A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » “Cēsu alus” apbalvojums “Cēsnieks 2017” - uzņēmējam Jurim Kozlovskim

“Cēsu alus” apbalvojums “Cēsnieks 2017” - uzņēmējam Jurim Kozlovskim

Aizvadītajās "Cēsis 811" svinībās tika pasniegta ikgadējā AS “Cēsu alus” balva “Cēsnieks”. Šogad titula “Cēsnieks 2017” ieguvējs ir uzņēmējs Juris Kozlovskis.

Juris Kozlovskis ir būvniecības uzņēmuma SIA “Wolf System” valdes priekšsēdētājs. Viņa vadīto uzņēmumu Cēsīs novērtē kā uzticamu un dāsnu darba devēju, kas realizē mūsdienīgus un radošus būvprojektus. Īpaši tiek novērtēts Jura sniegtais atbalsts Cēsu izglītības iestādēm, sporta komandām un bērniem invalīdiem.

“Cēsnieks 2017” balvai izvirzītos kandidātus noteica komisija, izvērtējot ievērojamākos iepriekšējā gada notikumus un aktivitātes Cēsu pilsētas dzīvē. Starp 2017.gada balvas “Cēsnieks” kandidātiem bija Līga Priedīte, kordiriģente un Cēsu Mūzikas vidusskolas pasniedzēja, Ingus Laiviņš, ilggadējs Latvijas florbola līderis, Tālis Pumpuriņš, Cēsu Vēstures un Mākslas muzeja vēsturnieks un Juris Kozlovskis, uzņēmējs. Ikvienam cēsniekam un Latvijas iedzīvotājam no 10. līdz 18.jūlijam bija iespēja balsot par komisijas izvirzītajiem kandidātiem un noteikt titula “Cēsnieks 2017” ieguvēju. Balsošana notika elektroniski www.cesnieks.lv vai nogādājot balsošanas punktos kuponus no laikrakstiem “Druva” un “Cēsu Vēstis”.

Eva Sietiņsone, AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja: “Cēsis var lepoties ar daudziem aktīviem un aizrautīgiem cilvēkiem, kas no sirds veic savu darbu un sniedz ieguldījumu pilsētas attīstībā. Apbalvojuma “Cēsnieks” komisijai katru gadu ir arvien lielāks izaicinājums izvēlēties un izvirzīt tikai dažus šī goda titula kandidātus. Ikviens balvas pretendents ir paveicis nozīmīgus darbus un saskaņā ar iedzīvotāju vērtējumu, “Cēsnieka 2017” tituls tiek piešķirts uzņēmējam Jurim Kozlovskim. Apsveicu Juri ar iegūto titulu!”

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs: “Man ir liels prieks, ka šogad apbalvojumu saņem Juris Kozlovskis, kurš ir lielisks mūsdienīga uzņēmuma vadītāja piemērs. Piemērs tam, kā veiksmīgi uzņēmumu vadīt un attīstīt, kā arī tam, cik svarīgas ir rūpes par darbiniekiem un atbildīga sociālā politika. Novēlu, lai balva sagādā gandarījumu par paveikto un kalpo kā labs pamudinājums veiksmīgi iesāktā ceļa turpināšanai!”

“Cēsnieks” ir akciju sabiedrības “Cēsu alus” iedibināts apbalvojums ar mērķi godināt personas, kuras izcili un no sirds veikušas savu darbu, un kuru veikums pozitīvi ietekmējis Cēsu pilsētas reputāciju. Kopš 1999.gada šis godpilnais nosaukums ir piešķirts 19 cilvēkiem, kuru vidū bijuši kultūras, zinātnes, vēstures, sporta un sociālās sfēras pārstāvji.

Papildus informācija:
Agita Kārkliņa
AS Cēsu alus, Komunikāciju vadītāja
agita.karklina@cesualus.lv
Tālr. 67511390; 25955537

Publicēšanas datums: 2017. gada 27. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt