A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Diskutē par mūsdienīgiem risinājumiem Vidzemes koncertzāles skaņas un gaismas aprīkojumā

Diskutē par mūsdienīgiem risinājumiem Vidzemes koncertzāles skaņas un gaismas aprīkojumā


  Otrdien, 5.februārī Vidzemes koncertzāles jaunbūvē notika pasūtītāju - Cēsu novada pašvaldības pārstāvju, būvnieku – akciju sabiedrības „UPB”, projekta autora, arhitekta Jura Pogas, ekspertu tikšanās, kurā apsprieda skaņas un gaismas tehnoloģijas jaunajā objektā.
   Kā atzina Cēsu novada pašvaldības Nekustamā īpašuma nodaļas vadītājs Viesturs Krastiņš „ Cēsu Daudzfunkcionālā mūzikas un kultūras centra projekts tika izstrādāts 2009.gadā. Šajā laikā tehnoloģijas ir pilnveidojušās. Ja varam nodrošināt iecerēto skaņas un gaismas kvalitāti, izmantojot enerģiju taupošākus risinājumus,  šāda iespēja ir jāizmanto.”
  Pieaicinātie speciālisti iepazīstināja sanāksmes dalībniekus ar mūsdienīgām koncertzāles apgaismes un apskaņošanas iespējām. Tādējādi plānotā finansējuma ietvaros varētu nodrošinātu koncertzāles akustikai atbilstošu skaņas pārklājumu un mūsdienīgus apgaismojuma risinājumus. Sanāksmes dalībnieki vienojās, ka speciālistu piedāvātās izmaiņas ir pamatotas un akceptējamas.
     Lai uzbūvētu Vidzemes mūzikas un kultūras centru, rekonstruējot ēku Raunas ielā 12,  Cēsu novada pašvaldība īsteno projektu saņemot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu no divām aktivitātēm – 3.4.3.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes daudzfunkcionālo centru izveide” un 3.6.1.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai”.
2011.gada 20.jūnijā tika parakstīts līgums ar AS „UPB” par  Vidzemes mūzikas un kultūras centra izbūvi.  Paredzēts, ka būvdarbi noslēgsies 2014. gada sākumā.

Informāciju sagatavoja
Andris Vanadziņš
Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists
Publicēšanas datums: 2013. gada 6. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt