A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Lielajā Talkā 27. aprīlī?
Jā, talkošu Cēsu novadā:
(11%) - 21 balsu
Jā, talkošu ārpus Cēsīm:
(5%) - 10 balsu
Jā, sakopšu savu īpašumu:
(43%) - 79 balsu
Nepiedalīšos:
(40%) - 74 balsu
Balsu skaits: 184
<< Iepriekšējais <<  
>> Nākamais >>
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Aicina pieteikties dalībai pirmajā pašvaldību atvērto datu hakatonā
2019. gada 20. septembris  
Valmierā 18. - 19.oktobrī notiks pirmais pašvaldību atvērto datu hakatons (Open Data Hackathon for Municipalities 2019).
Pusotra gada laikā dubultojies Cēsu vilcienu pasažieru skaits
2019. gada 18. septembris  
Pusotra gada laikā, no 2018.gada sākuma līdz šī gada augustam, vilcienu pasažieru skaits, kas iekāpj un izkāpj Cēsu dzelzceļa stacijā, vairāk nekā dubultojies, liecina VSIA “Autotransporta direkcija” dati.
Aicina sniegt priekšlikumus Teritorijas plānojuma grozījumiem
2019. gada 18. septembris  
Saskaņā ar Cēsu novada domes 13.06.2019. lēmumu Nr. 185 “Par Cēsu novada pašvaldības Teritorijas plānojuma 2016.-2026.gadam grozījumu izstrādes uzsākšanu un darba uzdevuma apstiprināšanu”, sākta Teritorijas plānojuma grozījumu izstrāde. Grozījumu izstrādes gaitā tiks pārskatīts Teritorijas plānojuma funkcionālais zonējums, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi, kā arī spēkā esošie detālplānojumi.
Plāno Gauju!
2019. gada 4. septembris  
Cēsnieki aicināti aktīvi iesaistīties Cēsu novada pašvaldības īstenotajā projektā “Augmented Urbans”, kura laikā kopīgi domāsim par kūrorta attīstības iespējām Cēsīs, un apmeklēt projekta īslaicīgo biroju Rīgas ielā 3.
Piedalies Riteņbraukšanas izaicinājumā
2019. gada 4. septembris  
No 16.septembra līdz 6.oktobrim cēsnieki un visi, kam Cēsis sirdī, aicināti piedalīties Eiropas riteņbraukšanas izaicinājumā, kura laikā ar divriteni nobrauktie kilometri pārvērtīsies punktos un iespējā iegūt balvas.
Izsludināts grantu konkurss "Dari Cēsīm"
2019. gada 10. septembris  
2019.gada otrais granta pieteikumu iesniegšanas periods ir no 9.septembra līdz 11.oktobrim.
Share IT Cēsīs
2019. gada 16. septembris  
Jau otro gadu IT speciālisti un visi šīs jomas interesenti aicināri piedalīties Vidzemē lielākajā IT konferencē “Share IT”. Šogad konference norisināsies 4.oktobrī Cēsīs, koncertzālē “Cēsis”.
Aicinām pieteikt labo darbu darītājus Vaives pagastā
2019. gada 10. septembris  
Pastāstiet par labo darbu darītājiem Vaives pagastā līdz 1.oktobrim.
Vaives pagasta pārvalde pārceļas uz Rīdzenes bibliotēku
2019. gada 6. septembris  
Vaives pagasta pārvalde no 9. septembra turpmāk atradīsies un klientus pieņems Rīdzenes bibliotēkā, Rīdzenē, Nākotnes ielā 6-14.
Ar jaunu bērnudārzu Krīvos likvidēta bērnu pirmsskolas rinda
2019. gada 3. septembris  
Atklājot divas jaunas grupiņas Līvu pirmsskolas izglītības iestādē, izdevies likvidēt gaidīšanas rindu uz bērnudārziem.
CVĢ skolotājai Diānai Siliņai Ata Kronvalda prēmija
2019. gada 3. septembris  
Pirms jaunā mācību gada sākuma, 30.augustā, Valsts prezidents Eglis Levits četriem skolotājiem pasniedza Ata Kronvalda prēmijas par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā un jaunatnes zinātniski pētnieciskā darba organizēšanā un vadīšanā. Šogad prēmiju saņēma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotāja Diāna Siliņa.
Notiks nolietotās elektrotehnikas vākšanas akcija “Sper EKO soli”
2019. gada 3. septembris  
No 1. līdz 30.septembrim notiks SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta nolietotās elektrotehnikas vākšanas akcija “Sper EKO soli”
Avotu ielejas parkā 20 bīstami koki
2019. gada 2. septembris  
Cēsu novada pašvaldības Kokaugu aizsardzības komisija ir izvērtējusi koku stāvokli Avotu ielejas parkā un lēmusi par 20 koku nociršanu.
Zinību diena Cēsu novadā
2019. gada 2. septembris  
Cēsu novada pašvaldība sveic visus Cēsu un Vaives pagasta skolēnus, viņu audzinātājus, vecākus, skolu direktorus un personālu šajā saulainajā 1.septembrī!
CNN iesaka Cēsis kā vienu no skaistākajiem Latvijas galamērķiem
2019. gada 29. augusts  
“CNN Travel” publicētajā topā, kurā apkopoti 11 skaistākie galamērķi Latvijā, starptautiskā raidorganizācija ierindo arī Cēsis.
Cēsīs noslēdzas vasaras ielu remontdarbi
2019. gada 29. augusts  
Beidzoties vasaras sezonai, Cēsīs noslēdzas vasarā veicamies ielu uzturēšanas darbi.
