A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » “Druvas” aptaujas “Gada cilvēks 2017” laureātu vidū trīs cēsnieki

“Druvas” aptaujas “Gada cilvēks 2017” laureātu vidū trīs cēsnieki

Piektdien, 8.decembrī, Vidzemes koncertzālē „Cēsis” jau tradicionāli tika godināti laikraksta „Druva” lasītāju izvēlētie aktīvie vēsturiskā Cēsu rajona cilvēki, balvas „Gada cilvēks 2017” laureāti. To vidū šogad arī trīs cēsnieki.

Guntars  Norbuts, RJC 3. novada 204. vienības instruktors kapteinis, balvu saņēma par darbu ar Cēsu un apkārtnes jauniešiem, aktivizējot jaunsargu kustību un par Latvijas valsts kā vērtības popularizēšanu un audzināšanu jauniešos.

Cēsu Baptistu draudzes Zvanu ansambļa vadītāja Tabita Marhela balvu ieguva par iedvesmošanu mūzikā un zvanu ansambļa līmeņa celšanu un izaudzināšanu no mazpilsētas draudzes līdz koncertēšanai ārvalstīs. Šogad paveikts īpaši nozīmīgs darbs – Cēsīs sarīkots pirmais Zvanu mūzikas festivāls „Soli Deo Gloria”.

Latvijā izpētīta tikai viena ģerboņa vēsture – Cēsu. Tālis Pumpuriņš, Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vēsturnieks, paveicis ne tikai vēsturei un Cēsīm nozīmīgu un iedvesmojošu darbu, uzrakstot grāmatu par Cēsu ģerboni, bet arī paveicis to saistošā un populārzinātniskā veidā, kas draudzīgs ikvienam interesentam, tādēļ arī ieguvis „Gada cilvēka 2017” balvu.Foto: Elisa Marhela


Publicēšanas datums: 2017. gada 8. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt