Pasākumu kalendārs
<< Aprīlis 2014 >>
POTCPSSv.
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Eiro kalkulators
Ls:
€:
A  A  A
Lapas karte


Visbiežāk apmeklēju www.cesis.lv mājas lapu, lai
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Vidzemes koncertzāle "Cēsis" sāks biļešu tirdzniecību
2014. gada 17. aprīlis  
Vidzemes koncertzāle “Cēsis” 23. aprīlī uzsāks biļešu tirdzniecību uz atklāšanas mēnešu pasākumiem. Koncertzāles atklāšanas koncerts notiks 31. maijā, un dažādu mākslas jomu pasākumi notiks visu vasaru. Biļetes uz atklāšanas mēnešu pasākumiem varēs iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī www.bilesuparadize.lv.
RTU Cēsu filiāle aicina studentus
2014. gada 16. aprīlis  
RTU Cēsu filiāle jau ceturto gadu piedāvās apgūt augstāko izglītību Cēsīs. Cēsu filiālē ir iespēja par valsts budžeta līdzekļiem studēt pilna laika dienas bakalaura akadēmisko studiju programmās: Vides zinātne, Enerģētika un elektrotehnika, kā arī bakalaura profesionālo studiju programmās: Elektrotehnoloģiju datorvadība, Uzņēmējdarbība un vadīšana, Materiālu tehnoloģija un dizains- interjers (koka dizains un tehnoloģija).
Pirmo reizi Gaujas Nacionālo parku popularizē Baltkrievijā
2014. gada 15. aprīlis  
Izstāde „Otdih 2014”, kas no 9. līdz 12. aprīlim norisinās Minskā, ir pirmā tūrisma izstāde, kurā Baltkrievijas tirgum tiek popularizētas dabas un aktīvā tūrisma iespējas Gaujas Nacionālajā parkā, tai skaitā arī Cēsīs.
Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 14.04. – 17.04.2014.
2014. gada 14. aprīlis  
Reģionālajā koncertzālē “Cēsis” beigušies būvdarbi
2014. gada 11. aprīlis  
Vidzemes reģionālajā koncertzālē “Cēsis” beigušies būvdarbi, un tā pieņemta ekspluatācijā.
Cēsu jaunieši uzsāk demokrātijas projektu ar sadraudzības pilsētu Rokiški
2014. gada 10. aprīlis  
Projekts „Es redzu, kā jūs strādājat“ ir demokrātijas projekts, kurš tiek realizēts Cēsīs un Rokiškos un pulcēs kopā jauniešus no Latvijas un Lietuvas. Projekta mērķis ir veidot dialogu starp pašvaldību un jauniešiem, iesaistīt jauniešus pilsētas dzīves veidošanā, veidot izpratni par pašvaldības darbu un veicināt jauniešu līdzdalību. Ja jaunietis ir aktīvs savā pašvaldībā, tad viņš ir aktīvs arī savā valstī!
Ķīnas Tautas republikas vēstnieks gandarīts par sākto sadarbību
2014. gada 9. aprīlis  
Trešdien, 9. aprīlī, notika Ķīnas Tautas republikas vēstnieka vizīte Cēsīs. V.E. Jangs Guocjangs (Guoqiang Yang), ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks, tikās ar Cēsu novada pašvaldības vadību, Cēsīs dzīvojošajām ķīniešu ģimenēm, tika iepazīstināts ar Cēsīm, apmeklēja Vidzemes koncertzāli „Cēsis” un Latvijā vadošo kokapstrādes uzņēmumu „Staļi”.
Sākusies Profesionālās vidusskolas jaunā korpusa būvniecība
2014. gada 9. aprīlis  
Aprīlī sākta būvlaukuma sagatavošana, lai būvētu jauno Cēsu Profesionālās vidusskolas mācību ražošanas korpusu, kas atradīsies Valmieras ielā 19, blakus Cēsu 2. vidusskolai.
Cēsīs sācies Spodrības mēnesis
2014. gada 8. aprīlis  
Aprīlī, Spodrības mēnesī,Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA ZAAO ikvienu iedzīvotāju aicina savas piemājas zaļos atkritumus (zāle, lapas, zari, utt.) bez maksas vest jebkuru no diviem Cēsu EKO laukumiem.