Cēsu Valsts ģimnāzijas olimpiāžu dalībnieki – Latvijas TOP5
2019. gada 29. augusts  
CVĢ ierindojusies dalītā ceturtajā vietā prestižajā Ata Kronvalda fonda veidotajā “Zvaigžņu reitingā”.
Sveikti ilggadīgie Cēsu izglītības iestāžu pedagogi
2019. gada 27. augusts  
Šodien Izstāžu namā notika tradicionālais pasākums, kurā pateicāmies Cēsu izglītības iestāžu pedagogiem, kuri arodā pavadījuši vairāk nekā 35 gadus.
Brauc bez maksas uz LIAA Jaunrades un tehnoloģiju festivālu – iNOVUSS
2019. gada 27. augusts  
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra organizē vienu no lielākajiem bezmaksas Eiropas jaunrades un tehnoloģiju festivāliem - iNOVUSS. Festivāla norise: 2019.gada 30.augusts – 1.septembris, Lucavsalā, Rīgā.
Cēsīs norisināsies pirmā mammu un tētu konference “Vecāku revolūcija”
2019. gada 14. augusts  
Šķiet, nav tāda vecāka, kurš nebūtu nespēkā nolaidis rokas un skaļi vai pie sevis secinājis: “Es neesmu pietiekami labs vecāks.” Tomēr sava vājuma atzīšana, nepadošanās un aizvien jaunu metožu meklējumi – ir vienojošais vadmotīvs pirmajai mammu un tētu konferencei “Vecāku revolūcija”, kas norisināsies š. g. 1. novembrī Cēsīs, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”. Konferencē būs iespēja dzirdēt 20 praktiskus un iedvesmojošus stāstus, ļaujot iedziļināties bērnu un vecāku savstarpējās attiecībās, izgaismojot ģimenes emocionālos, fiziskos, psiholoģiskos un citus aspektus.
Cēsu Sv.Jāņa baznīcas tornī atgriežas krusts un lode ar vēstījumu nākamajām paaudzēm
2019. gada 23. augusts  
Piektdien, 23.augustā, Cēsu Sv.Jāņa evaņģēliski luteriskās baznīcas 80 metrus augstajā torņa smailē tika uzcelti un no jauna uzstādīti vēsturiskais krusts un lode, kurā iekļauta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.
Īpašuma Skudru ielā 3 izsole
2019. gada 23. augusts  
Cēsu novada pašvaldība atsavina pircēju noskaidrojot atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli, pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu Skudru ielā 3.
Cēsu klīnika attīsta rehabilitācijas pakalpojumus un to pieejamību
2019. gada 23. augusts  
Augustā Cēsu klīnikas rehabilitācijas nodaļas komanda kļuvusi par diviem speciālistiem bagātāka. 6.augustā komandai pievienojies jauns speciālists, pieredzējis fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsts Arnis Nulle, tāpēc turpmāk pacientus Cēsu klīnikā konsultēs jau divi ārsti, kopīgi nodrošinot iespēju pacientiem saņemt konsultācijas katru darbdienu.
Cēsu klīnika pabeigusi palātu aprīkojuma modernizācijas projektu stacionārajiem pacientiem
2019. gada 23. augusts  
NVA aicina darba meklētājus reģistrēties dalībai tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”
2019. gada 23. augusts  
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba meklētājus reģistrēties dalībai tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā 2019”, kas 26.septembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 norisināsies Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu. Tā ir lieliska iespēja darba meklētājiem atrast piemērotu darbu Latvijā! Dalība pasākumā ir bez maksas!
Rīdzenē atver atjaunoto bibliotēku
2019. gada 22. augusts  
Ceturtdien, 22.augustā, Vaives pagasta Rīdzenē pēc remonta tika atvērta Rīdzenes bibliotēka.
Uz laiku satiksmei slēgts L.Paegles ielas posms
2019. gada 22. augusts  
No 22.augusta uz mēnesi automašīnu satiksmei tiks slēgts Leona Paegles ielas posms no Vāveres ielas līdz Ata Kronvalda ielai. Tiks veikta siltumtrases rekonstrukcija.
Atklāts īres dzīvokļu nams A.Kronvalda ielā 56
2019. gada 21. augusts  
Trešdien, 21.augustā, svinīgi tika atklāts jaunuzbūvētais īres dzīvokļu nams Ata Kronvalda ielā 56, Cēsīs. Jauno namu Cēsu novada pašvaldība būvējusi sadarbībā ar Aizsardzības ministriju, lai nodrošinātu dzīvojamo fondu nepieciešamo speciālistu piesaistei.
Cēsu novada pašvaldības darbinieki viesojas Vaivē
2019. gada 21. augusts  
Pirmdien, 19.augustā, Vaives pagasta “Kaķukrogā” notika Vaives iedzīvotāju un Cēsu novada pašvaldības darbinieku tikšanās, lai pārrunātu iedzīvotājiem svarīgus jautājumus.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs septembrī un oktobrī
2019. gada 12. augusts  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 6.septembrī, 13.septembrī, 20.septembrī un 27.septembrī, kā arī 4.oktobrī, 11.oktobrī, 18.oktobrī un 25.oktobrī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Četros gados – četri jauni īres nami cēsniekiem
2018. gada 5. jūnijs  
Pēc nekustamo īpašumu uzņēmumu aplēsēm īres dzīvokļu pieprasījums Cēsīs pārsniedz piedāvājumu pat septiņas reizes. Redzot Cēsīs potenciālu un saņemot pašvaldības pretimnākšanu, SIA “Siguldas būvmeistars” plāno četru jaunu daudzdzīvokļu namu būvniecību Saules un Vilku ielu krustojumā.
Skatīt arhīvu

Printēt