26.janvārī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Skatīt arhīvu

Printēt