A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
Vairākas reizes mēnesī:
(16%) - 43 balsu
Reizi mēnesī:
(11%) - 30 balsu
Dažas reizes gadā:
(57%) - 154 balsu
Kultūras pasākumus neapmeklēju:
(16%) - 42 balsu
Balsu skaits: 269
<< Iepriekšējais <<  
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Cēsīs 48 stundu laikā izstrādās inovatīvus koksnes produktu prototipus; aicina pieteikties dalībniekus
2018. gada 23. oktobris  
Balstoties uz pagājušā gada vērienīgajiem panākumiem, jau otro reizi aicinām piedalīties Garage48 Wood koksnes produktu prototipu izstrādes hakatonā, kas šoreiz norisināsies Cēsīs no 23. līdz 25.novembrim. Pasākums tematiski būs veltīts inovācijai un jaunu risinājumu radīšanai kokmateriālu izmantošanā publiskajās telpās un nozarē kopumā Latvijā un Igaunijā.
Karjeras dienas NVA Cēsu filiālē
2018. gada 23. oktobris  
No 29.oktobra līdz 2.novembrim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) organizē Karjeras dienas, kuru laikā interesentiem NVA Cēsu filiāle piedāvās apmeklēt dažādas aktivitātes.
CFLA seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā Priekuļos
2018. gada 19. oktobris  
Trešdien, 24.oktobrī, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA), turpinot semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā, aicina interesentus uz tikšanos Priekuļos.
Publiskā apspriešana par koku ciršanu Veismaņu alejā
2018. gada 19. oktobris  
Izsludināta publiskā apspriešana par koku ciršanu pašvaldības ceļa Akmenskrogs-Veismaņi-Vaives pagasta robeža posmāno ,,Tīrumnieki’’ līdz ,,Krievkalni’’ Vaives pagastā, Cēsu novadā.
Turpinās cepuru šūšanas projekta aktivitātes Vaives Amatu mājā
2018. gada 16. oktobris  
Ceļā uz Latvijas simtgadi Nacionālais kultūras centrs organizē iniciatīvu “Katram savu tautastērpu”, kura mērķis ir stāstīt par tautastērpa rašanās, valkāšanas, darināšanas tradīcijām un aicināt katram latvietim veidot savu tautastērpu. Arī biedrības “Lauku sieviešu atbalsta grupa “Vaive”” dalībnieces vēlas saposties Latvijas simtgadei un turpināt sava tautastērpa izgatavošanu. Pagājušajā gadā sievietes izgatavoja tautiskos linu kreklus baltajā izšuvumu tehnikā un šogad auž tautiskos brunčus.
Konkurss "Būve 2018"
2018. gada 15. oktobris  
Cēsu novada Būvvalde līdz 5.novembrim aicina iesniegt pieteikumus konkursam „Būve 2018”.
Turpinās remontdarbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam
2018. gada 11. oktobris  
Turpinās ceļa segas pārbūve Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam (88,10.-95,20. km) Cēsu un Priekuļu novados.
Uzsāks sabiedrisko apspriešanu izstrādātajam lokālplānojumam par Saules ielas 13A, 15 un Vilku ielas 14 teritorijām Cēsīs
2018. gada 11. oktobris  
Cēsu novada dome ar 2018.gada 4.oktobra lēmumu “Par lokālplānojuma Saules ielas 13a, 15 un Vilku ielas 14, Cēsīs, Cēsu nov. teritorijai, grozot teritorijas plānojumu, nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai” (protokols Nr.15, §3) uzsāka lokālplānojuma publisko apspriešanu.
Medijs ≠ Komēdijs - NEpieDALIES KOMĒDIJĀ!
2018. gada 11. oktobris  
Viltus ziņas ir kā sērga, kas strauji izplatās internetā un sociālajos tīklos, radot dezinformāciju un maldus sabiedrībā. Lai cīnītos ar dalīšanos ar viltus ziņām, veicinātu medijpratību un kritisko domāšanu Valsts kanceleja sadarbībā ar Kultūras ministriju un Iekšlietu ministriju uzsāk kampaņu “Medijs ≠ Komēdijs”.
Vidzemnieki palīdz apaut 5000 pēdu
2018. gada 11. oktobris  
Septembrī notika SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta lietotu apavu vākšanas akcija “Pazole”, kuras laikā iedzīvotāji bija aicināti uz 20 EKO laukumiem nogādāt lietošanai vēl derīgus apavus.
Aizvadīts pirmais apkaimes forums "Ceļam Cēsis"
2018. gada 11. oktobris  
Trešdien, 10.oktobrī, Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolā notika pirmais apkaimes forums “Ceļam Cēsis”. Tas pulcēja ap trīsdesmit cēsnieku, kuri vēlējās uzzināt vairāk par pašvaldības iecerēto Cēsu attīstības virzienu.
Pašvaldība aicina uz apkaimju forumiem
2018. gada 2. oktobris  
Turpinot iesāktās tradīcijas, arī šogad rudens būs aktīvākais iedzīvotāju līdzdalības un iesaistes pasākumu norises laiks Cēsu novadā, un Cēsu novada pašvaldība no oktobra līdz decembrim aicina iedzīvotājus uz četriem tematiskiem apkaimju forumiem.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs novembrī
2018. gada 9. oktobris  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 2.novembrī, 9.novembrī, 30.novembrī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Jauna Pīļu māja Avotu ielejas parkā
2018. gada 8. oktobris  
Pirmdien, 8. oktobrī, Avotu ielejas parkā tika atklāta jauna Pīļu māja.
Daudzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas projektu konkursā pieejami vēl 50 000 EUR
2018. gada 8. oktobris  
Cēsu mikrorajonu daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas projektu konkursā pieejami vēl 50 000 EUR.
