A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
Jā:
(24%) - 34 balsu
Nē:
(53%) - 73 balsu
Vēl neesmu izlēmis:
(23%) - 32 balsu
Balsu skaits: 139
<< Iepriekšējais <<  
>> Nākamais >>
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Vienības laukumā trīs stundās 100 riteņbraucēju
2018. gada 19. septembris  
Eiropas Mobilitātes nedēļas laikā trešdien, 19.septembrī, Vienības laukumā notika akcija “Ar velo uz darbu”, kurā laikā no plkst.7.00 līdz 10.00 piedalījās ap 100 riteņbraucēju.
Pārvietojies gudri! Eiropas Mobilitātes nedēļa Cēsīs
2018. gada 13. septembris  
Cēsīs no 16.septembra līdz 22.septembrim notiks EIROPAS MOBILITĀTES NEDĒĻA, kuras laikā iedzīvotāji aicināt domāt par alternatīviem pārvietošanās veidiem pilsētā, izkāpjot no savām privātajām automašīnām.
Arī šajā gadā valsts svētkos godinās Vaives labo darbu darītājus
2018. gada 2. augusts  
Ik gadu Latvijas dzimšanas dienā tiek papildināts Vaives kustības "Labo darbu krātuvīte" pūrs ar ierakstiem Vaives Goda grāmatā - tiek godināti cilvēki, kuri palīdzējuši saviem līdzcilvēkiem grūtā brīdī, nesavtīgi snieguši savu laika, prasmju, resursu, sirds siltuma ieguldījumu sabiedrības labā, palīdzot atrisināt dažādas situācijas vai veidojot patīkamāku dzīves un kultūras vidi.
Aizpildi Cēsu novada iedzīvotāju aptauju
2018. gada 18. septembris  
Aicinām līdz 2.oktobrim aizpildīt Cēsu novada iedzīvotāju aptauju.
Informācijas diena Latvijas pilsonības pretendentiem
2018. gada 18. septembris  
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Cēsu nodaļa informē, ka š.g. 31.oktobrī, plkst.11.00, Valmierā, Meža ielā 7 notiks Informācijas diena tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas iegūt Latvijas pilsonību naturalizācijas kārtībā.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā "Cēsu Olimpiskais centrs" valdes priekšsēdētāju
2018. gada 17. septembris  
Cēsu klīnikā jauns pakalpojums – Veselības pārbaudes programma
2018. gada 17. septembris  
Ikvienam nepieciešams rūpēties par savu veselību, tāpēc Cēsu klīnika piedāvā vispārējās veselības pārbaudes un agrīnu sirds asinsvadu, kuņģa zarnu trakta, elpošanas sistēmas, onkoloģisku, neiroloģisku, ķirurģisku, endokrinoloģisku saslimšanu diagnostiku un risku izvērtējumu.
Cēsīs 48 stundu laikā izstrādās inovatīvus koksnes produktu prototipus; aicina pieteikties dalībniekus
2018. gada 17. septembris  
Balstoties uz pagājušā gada vērienīgajiem panākumiem, jau otro reizi aicinām piedalīties Garage48 Wood koksnes produktu prototipu izstrādes hakatonā, kas šoreiz norisināsies Cēsīs no 23. līdz 25.novembrim. Pasākums tematiski būs veltīts inovācijai un jaunu risinājumu radīšanai kokmateriālu izmantošanā publiskajās telpās un nozarē kopumā Latvijā un Igaunijā.
Metu konkurss objektam “Daudzfunkcionāla sociālo pakalpojumu centra jaunbūve Rīgas ielā 90"
2018. gada 13. septembris  
Cēsu novada pašvaldība rīko atvērtu metu konkursu “Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektam “Daudzfunkcionāla sociālo pakalpojumu centra jaunbūve Rīgas ielā 90, Cēsīs, Cēsu novadā””, sociālās rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšanai Labklājības ministrijas 15.07.2015. apstiprinātajam “Rīcības plānam deinstitucionalizācijas īstenošanai 2015. - 2020. gadam”. Darbu iesniegšana līdz 2018.gada 28.septembrim.
Notiek kanalizācijas izbūves darbi Rūpniecības ielā un Ata Kronvalda ielā
2018. gada 12. septembris  
Trešdien, 12.septembrī sākti kanalizācijas izbūves darbi Rūpniecības ielā posmā no Ata Kronvalda ielas līdz Rūdolfa Blaumaņa bulvārim, savukārt 13.septembrī sāksies darbi Ata Kronvalda ielā posmā no Vaives ielas līdz Ziedu ielai.
Iedzīvotāji aktīvi iesaistās stikla iepakojuma nodošanā
2018. gada 12. septembris  
Lai sekmētu izlietotā stikla iepakojuma nodošanu pārstrādei un mudinātu cilvēkus apmeklēt šķiroto atkritumu nodošanas laukumus jeb EKO laukumus, SIA “ZAAO” (ZAAO) augustā rīkoja akciju “Stikllotto”.
Balso, lai lidmašīna iegūtu Cēsu vārdu
2018. gada 11. septembris  
Lidsabiedrība airBaltic jaunajām "Airbus" lidmašīnām vēlas dot Latvijas pilsētu vārdus, aicinot Latvijas iedzīvotājus izvēlēties sev mīļākos.
No 13.septembra atjaunota satiksme Rīgas ielā
2018. gada 10. septembris  
Ceturtdien, 13.septembrī, plkst.08.00 auto satiksmei tiks pilnībā atvērta Rīgas iela no Kases ielas līdz Līvu laukumam.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā projektu vadītāju Attīstības un būvniecības pārvaldē
2018. gada 5. septembris  
Izmaiņas autobusu satiksmē
2018. gada 3. septembris  
Lai uzlabotu pasažieru pārvadājumus ceļā uz skolām un citviet, no 2018.gada 1.septembra gaidāmas izmaiņas autobusu maršrutos
Jauns ātrumvalnis uz Piebalgas ielas
2018. gada 30. augusts  
Pie Piebalgas ielas krustojuma ar Dārzniecības ielas 31.augustā ierīkota gājēju pāreja un uzstādīts jauns ātrumvalnis.
Luksofori darbojas ierastā režīmā
2018. gada 29. augusts  
No 29.augusta luksofori Palasta - Gaujas ielas krustojumā un Palasta - Lenču ielas krustojumā darbojas ierastā režīmā.
Notiek Cēsu pilsētas stadiona tribīņu būvniecība
2018. gada 27. augusts  
Ritot aktīvajai sporta dzīvei Cēsu pilsētas stadionā, 12.jūlijā noslēgts līgums ar PS “RERE BŪVE 1” par stadiona otrās kārtas būvniecības darbiem – stadiona tribīņu jaunbūvi.
Cēsīs turpinās ielu remontdarbi
2018. gada 27. augusts  
Cēsīs visas vasaras garumā notikuši un vēl turpinās aktīvi ielu uzturēšanas un remonta darbi.
Septembra sākumā pie skolām dežurēs pašvaldības policija
2018. gada 27. augusts  
Sākoties jaunajam mācību gadam, no 3.septembra līdz 7.septembrim pie Cēsu skolām dežurēs Cēsu novada pašvaldības policija.
Atklāta ekspozīcija par pretošanos okupāciju varām "Sirdsapziņas ugunskurs"
2018. gada 23. augusts  
Kādreizējā čekas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā Pils ielā 12 atklāta pastāvīga vēstures ekspozīcija “Sirdsapziņas ugunskurs”.
Sākusies īres dzīvokļu būvniecība Ata Kronvalda ielā 56
2018. gada 24. augusts  
Šī gada jūlijā pabeidzot ēkas konservācijas darbus, no augusta sākuma sākti būvniecības darbi, izbūvējot īres dzīvokļus un ēkas komunikācijas nepabeigtajā jaunbūvē Ata Kronvalda ielā 56.
Sumināti 26 jauni Vidzemes iedvesmas stāsti
2018. gada 23. augusts  
Vidzemnieku dārza svētki 2018. gada 17.augustā norisinājās jau septīto gadu pēc kārtas. Saulainajā pēcpusdienā Lubānas novada “Ezerniekos”, pašā Salas ezera krastā pulcējās vairāk nekā simts vidzemnieku, starp kuriem bija arī 26 enerģiski uzņēmēji, kurus šī gada “Vidzemes stāsti 2018” nominācijai bija izvirzījušas 26 Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldības.
Cēsīs aug profesionālās izglītības iestādēs uzņemto audzēkņu skaits
2018. gada 21. augusts  
Šogad salīdzinājumā ar 2017.gadu Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolā (iepriekš Cēsu Profesionālā vidusskola) un Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolā ievērojami audzis pirmajā kursā uzņemto audzēkņu skaits.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs augustā
2018. gada 21. augusts  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 21.septembrī un 28.septembrī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Uz Vidzemes šosejas pirms Bērzkroga sākas būvdarbi
2018. gada 20. augusts  
Sākusies ceļa segas pārbūve Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam (88,10.-95,20. km) Cēsu un Priekuļu novados. Šonedēļ notiek būvlaukuma sagatavošanas darbi un būvdarbu posmā ir ātruma ierobežojums 70 km/h, bet jau drīzumā tiks ieviesti ar luksoforiem regulēti posmi.
Paziņojums no SIA "Vinda" par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2018. gada 2. augusts  
Vaives Amatu mājā izgatavo tautiskos brunčus
2018. gada 1. augusts  
Ceļā uz Latvijas simtgadi Latvijas Nacionālais kultūras centrs organizē iniciatīvu “Katram savu tautastērpu”, kura mērķis ir stāstīt par tautastērpa rašanās, valkāšanas, darināšanas tradīcijām un aicināt katram latvietim veidot savu tautastērpu.
Izmaiņas maršrutā Nr.5079 Cēsis–Rāmuļi–Skujenes skola
2018. gada 1. augusts  
Nodrošinot iedzīvotājiem ērtāku nokļūšanu Cēsīs un Rīdzenē, kā arī samazinot reisu izpildes laiku, uz eksperimenta laiku no 2018.gada 1.augusta līdz 30.novembrim gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5079 Cēsis–Rāmuļi–Skujenes skola, Nr.6254 Cēsis–Bērzkrogs–Rīdzene–Cēsis un Nr.5084 Cēsis–Līgatne. Četru mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot eksperimenta rezultātus, tiks lemts par izmaiņu turpmāku saglabāšanu.
Tiek īstenots ERAF projekts “Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas modernizācija”
2018. gada 31. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldība īsteno ERAF projektu “Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas modernizācija”. Projekta ietvaros plānots modernizēt Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolu, nodrošinot mācību vides atbilstību tautsaimniecības nozaru attīstībai un uzlabojot profesionālās vides pieejamību. Projekta ietvaros tiks uzbūvēta dienesta viesnīca 120+8 papildus vietām Valmieras ielā 19, Cēsīs, veidojot vienotu mācību kompleksu.
Cēsu Uzvaras piemineklim veic zeltītas lodes restaurāciju
2018. gada 30. jūlijs  
Lai Latvijas simtgadē sakārtotu vienu no svarīgākajiem simboliem uzvarai Brīvības cīņās, Cēsu Uzvaras pieminekli, tam tiek veikta obeliska virsotnē esošās zeltītās lodes restaurācija un apzeltījuma atjaunošana.
Paviesojies Vidzemē, iesaisties ceļošanas akcijā “Apceļo Via Hanseatica!” un laimē ceļojumu
2018. gada 31. maijs  
No 1.jūnija līdz 1.oktobrim ikviens interesents aicināts piedalīties ceļošanas akcijā ‘’Apceļo Via Hanseatica!’’, lai iepazītu pārrobežu tūrisma maršruta Via Hanseatica tūrisma objektus un piedāvājumu Vidzemē.
Skatīt arhīvu

Printēt