A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
Vairākas reizes mēnesī:
(16%) - 53 balsu
Reizi mēnesī:
(13%) - 42 balsu
Dažas reizes gadā:
(54%) - 176 balsu
Kultūras pasākumus neapmeklēju:
(17%) - 55 balsu
Balsu skaits: 326
<< Iepriekšējais <<  
>> Nākamais >>
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Cēsīs notiks "Strādā jebkur!" diena
2019. gada 16. maijs  
Popularizējot mūsdienīgas darba organizācijas priekšrocības, šogad gadskārtējās akcijas “Strādā jebkur!” laikā 31. maijā ikviens interesents tiek aicināts doties īpašā piedzīvojumā ar vilcienu uz Cēsīm, lai izbaudītu, kā digitalizācija un elastīgs darbs veicina sadarbību, iedvesmo un ļauj mācīties vienam no otra. Dienas kulminācijā notiks visas pasaules latviešu sadziedāšanās, vienojoties iemīļotajā Renāra Kaupera skaņdarbā “Mana dziesma” un apliecinot, ka tehnoloģijas spēj vienot kopīgai idejai un iet pāri valstu fiziskajām robežām. Pasākumu vadīs un par iedvesmojošu noskaņu rūpēsies Zuarguss Zarmass.
Cēsu Mākslas festivāls izziņo datumus
2019. gada 23. maijs  
Cēsu Mākslas festivāls notiks no 6. jūlija līdz 18. augustam un, turpinot atzīmēt Latvijas valsts simtgadi, šīs vasaras festivāla tēma būs nacionālā kultūra globālajā laikmetā. Vērienīgās vizuālās mākslas programmas centrālais notikums būs multimediāla ekspozīcija “Close-up / Tuvplāns” topošajā Cēsu laikmetīgās mākslas centrā. Izskanēs latviešu diasporas mūziķu veikumam veltīti koncerti, Jānis Putniņš atlasījis filmas kino programmai “Kalni”, savukārt koncertzālē “Cēsis” būs skatāmas sezonas labākās teātra izrādes. Festivāla lielais brīvdabas mūzikas notikums kā ierasts gaidāms Cēsu pils parka estrādē - izcilā amerikāņu komponista Leonarda Bernsteina slavenākā mūzikla „Vestsaidas stāsts” uzvedums.
Pašvaldības nekustamā īpašuma izsole
2019. gada 21. maijs  
Konference “Cēsu kaujas un Latvijas Neatkarības karš”
2019. gada 21. maijs  
Cēsu Vēstures un mākslas muzejā 6.jūnijā un 7.jūnijā norisināsies Cēsu kauju simtgadei un Latvijas Neatkarības karam veltīta Zinātniskā konference.
DACVĢ sporta laukumam Spāru svētki
2019. gada 16. maijs  
Ceturtdien, 16.maijā, nosvinēti Spāru svētki topošajam Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas sporta laukumam.
SIA "Cēsu siltumtīkli" iepirkums
2019. gada 18. aprīlis  
Aicinājums stādīt baltus ziedus godinot varoņus
2019. gada 15. maijs  
Šovasar 22.jūnijā plaši svinēsim Cēsu kauju simto gadadienu, Latvijas Uzvaras dienu. Cēsnieki aicināti, godinot Uzvaras dienu, sākt jaunu tradīciju – stādīt un audzēt baltus ziedus.
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2019. gada 3. janvāris  
Arī šogad zemju īpašnieki Cēsu novadā, kuri būs veikuši latvāņu invāziju ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Turpinās jaunu organizācijas modeļu izmēģinājumi Vienības laukumā
2019. gada 10. maijs  
No 13.maija tiks ieviestas izmaiņas pašreizējā satiksmes kustībā Vienības laukumā. Lūdzam visus satiksmes dalībniekus ievērot uzstādītās ceļa zīmes!
Villas “Henriette” izmantošanas ideju konkurss
2019. gada 9. maijs  
Iedzīvini Cēsu koka arhitektūras pērli!
Līdz 15.maijam veicams kārtējais nodokļa maksājums
2019. gada 8. maijs  
Atgādinām, ka līdz 2019. gada 15.maijam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums.
EK viceprezidents Valdis Dombrovskis viesojas Cēsīs
2019. gada 9. maijs  
Eiropas dienā, 9.maijā, Cēsīs viesojās Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis.
Vakances Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā
2019. gada 8. maijs  
VUGD 10.maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
2019. gada 7. maijs  
Nākampiektdien, 10.maijā no plkst.10.30 līdz 10.50, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sadarbībā ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centru, visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.
Lietotu apavu vākšanas akcija “Pazole”
2019. gada 7. maijs  
No 2. līdz 31.maijam notiks SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta lietošanai derīgu apavu vākšanas akcija “Pazole”, kuras laikā, nogādājot uz EKO laukumiem vismaz vienu apavu pāri, iespējams piedalīties balvu izlozē.
FOTO: Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas svētki Cēsīs
2019. gada 4. maijs  
Cēsnieki saņem valsts augstākos apbalvojumus
2019. gada 4. maijs  
Svinot Latvijas Republiskas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, valsts augstākos apbalvojumus 3.maijā Rīgas pilī saņēma četri cēsnieki.
Ugunsnedrošais laikposms mežos
2019. gada 2. maijs  
Valsts meža dienests ar 19. aprīli nosaka meža ugunsnedrošā laikposma sākumu visā valsts teritorijā. Meža īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem līdz ar ugunsnedrošā laikposma iestāšanos ir jānodrošina ugunsdrošības noteikumu prasību ievērošana mežā.
Ar unikālu seno amatu darbnīcu atklāšanu Cēsu pilī tiks uzsākta viduslaiku sezona
2019. gada 30. aprīlis  
Sākot no 5.maija Cēsu pils viesi katru dienu līdz pat oktobrim varēs ne vien apmeklēt varenās pilsdrupas, aplūkot viduslaiku virtuves dārzu, bet arī sastapt gadsimtiem senu amatu meistarus amatnieku darbnīcas, kas būvētas izmantojot tradicionālus materiālus un tehnoloģijas.
No 1. maija izmaiņas maršrutā Cēsis–Priekuļi–Cēsis
2019. gada 30. aprīlis  
Cēsis aicina svinēt vasaru 19.-21.jūlijā
2019. gada 29. aprīlis  
Cēsu grandiozākie svētki, “Cēsis 813”, šogad notiks no 19.jūlija līdz 21.jūlijam. Trīs dienu garumā iedzīvotāji un pilsētas viesi jau tradicionāli varēs baudīt mākslu, modi, mūziku un sportisku azartu.
Tiek atsavināti divi zemes gabali
2019. gada 26. marts  
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2018. gada 17. janvāris  
Saskaņā ar Cēsu novada domes pieņemtajiem grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.27 zemju īpašnieki, kuri būs veikuši latvāņu invāzijas ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Četros gados – četri jauni īres nami cēsniekiem
2018. gada 5. jūnijs  
Pēc nekustamo īpašumu uzņēmumu aplēsēm īres dzīvokļu pieprasījums Cēsīs pārsniedz piedāvājumu pat septiņas reizes. Redzot Cēsīs potenciālu un saņemot pašvaldības pretimnākšanu, SIA “Siguldas būvmeistars” plāno četru jaunu daudzdzīvokļu namu būvniecību Saules un Vilku ielu krustojumā.
Skatīt arhīvu

Printēt