A  A  A
Lapas karte


Vai Tu skaties Olimpiskās spēles?
Jā:
(37%) - 49 balsu
Nē:
(35%) - 46 balsu
Atsevišķus sporta veidus:
(29%) - 38 balsu
Balsu skaits: 133
<< Iepriekšējais <<  
>> Nākamais >>
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Konkursa “Būve 2018” rezultāti
2018. gada 12. decembris  
Cēsu novada domes svinīgajā sēdē 18.novembrī apstiprināti tradicionālā konkursa “Būve 2018” rezultāti. Uzvarētāji noskaidroti četrās ēku grupās, un šogad to ir daudz.
Iedzīvotājus aicina bez maksas pārbaudīt sirds ritmu un saņemt kardiologa konsultāciju
2018. gada 11. decembris  
Lai izglītotu iedzīvotājus par mirdzaritmiju un insulta profilaksi, 19. decembrī no plkst. 13.00 līdz 16.00 Vidzemes slimnīcas poliklīnikā pacientu biedrība ParSirdi.lv un “Sirds ritma komanda” aicina uz bezmaksas mirdzaritmijas riska pārbaudēm.
Veiktas regulārās ūdens kvalitātes kontroles analīzes Cēsu pilsētas avotos
2018. gada 11. decembris  
Cēsu novada pašvaldība veikusi regulārās ūdens kvalitātes kontroles analīzes pilsētas avotos, un divos no tiem, avotā Raiņa ielā un Dzidravotā, konstatētas koliformas. Tas nozīmē, ka šajos avotos ūdens ir bakterioloģiski piesārņots un bīstams lietošanai uzturā.
Būvvalde no 10.decembra atrodas Raunas ielā 4
2018. gada 10. decembris  
Cēsu novada būvvalde no 10.decembra atradīsies Raunas ielā 4, 1.stāvā, 113.kabinetā.
Kokrūpniecības profesionāļi no Latvijas un Igaunijas pulcējas Vidzemē un 48 stundās rada jaunus produktus
2018. gada 30. novembris  
No 23. – 25. novembrim "Cēsu Dizaina un Tehnoloģiju vidusskolā" norisinājās jau otrais Garage48 Wood 2 koksnes hakatons, kurā kopumā 12 starpdisciplināras komandas radīja jaunus risinājumus koka produktu izmantošanai publiskās vietās un nozarē kopumā. Šajā hakatonā uzvaras laurus plūca komanda, kas izstrādāja konteinerā pārvadājamas saliekamas koka mājas prototipu.
VIDEO: Diskusija par satiksmes mierināšanas plānu 29.novembrī
2018. gada 30. novembris  
Cēsu novada pašvaldība 29.novembrī tiešraidē skaidroja plānoto satiksmes mierināšanas vadlīniju būtību, tajās paredzētos risinājumus un kādēļ Cēsīs satiksmes mierināšana vispār ir nepieciešama.
Ziemas sezonu sāk slēpošanas un biatlona centrs “Cēsis”
2018. gada 30. novembris  
Slēpošanas sezonu šajā nedēļas nogalē atklās Cēsu Olimpiskais centrs. Šonedēļ aktīvi notiek sniega pūšana un trašu sagatavošana, lai jau 1.decembrī pirmie slēpotāji varētu baudīt ziemas sezonas sākumu.
Rīgas ielā 7 atvērts NVO nams
2018. gada 28. novembris  
Otrdien, 27.novembrī, Rīgas ielā 7 tika atklātas jaunās Cēsu biedrību un nevalstisko organizāciju telpas. Turpmāk biedrības, kas iepriekš mājoja Dzintara ielā 9, savu darbību turpinās vecā rātsnama otrajā stāvā.
Cēsnieks Toms Veiss - Gada brīvprātīgais 2018
2018. gada 27. novembris  
Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai 5.decembī, īpašā ceremonijā, kas tiek organizēta jau piekto reizi, godināti 2018.gada aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji un organizētāji no visas Latvijas. Šogad titulu “Gada brīvprātīgais 2018” ieguvis Cēsu novada Jauniešu domes priekšsēdētājs, Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas skolēns Toms Veiss.