Iedzīvotāju ērtībai - interaktīva šķirošanas sistēmas karte
2014. gada 8. aprīlis  
Lai iedzīvotājiem atvieglotu publiski pieejamo šķirošas konteineru un šķirošanas laukumu atrašanās vietu noteikšanu, SIA ZAAO ir izstrādājis interaktīvo šķirošanas sistēmas karti, kura pieejama uzņēmuma mājas lapā www.zaao.lv
Mazs kodiens, lieli draudi
2014. gada 7. aprīlis  
Odi, mušas, ērces un blaktis var būt draudi jūsu veselībai - gan mājās, gan ceļojot. Tāds ir vēstījums šī gada Pasaules veselības dienā, 7 aprīlī, kas akcentē darbības ko varam veikt, lai aizsargātu sevi no šo kukaiņu izraisītām nopietnām slimībām.
Premjere atbalsta Cēsu attīstības idejas
2014. gada 4. aprīlis  
Cēsis ir pilsēta ar lielu attīstības potenciālu, un tās vadībai ir skaidra attīstības vīzija, šodien vizītes laikā Cēsīs sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.
Spāru svētkus svin jaunais ugunsdzēsēju depo Cēsīs
2014. gada 4. aprīlis  
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Cēsu depo jaunbūves veidols ir pabeigts, un tās jumta kori no šodienas rotā vainags. Ēkas būvniecība norit saskaņā ar darbu izpildes grafiku, lai jau šī gada nogalē jaunās telpas nodotu ugunsdzēsēju rīcībā.
Palīdzēsim ugunsgrēkā cietušajiem Līgatnes papīrfabrikas ciemata ēkas iedzīvotājiem
2014. gada 4. aprīlis  
Cēsis kļūst par mājvietu piedzīvojumu spēlei "Zelta meklētāji"
2014. gada 4. aprīlis  
Ja plānojat tuvākajā laikā izbaudīt svaigo pavasara gaisu kopā ar savu ģimeni, vai draugu kompāniju, tad lielisks risinājums gaida ikvienu pozitīvi noskaņotu cilvēku Cēsīs. Komandas saliedēšanas un veidošanas uzņēmums "BravoZeroTwo" sagatavojis piedāvājumu pilnīgi visiem interesentiem - realitātes spēli "Zelta meklētāji."
Gaujas ielā uz rekonstrukcijas laiku satiksmi regulēs luksofori
2014. gada 1. aprīlis  
Sākot no 3. aprīļa palielināsies Gaujas ielas rekonstrukcijas darbu intensitāte, tāpēc viena ielas josla būs slēgta un rekonstruējamā posmā satiksmi regulēs luksofors.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs 28. un 29. aprīlī
2014. gada 2. aprīlis  
Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 28. un 29.aprīlī.
SIA „CDzP” izsludina konkursu
2014. gada 1. aprīlis  
SIA „CDzP” izsludina konkursu "Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Cēsīs, Saules ielā 7 energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi".
Cēsu siltumtīkli izsludina iepirkumu
2014. gada 3. aprīlis  
Cēsu Mākslas dienu atklāšanu apmeklē 200 cilvēki
2014. gada 31. marts  
Ar Vidzemes novada mākslas izstādi 29.martā tika atklātas Mākslas dienas Cēsīs, ko apmeklēja aptuveni 200 cilvēki, stāsta Cēsu Izstāžu nama vadītāja Nata Livonska.
Izmaiņas vilcienu kustības sarakstos
2014. gada 31. marts  
No 2.aprīļa līdz 30.aprīlim darba dienās tiks mainīti Valgas virziena dīzeļvilcienu kustības saraksti. Izmaiņas vilcienu sarakstos noteiktas dzelzceļa posmā Brenguļi-Strenči paredzēto sliežu ceļu remontdarbu dēļ.
Lai mainītu pasauli, ir jāsāk ar sevi!
2014. gada 31. marts  
Cēsu novada Jauniešu dome jau 6. gadu pēdējā marta sestdienā organizēja Zemes stundu Cēsīs. Pasākuma norises vieta bija mākslas telpa "Mala" un, protams, Cēsu novada iedzīvotāju mājas, kurās tika izslēgta gaisma, lai kaut stundu ļautu zemei atpūsties. Arī Cēsu novada pašvaldība atbalstīja pasākumu, izslēdzot ielu apgaismojumu pilsētas centrā.
Notikusi ZAAO dalībnieku kopsapulce
2014. gada 28. marts  
Piektdien, 28.martā Pārgaujas novada Raiskuma pagastā notika SIA „ZAAO” dalībnieku kopsapulce, kurā uzņēmums informēja par 2013.gadā paveikto un nākamajā darbības periodā plānoto.
