A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
Slēpošanu:
(27%) - 116 balsu
Braukšanu ar ragaviņām:
(8%) - 36 balsu
Slidošanu:
(10%) - 44 balsu
Snovbordu:
(5%) - 23 balsu
Patīk viss minētais:
(12%) - 53 balsu
Ziema nepatīk:
(38%) - 164 balsu
Balsu skaits: 436
<< Iepriekšējais <<  
>> Nākamais >>
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Uz laiku satiksmei slēgts L.Paegles ielas posms
2019. gada 22. augusts  
No 22.augusta uz mēnesi automašīnu satiksmei tiks slēgts Leona Paegles ielas posms no Vāveres ielas līdz Ata Kronvalda ielai. Tiks veikta siltumtrases rekonstrukcija.
Atklāts īres dzīvokļu nams A.Kronvalda ielā 56
2019. gada 21. augusts  
Trešdien, 21.augustā, svinīgi tika atklāts jaunuzbūvētais īres dzīvokļu nams Ata Kronvalda ielā 56, Cēsīs. Jauno namu Cēsu novada pašvaldība būvējusi sadarbībā ar Aizsardzības ministriju, lai nodrošinātu dzīvojamo fondu nepieciešamo speciālistu piesaistei.
Cēsu novada pašvaldības darbinieki viesojas Vaivē
2019. gada 21. augusts  
Pirmdien, 19.augustā, Vaives pagasta “Kaķukrogā” notika Vaives iedzīvotāju un Cēsu novada pašvaldības darbinieku tikšanās, lai pārrunātu iedzīvotājiem svarīgus jautājumus.
Sāks ielu atjaunošanu rūpnieciskajā teritorijā
2019. gada 20. augusts  
Cēsu novada pašvaldība 2014-2020 gadu Eiropas struktūrfondu ieviešanas periodā turpina degradēto teritoriju revitalizācijas projektu ieviešanu. Jūlija nogalē noslēgta vienošanās ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par degradēto teritoriju revitalizācijas projekta ieviešanu Cēsu pilsētas rūpnieciskajā rajonā.
Noslēdzas vērienīgais Cēsu pils saglabāšanas projekts
2019. gada 28. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldība no Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) 2017.gadā saņēma finansiālu atbalstu plašu konservācijas un labiekārtošanas darbu veikšanai Cēsu pilī. Līdz šim vērienīgākais Cēsu pils saglabāšanas projekts tuvojas noslēgumam.
Cēsis sāk izstrādāt Gaujas telpiskās attīstības plānu
2019. gada 16. augusts  
Radošā un iedvesmas pilnā gaistonē aizvadīta pirmā Cēsu novada pašvaldības īstenotā projekta ”Gaujas upes telpiskās attīstības plāna izstrāde Cēsu novada teritorijā” mērķgrupu sanāksme. Projekta ieviešanu līdzfinansē Latvijas Vides aizsardzības fonds.
No 20.augusta uz laiku slēgts rotaļu laukums Maija parkā
2019. gada 15. augusts  
Cēsīs norisināsies pirmā mammu un tētu konference “Vecāku revolūcijai”
2019. gada 14. augusts  
Šķiet, nav tāda vecāka, kurš nebūtu nespēkā nolaidis rokas un skaļi vai pie sevis secinājis: “Es neesmu pietiekami labs vecāks.” Tomēr sava vājuma atzīšana, nepadošanās un aizvien jaunu metožu meklējumi – ir vienojošais vadmotīvs pirmajai mammu un tētu konferencei “Vecāku revolūcija”, kas norisināsies š. g. 1. novembrī Cēsīs, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”. Konferencē būs iespēja dzirdēt 20 praktiskus un iedvesmojošus stāstus, ļaujot iedziļināties bērnu un vecāku savstarpējās attiecībās, izgaismojot ģimenes emocionālos, fiziskos, psiholoģiskos un citus aspektus.
Pašvaldības īpašuma Raunas ielā 6-4 izsole
2019. gada 13. augusts  
Cēsu novada pašvaldība atsavina pircēju noskaidrojot atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli, pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu Raunas iela 6-4, Cēsis, Cēsu nov.
Noslēdzies projekts “Vidzemes tautiskā josta Vaivē”
2019. gada 12. augusts  
Biedrība “Lauku sieviešu atbalsta grupa “Vaive”” š. g. februārī Cēsu kultūras projektu konkursam iesniedza projekta pieteikumu “Vidzemes tautiskā josta Vaivē”. Piešķirot finansējumu, projektu atbalstīja Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs septembrī un oktobrī
2019. gada 12. augusts  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 6.septembrī, 13.septembrī, 20.septembrī un 27.septembrī, kā arī 4.oktobrī, 11.oktobrī, 18.oktobrī un 25.oktobrī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Cēsīm augsts novērtējums Teritorijas attīstības indeksā
2019. gada 9. augusts  
Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) publicējusi 2018.gada teritorijas attīstības līmeņa indeksus, un Cēsu novads tajā pakāpies par divām vietām – no 20.vietas pērn līdz 18.vietai šogad.
Paziņojums par sadzīves atkritumu apglabāšanas tarifa projektu
2019. gada 5. augusts  
Iemūrēta kapsula jaunās tehnikuma dienesta viesnīcas pamatos
2019. gada 1. augusts  
Jānis Rozenbergs 1.augustā iemūrēja kapsulu Valmieras ielā 19 topošās dienesta viesnīcas pamatos, kas varēs uzņemt 128 audzēkņus, stiprinot profesionālās izglītības iespējas Cēsīs.
No 2020.gada 1.janvāra prasības ugunsdrošībai mājokļos kļūs stingrākas
2019. gada 1. augusts  
Nākamā gada 1.janvārī stāsies spēkā nozīmīgas Ugunsdrošības noteikumu prasības – visos mājokļos (gan privātmājās, gan dzīvokļos) ir jābūt uzstādītiem autonomiem ugunsgrēka detektoriem, kas reaģē uz dūmiem, bet privātmājas papildus jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu.
“Cēsis 813” apmeklētāju skaits – nemainīgi liels
2019. gada 29. jūlijs  
Gada lielākie Cēsu svētki “Cēsis 813”, kuru vadmotīvs šogad bija “Svinam vasaru!”, pulcējuši līdzīgu apmeklētāju skaitu kā iepriekšējos gados – aptuveni 60 000 cilvēku.
Cēsu Mākslas festivālam izveidota mākslīgā intelekta atbalstīta saziņas platforma
2019. gada 8. jūlijs  
Cēsu Mākslas festivālam, kas notiks no 2019. gada 6.jūlija līdz 23.augustam, izveidota īpaša festivāla saziņas platforma viedtālruņos, lai padarītu festivāla norisi aizraujošāku un ērtāku apmeklētājiem. Saziņas platforma ar tajā integrēto mākslīgajā intelektā balstītu virtuālo asistentu @Vendis būs pieejama visu festivāla laiku.
Četros gados – četri jauni īres nami cēsniekiem
2018. gada 5. jūnijs  
Pēc nekustamo īpašumu uzņēmumu aplēsēm īres dzīvokļu pieprasījums Cēsīs pārsniedz piedāvājumu pat septiņas reizes. Redzot Cēsīs potenciālu un saņemot pašvaldības pretimnākšanu, SIA “Siguldas būvmeistars” plāno četru jaunu daudzdzīvokļu namu būvniecību Saules un Vilku ielu krustojumā.
Skatīt arhīvu

Printēt