Noslēdz sabiedrisko apspriešanu izstrādātajam lokālplānojumam par Saules ielas 13A, 15 un Vilku ielas 14 teritorijām Cēsīs
2018. gada 27. novembris  
Lokālplānojuma Saules ielas 13a, 15 un Vilku ielas 14, Cēsīs, Cēsu nov. teritorijai, grozot teritorijas plānojumu, publiskā apspriešana norisinājās no 17.10.2018. līdz 14.11.2018., ar publiskās apspriešanas sanāksmi 30.10.2018., kurā piedalījās 14 dalībnieki. Lokālplānojuma publiskās apspriešanas ietvaros tika saņemts viens iesniegums ar priekšlikumiem Lokālplānojuma redakcijai, kā arī institūciju atzinumi.
Pašvaldības klientu apkalpošanas centrs pārcelts uz Raunas ielu 4
2018. gada 22. novembris  
23.novembrī Raunas ielā 4 tiks atvērts vienotais valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrs.
Aicina izteikt viedokli par atkritumu apsaimniekošanu
2018. gada 22. novembris  
Pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “ZAAO” (ZAAO) klientiem līdz 15.janvārim ir iespēja izteikt viedokli par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un izvirzīt priekšlikumus jaunu pakalpojumu ieviešanai, aizpildot ikgadējo klientu aptaujas anketu.
Cēsniecei Ainai Birutai Karelei Atzinības krusts
2018. gada 20. novembris  
Svinot Latvijas simtgadi, 17.novembrī Prezidenta pilī Rīgā tika pasniegti valsts augstākie apbalvojumi. Šogad ar Atzinības krusta V šķiru apbalvota kultūras un sabiedriskā darbiniece, ilggadējo Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Cēsu filiāles vadītāja Aina Birute Karele.
Izmaiņas CATA autobusu maršrutos
2018. gada 20. novembris  
Lai optimizētu maršrutu tīklu un pieskaņotu sabiedrisko transportu mācību laikam, no šī gada 20.novembra veiktas izmaiņas AS “CATA” izpildītajos maršrutos.
VUGD 26.novembrī veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
2018. gada 20. novembris  
Pirmdien, 26.novembrī no plkst.10.30 līdz 10.50, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs decembrī
2018. gada 20. novembris  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 7.decembrī, 14.decembrī un 28.decembrī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
FOTO: Simtgades koncerts un salūts Cēsīs
2018. gada 18. novembris  
FOTO: Simtgades svētki Cēsīs tuvojas kulminācijai
2018. gada 18. novembris  
FOTO: Cēsīs sākušies Latvijas simtgades svētki
2018. gada 18. novembris  
Cēsu pilsētas SIA “Vinda” dāvana savai pilsētai Latvijas valsts simtgadē
2018. gada 16. novembris  
SIA “Vinda” 15.novembrī atklāja savu dāvanu Cēsīm Latvijas simtgadē – pilsētas ģerboņa gleznojumu uz ūdenstorņa Uzvaras bulvārī 5.
Dziesmusvētku kalniņā pacelts Latvijas karogs
2018. gada 16. novembris  
Dziesmusvētku kalniņā Cēsīs 17.novembrī ar cēsnieku atbalstu uzstādītajā karoga mastā pacelts Latvijas karogs.
Informācija par īres daudzdzīvokļu māju kvartālu Saules un Vilku ielas krustojumā
2018. gada 15. novembris  
Daudzi cēsnieki jau interesējas, kā iespējams pieteikties dzīvokļiem AS “Siguldas Būvmeistars” plānotajā īres daudzdzīvokļu māju kvartāla būvniecību Cēsīs, Saules un Vilku ielas krustojumā.
Informācija par norēķinu savstarpējās salīdzināšanas aktiem
2018. gada 14. novembris  
Cēsu novada pašvaldība reizi gadā veic norēķinu salīdzināšanu, lai pārliecinātos par to, vai savstarpējie norēķini grāmatvedības uzskaitē tiek atspoguļoti korekti. Šādu kārtību paredz grāmatvedības uzskaiti reglamentējošie normatīvie akti*. Šā gada novembrī mūsu klientiem tiek izsūtīti norēķinu savstarpējās salīdzināšanas akti. Izsūtītie akti satur informāciju par stāvokli uz 2017.gada 31.oktobri.
Noslēgušies Cīrulīšu un Kovārņu ielas pārbūves darbi
2018. gada 14. novembris  
Oktobrī pabeigti būvdarbi Kovārņu un Cīrulīšu ielās, kas tika veikti projekta “Degradēto teritoriju revitalizācijas 2.kārta” gaitā.