Jaunumu vēstule Nr. 4
2014. gada 1. aprīlis  
Izmaiņas vilcienu kustības sarakstos
2014. gada 28. marts  
Akciju sabiedrība „Pasažieru vilciens” informē, ka 8., 9., 10., 11., 15., 17., 22., 24. un 29.aprīlī dzelzceļa posmā Jugla-Garkalne paredzēto sliežu ceļu remontdarbu dēļ noteiktas nelielas izmaiņas Siguldas – Valgas virziena dīzeļvilcienu kustības sarakstos.
Dome izvērtēs elektromobiļu uzlādes stacijas izveides iespēju Cēsīs
2014. gada 27. marts  
Ņemot vērā pasaules tendences un izsludināto iespēju saņemt dotācijas no Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta, Cēsu novada dome 27.marta sēdē lēma izvērtēt iespēju par elektromobiļu uzlādes stacijas izveidi Cēsīs.
Pieminot komunistiskā genocīda upurus
2014. gada 25. marts  
Cēsu novada domes priekšsēdētāja Jāņa Rozenberga uzruna Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā
Cēsu novada pašvaldība izsludina konkursu “SABIEDRĪBA AR DVĒSELI”
2014. gada 21. marts  
Cēsu novada pašvaldība izsludina projektu konkursu "Sabiedrība ar dvēseli 2014", dodot iespēju vietējiem iedzīvotājiem saņemt līdzfinansējumu projektiem dzīves vides kvalitātes uzlabošanai.
Lielā Talka aicina arī cēsniekus
2014. gada 19. marts  
Lielā Talka šogad notiks 26. aprīlī. Cēsnieki iepriekšējos gadus bijuši aktīvi talkotāji, talkas dienā paveicot ļoti daudz - sakopjot teritorijas, savācot atkritumus un veicot citus darbus.
Atkritumus dedzināt nedrīkst!
2014. gada 11. marts  
Pavasarī, uzspīdot saulei, cilvēki sarosās un sāk uzkopt savu apkārtni, tīrīt pagalmus, un diemžēl varam novērot, ka vēl ir iedzīvotāji, kuri nederīgas lietas, tai skaitā sadzīves atkritumus, samet kaudzē un nodedzina. Varētu domāt, ka viss, kas “izkūp” gaisā, kļūst neredzams un problēma ir atrisināta - lieko gružu vairs nav. Bet tā ir sevis mānīšana, ko mums būtu jāapzinās.
Cēsu novadā atvieglo pieteikšanos bērna piedzimšanas pabalstam
2014. gada 10. marts  
Rūpējoties par Cēsu novada jaundzimušo bērnu vecākiem, ir pieņemts lēmums ar šī gada 10.martu Cēsu novada Dzimtsarakstu nodaļā vienlaikus piereģistrēt gan bērna piedzimšanu, gan arī pieņemt iesniegumu bērna piedzimšanas pabalsta piešķiršanai.
Iedzīvotāji aicināti atzīmēt piesārņotās vietas Lielās Talkas interaktīvajā kartē
2014. gada 10. marts  
Sākot ar 11. martu, visi Latvijas iedzīvotāji aicināti Lielās Talkas mājas lapā talkas.lv atzīmēt piesārņotās vietas, lai 26. aprīlī, Lielās Talkas norises dienā, mēs tās kopīgiem spēkiem varētu sakopt.
Cēsu jaunieši uzsāk projektu sadarbībā ar Gruziju, Franciju un Baltkrieviju
2014. gada 7. marts  
Cēsu jauniešu biedrība „Youth for City – City for Youth” sadarbībā ar jauniešiem Baltkrievijā, Francijā un Gruzijā ir uzsākuši programmas Jaunatne darbībā projektu „Healthy Wealthy, Eco Friendly”, kura galvenā ideja ir veicināt veselīgu dzīves veidu – saudzējot dabu, mēs rūpējamies par savu veselību. Projekta ietvaros jaunieši mācīsies, kā dzīvot un ēst veselīgi, kā saudzēt dabas resursus.
Sāks pilsētas koku kopšanas darbus
2014. gada 6. marts  
No 10. marta Cēsīs plānots uzsākt koku kopšanas darbus – koku vainagu veidošanu un sakopšanu, sauso, bīstamo un bojāto koku un koku zaru nozāģēšanu. Vienlaicīgi arī parkos un skvēros notiks koku vainagu sakopšana.
Cēsīs viesosies satiksmes ministrs, LDz, LVC, LAU un LP vadība
2014. gada 3. marts  
Pēc Cēsu novada domes priekšsēdētāja Jāņa Rozenberga ielūguma Cēsīs 5.martā viesosies satiksmes ministrs Anrijs Matīss.