ZAAO zaļo atkritumu nodošanas akcija
2018. gada 28. septembris  
Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “ZAAO” sniedz iespēju Cēsu privātmāju iedzīvotājiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem, kam noslēgts līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, bez maksas atbrīvoties no piemājas dārzos sagrābtām lapām, pašiem nogādājot tās uz EKO laukumiem.
Uzsākts Gaujas tilta ietves seguma remonts
2018. gada 4. oktobris  
Šī gada 3.oktobrī uzsākts Gaujas tilta ietves seguma remonts.
Cēsīs aizvadīta Eiropas Zinātnieku nakts
2018. gada 2. oktobris  
Jau trešo gadu Cēsu iedzīvotāji un viesi svinēja Eiropas Zinātnieku nakti. 28.septembrī Zinātnes un mākslas centrā BRŪZIS pulcējās vairāk nekā tūkstotis interesentu, lai uzzinātu, cik daudzpusīga ir zinātne un cik dažādās nozarēs tā tiek pielietota.
Pirms apkures sezonas iztīri skursteni un ierīko dūmu detektoru!
2018. gada 1. oktobris  
Pēc pavadītas siltas un saulainas vasaras, laiks strauji ir kļuvis vēsāks, un kā liecina pieredze, katru gadu, sākoties aukstam laikam, pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls ir saistīts ar apkures lietošanu – netīrītiem dūmvadiem, bojātu un nepareizu apkures ierīču lietošanu. Tādēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), sākoties apkures sezonai, aicina iedzīvotājus iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un uzstādīt dūmu detektorus!
Cēsniece cīnās par titulu "Vecmāmiņa 2018"
2018. gada 28. septembris  
Cēsīs aiztur laupītājus
2018. gada 28. septembris  
Aizvadītajā ceturtdienā, 20.septembrī, ar Cēsu novada pašvaldības policijas palīdzību operatīvi aizturēti divi iepriekš sodīti laupītāji.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā arhitektu
2018. gada 26. septembris  
Izmaiņas autobusa Cēsis-Rauna kustības grafikā
2018. gada 27. septembris  
Lai skolēniem tiktu nodrošināta iespēja tikt uz un no izglītības iestādēm, kā arī ņemot vērā, ka pasažieru apmaiņa konkrētā pieturvietā ir niecīga, no 25.septembra veiktas izmaiņas maršrutā Nr.5597 Rauna–Vības–Drūģi–Rauna, Nr.6638 Rauna–Lisa un Nr.6256 Cēsis–Rauna.
Informācijas diena Latvijas pilsonības pretendentiem
2018. gada 18. septembris  
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Cēsu nodaļa informē, ka š.g. 31.oktobrī, plkst.11.00, Valmierā, Meža ielā 7 notiks Informācijas diena tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas iegūt Latvijas pilsonību naturalizācijas kārtībā.
Cēsīs 48 stundu laikā izstrādās inovatīvus koksnes produktu prototipus; aicina pieteikties dalībniekus
2018. gada 17. septembris  
Balstoties uz pagājušā gada vērienīgajiem panākumiem, jau otro reizi aicinām piedalīties Garage48 Wood koksnes produktu prototipu izstrādes hakatonā, kas šoreiz norisināsies Cēsīs no 23. līdz 25.novembrim. Pasākums tematiski būs veltīts inovācijai un jaunu risinājumu radīšanai kokmateriālu izmantošanā publiskajās telpās un nozarē kopumā Latvijā un Igaunijā.
Izmaiņas autobusu satiksmē
2018. gada 3. septembris  
Lai uzlabotu pasažieru pārvadājumus ceļā uz skolām un citviet, no 2018.gada 1.septembra gaidāmas izmaiņas autobusu maršrutos
Notiek Cēsu pilsētas stadiona tribīņu būvniecība
2018. gada 27. augusts  
Ritot aktīvajai sporta dzīvei Cēsu pilsētas stadionā, 12.jūlijā noslēgts līgums ar PS “RERE BŪVE 1” par stadiona otrās kārtas būvniecības darbiem – stadiona tribīņu jaunbūvi.
Sākusies īres dzīvokļu būvniecība Ata Kronvalda ielā 56
2018. gada 24. augusts  
Šī gada jūlijā pabeidzot ēkas konservācijas darbus, no augusta sākuma sākti būvniecības darbi, izbūvējot īres dzīvokļus un ēkas komunikācijas nepabeigtajā jaunbūvē Ata Kronvalda ielā 56.
Paziņojums no SIA "Vinda" par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2018. gada 2. augusts  
Izmaiņas maršrutā Nr.5079 Cēsis–Rāmuļi–Skujenes skola
2018. gada 1. augusts  
Nodrošinot iedzīvotājiem ērtāku nokļūšanu Cēsīs un Rīdzenē, kā arī samazinot reisu izpildes laiku, uz eksperimenta laiku no 2018.gada 1.augusta līdz 30.novembrim gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5079 Cēsis–Rāmuļi–Skujenes skola, Nr.6254 Cēsis–Bērzkrogs–Rīdzene–Cēsis un Nr.5084 Cēsis–Līgatne. Četru mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot eksperimenta rezultātus, tiks lemts par izmaiņu turpmāku saglabāšanu.
Cēsu Uzvaras piemineklim veic zeltītas lodes restaurāciju
2018. gada 30. jūlijs  
Lai Latvijas simtgadē sakārtotu vienu no svarīgākajiem simboliem uzvarai Brīvības cīņās, Cēsu Uzvaras pieminekli, tam tiek veikta obeliska virsotnē esošās zeltītās lodes restaurācija un apzeltījuma atjaunošana.
Skatīt arhīvu

Printēt