Vidzemes Augstskola četrās Latvijas pilsētās īstenojusi dialogu ciklu mediju pārstāvjiem par trešo valstu pilsoņu integrēšanu un migrācijas procesu atspoguļošanu
2018. gada 15. novembris  
Vidzemes Augstskolas (ViA) Komunikācijas, mediju un pārvaldības studiju virziena docētāji šogad Rīgā, Valmierā, Cēsīs un Ventspilī īstenojuši dialogu ciklu žurnālistiem un mediju redaktoriem par jautājumiem, kas saistīti ar migrāciju un trešo valstu pilsoņu atspoguļošanu mediju saturā, kā arī skāra plašākus mediju darba aspektus. Kopumā apmācībās piedalījušies un sertifikātus saņems vairāk nekā 40 žurnālistu un redaktoru.
Turpinās Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas modernizācija
2018. gada 13. novembris  
Mācību procesa modernizācijai CTDV un jaunas programmas “Telekomunikāciju tehniķis” ieviešanai ar ERAF līdzfinansējumu iepirktas pirmās iekārtas un nepieciešamais aprīkojums.
Hronisko pacientu aprūpes pakalpojums Cēsu klīnikā
2018. gada 13. novembris  
Cēsu klīnika, no šī gada augusta, saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumu Nr.555, piedāvā hronisko pacientu aprūpes pakalpojumu. Cēsu klīnikā hronisko pacientu aprūpi nodrošina personām ar hroniskām progresējošām slimībām, hronisku slimību paasinājumu vai komplikācijām, ja ir precizēta diagnoze, veselības stāvokļa dēļ nepieciešamo ārstēšanu nav iespējams veikt ambulatori, kā arī, ja stacionēšanas laikā nav nepieciešama sarežģīta diagnostika, ķirurģiska operācija vai cita sarežģīta ārstniecība.
Aicinām autovadītājus ievērot stāvēšanas ierobežojumu vecpilsētā
2018. gada 1. novembris  
Vecpilsētā – Rīgas ielā un Lielajā Skolas ielā – vēl arvien spēkā ir vienas stundas automašīnas stāvēšanas ierobežojums. Diemžēl šo ierobežojumu ievēro vien retais autovadītājs, turklāt tikai daži aiz automašīnas priekšējā stikla redzamā vietā atstāj informāciju par laiku, kad auto stāvvietā novietots.
Turpinās cepuru šūšanas projekta aktivitātes Vaives Amatu mājā
2018. gada 16. oktobris  
Ceļā uz Latvijas simtgadi Nacionālais kultūras centrs organizē iniciatīvu “Katram savu tautastērpu”, kura mērķis ir stāstīt par tautastērpa rašanās, valkāšanas, darināšanas tradīcijām un aicināt katram latvietim veidot savu tautastērpu. Arī biedrības “Lauku sieviešu atbalsta grupa “Vaive”” dalībnieces vēlas saposties Latvijas simtgadei un turpināt sava tautastērpa izgatavošanu. Pagājušajā gadā sievietes izgatavoja tautiskos linu kreklus baltajā izšuvumu tehnikā un šogad auž tautiskos brunčus.
Daudzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas projektu konkursā pieejami vēl 50 000 EUR
2018. gada 8. oktobris  
Cēsu mikrorajonu daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas projektu konkursā pieejami vēl 50 000 EUR.
Notiek Cēsu pilsētas stadiona tribīņu būvniecība
2018. gada 27. augusts  
Ritot aktīvajai sporta dzīvei Cēsu pilsētas stadionā, 12.jūlijā noslēgts līgums ar PS “RERE BŪVE 1” par stadiona otrās kārtas būvniecības darbiem – stadiona tribīņu jaunbūvi.
Izmaiņas maršrutā Nr.5079 Cēsis–Rāmuļi–Skujenes skola
2018. gada 1. augusts  
Nodrošinot iedzīvotājiem ērtāku nokļūšanu Cēsīs un Rīdzenē, kā arī samazinot reisu izpildes laiku, uz eksperimenta laiku no 2018.gada 1.augusta līdz 30.novembrim gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5079 Cēsis–Rāmuļi–Skujenes skola, Nr.6254 Cēsis–Bērzkrogs–Rīdzene–Cēsis un Nr.5084 Cēsis–Līgatne. Četru mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot eksperimenta rezultātus, tiks lemts par izmaiņu turpmāku saglabāšanu.
Skatīt arhīvu

Printēt