Martā apsekos Latvijas iedzīvotājus
2014. gada 28. februāris  
Centrālā statistikas pārvalde martā uzsāks apsekojumu „Statistika par iedzīvotāju ienākumiem un dzīves apstākļiem”, lai iegūtu informāciju par Latvijas iedzīvotāju dzīves apstākļiem, ienākumiem, kā arī materiālās nenodrošinātības risku.
Cēsu bibliotēkā beigušies pamatu padziļināšanas darbi
2014. gada 27. februāris  
Patlaban Cēsu bibliotēkā notiekošo rekonstrukcijas darbu gaitā nobeiguma stadijā ievirzījusies bibliotēkas ēkas visu pamatu padziļināšana.
Cēsu novada internātos modernizēta ugunsdrošības sistēma
2014. gada 24. februāris  
Piektdien, 21. februārī, Rāmuļu pamatskolā viesojās Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) pārstāvji, lai novērtētu jauno ugunsdrošības sistēmu.
Tiešā pirkšana – veselībai un zemnieku atbalstam
2014. gada 20. februāris  
Kad cilvēks sāk aizdomāties par to, kādu pārtiku pērk un ēd, tiešā pirkšana izkristalizējas kā lieliska alternatīva lielveikalam, „Cēsu Vēstīm” pastāstīja vairāki pircēji, kuri iesaistījušies vietējo aktīvistu grupā, kas nodrošina tiešo pirkšanu - no ražotāja pircēja grozā.
Cēsu novada Būvvaldei piešķirts nodaļas statuss
2014. gada 13. februāris  
Ceturtdien, 13. februārī, domes sēdē deputāti vienbalsīgi atbalstīja lēmumu par Cēsu novada Būvvaldes kā atsevišķas struktūrvienības izveidošanu.
“Modro cēsnieku” projekts - efektīvāka sadarbības forma ar iedzīvotājiem
2014. gada 11. februāris  
Kaimiņu iniciatīva “Modrie cēsnieki” būs jauna un efektīvāka sadarbības forma ar iedzīvotājiem, 10, februārī, pirmajā apkaimju un dzīvokļu kooperatīvu pārstāvju sanāksmē atzina Cēsu novada pašvaldības policijas priekšnieks Valdis Sviķis.
Modernizēs Cēsu Profesionālās vidusskolas infrastruktūru
2014. gada 6. februāris  
Cēsu Profesionālajā vidusskolā, piedaloties izglītības un zinātnes ministrei Inai Druvietei, Valsts izglītības attīstības aģentūras direktore Dita Traidās un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs 6. februārī noslēdza vienošanos par finansējumu Cēsu Profesionālās vidusskolas infrastruktūras modernizācijas projektam ERAF aktivitātē „Mācību aprīkojuma modernizācija un infrastruktūras uzlabošana profesionālās izglītības programmu īstenošanai”.
Lepni par Cēsīm – dziedošā Aizgaļu ģimene
2014. gada 23. janvāris  
Dziedošo ģimeņu šova finālisti, Aizgaļu ģimene, vēl arvien nenoguruši un emocionāli ir gatavi stāstīt par piedzīvoto deviņos koncertos, kas ļāva Cēsu vārdam izskanēt visā Latvijā. Rimstoties jaunā gada steigai, Inu, Ivo, Unu un Viesturu Aizgaļus apsveikt pateicībā par Cēsu pārstāvēšanu ar iespēju atpūsties Dikļu pils SPA bija ieradies novada priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.
Par pašvaldības administrācijas vadītāju ievēl Jāni Gobu
2014. gada 23. janvāris  
Šodien notikušajā Cēsu novada domes sēdes deputātu balsojumā par iestādes „Cēsu novada pašvaldība” administrācijas vadītāju tika ievēlēts Jānis Goba.
Lapsu ielas EKO laukums Cēsīs – visapmeklētākais Ziemeļvidzemē
2014. gada 16. janvāris  
Visapmeklētākie EKO laukumi ir Cēsīs, Valmierā un Mazsalacā. Populārāko – Cēsu, Lapsu ielas EKO laukums pagājušajā gadā apmeklēts vairāk kā 8000 reizes.
Cēsu klīnika piedāvā bezmaksas veselības aprūpes pakalpojumu mājās
2014. gada 10. janvāris  
Bezmaksas veselības aprūpes pakalpojumus mājās pacientiem sniedz, ja viņiem ir nepieciešama regulāra, ambulatora, ārstnieciska palīdzība, bet veselības stāvokļa dēļ pacients nespēj ierasties ārstniecības iestādē.
Skatīt arhīvu

Printēt