Pasākumu kalendārs
<< Oktobris 2016 >>
POTCPSSv.
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
A  A  A
Lapas karte


Kurš 2016.gada vasaras pasākums Tev patika vislabāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Sveic Cēsu simtgadnieci Mariju Gailīti
2016. gada 18. oktobris  
Sestdien, 15.oktobrī, savu simto jubileju svinēja cēsniece Marija Gailīte. Viņu sveikt nozīmīgajos svētkos devās Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs un pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” direktore Iveta Sietiņsone.
Atjaunota rotaļu mājiņa Maija parkā
2016. gada 17. oktobris  
Izmantojot vietējo uzņēmēju kokmateriālus, Maija parkā atjaunota rotaļu mājiņa. Tā padarīs pievilcīgāku parka apkārtējo vidi un dažādos atpūtas iespējas svaigā gaisā Cēsīs, kā arī sniegs bērniem dabas izzināšanas un rotaļu prieku.
Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 17.10. – 21.10.2016.
2016. gada 17. oktobris  
Ikgadējā informācijas diena gidiem Cēsu pilī
2016. gada 13. oktobris  
Jau ceturto gadu Cēsu pilī tiek rīkota informācijas diena gidiem. Šogad 4.novembrī tiek gaidīti visi gidi, kuri kopā ar grupām vai individuālajiem ceļotājiem apmeklē vai plāno apmeklēt Cēsis un Cēsu Pils kompleksu.
Izsludina konkursu "Rīgas - Gaujas reģiona - 2017.gada Eiropas gastronomijas reģiona oficiālais suvenīrs"
2016. gada 12. oktobris  
Lai veicinātu Rīgas – Gaujas reģiona gastronomisko suvenīru jaunradi, nodibinājums “Rīgas tūrisma Attīstības birojs” (zīmols “Live Riga”) sadarbībā ar Siguldas, Cēsu un Valmieras pašvaldībām, kā arī Gaujas Nacionālā parka tūrisma klasteri rīko konkursu “Rīgas – Gaujas reģiona – 2017.gada Eiropas Gastronomijas reģiona oficiālais suvenīrs”.
Veselības ministre augsti vērtē Cēsu klīnikā sasniegto
2016. gada 7. oktobris  
Cēsu klīnika paveikusi labu darbu, sākot piesaistīt jaunos ārstus un attiecīgi radot jaunu pakalpojumu pieejamību, šodien vizītes laikā norādīja veselības ministre Anda Čakša.
ZAAO zaļo atkritumu akcija
2016. gada 19. septembris  
Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA ZAAO sniedz iespēju Cēsu privātmāju iedzīvotājiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem, kam noslēgts līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu bez maksas atbrīvoties no piemājas dārzos sagrābtām lapām, pašiem nogādājot tos uz EKO laikumiem.
Noslēdzies Cēsu Enerģijas forums
2016. gada 30. septembris  
Trešdien, 28.septembrī, Koprades mājā SKOLA6 notika Cēsu Enerģijas forums, ko atklāja Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītājs Jānis Goba.
Publiskā apspriešana par Muzmtirdzniecības veikala būvniecību Raunas ielā 15, Cēsīs
2016. gada 29. septembris  
Pamatojoties uz Cēsu būvvaldes 25.08.2016. lēmumu (prot. Nr. 31) no 29.09.2016. līdz 27.10.2016 publiskai apspriešanai tiek nodota Mazumtirdzniecības veikala, Raunas ielā 15, Cēsīs, Cēsu nov., būvniecības iecere.
Sāk detālplānojuma izstrādi zemes gabalam Edvarda Treimaņa-Zvārguļa ielā
2016. gada 23. septembris  
Cēsu novada dome 2016.gada 22.septembra sēdē ir pieņēmusi lēmumu Nr.244 (protokols Nr.14.,4.§) par detālplānojuma izstrādes sākšanu zemes gabalam Edvarda Treimaņa-Zvārguļa ielā 16, Cēsīs, Cēsu nov. (kadastra apzīmējums 4201 003 0904).
Sāks Cēsu stadiona rekonstrukciju
2016. gada 22. septembris  
Šodien, parakstot līgumu starp Cēsu novada pašvaldību un PS “RERE VIDE 1”, dota zaļā gaisma ilgi gaidītajiem Cēsu pilsētas stadiona pārbūves un modernizācijas darbiem.
Īstenoti pirmie daudzdzīvokļu namu pagalmu projekti
2016. gada 23. septembris  
Viestura ielas 8a, Emīla Darziņa ielas 1, DzKS “Birzītes” Valmieras ielas daudzdzīvokļu namu pagalmi ir pirmie, kas pabeiguši plānotos pagalmu labiekārtošanas darbus.
Lielās Kalēju ielas pārbūves laikā atsegts Cēsu aizsargmūra fragments
2016. gada 21. septembris  
Pagājušajā nedēļā Lielās Kalēju ielas pārbūves laikā, veicot arheoloģisko uzraudzību, atsegts Cēsu pilsētas aizsargmūra fragments.
Jaunatnes politikas stratēģijas izstrāde
2016. gada 21. septembris  
Šonedēļ, ar projekta koordinatoru un jaunatnes darbinieku tikšanos, sākta Eiropas Savienības programmas "ERASMUS+:Jaunatne darbībā” 3. pamatdarbības “Strukturētais dialogs: jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās” projekta “Jaunatnes politikas stratēģijas izstrāde” (Nr.2016-1-LV02-KA347-001061) īstenošana, sadarbojoties jaunatnes lietu speciālistiem, deputātiem un jauniešiem no Amatas, Cēsu, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas un Vecpiebalgas novadiem.
Sākusies Cēsu grants ielu virsmas divkārtu apstrāde
2016. gada 20. septembris  
Šodien sākta Cēsu grants ielu virsmas divkārtu apstrāde. Pirmā iela, kas tiek sakopta, ir Ausekļa iela, kam sekos Turaidas ielas un Rūdolfa Blaumaņa bulvāra seguma ieklāšana.
Cēsu jaunieši aicināti veidot video stāstus par iedvesmojošiem cēsniekiem
2016. gada 9. septembris  
Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs kopā ar Cēsu novada Jauniešu domi ir izveidojuši fantastisku projektu un aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem kļūt par iedvesmojošo stāstu un labo darbu nesējiem.
Cēsis piedalās vides iniciatīvā "100 darbi Latvijai"
2016. gada 16. septembris  
Lai apturētu dabas piemēslotāju nosodāmo rīcību pret vidi un līdzcilvēkiem, Cēsu novadā, problēmzonās, kur tiek novērota nelegāla atkritumu izmešana, tiek izvietoti informatīvi baneri. Tajos paustais vēstījums „Nemēslo! Mēs šeit dzīvojam!” atgādina, ka piemēslotās vietas nepaliek nepamanītas, un tās rada nepieļaujamus dzīves apstākļus apkārtējai sabiedrībai.
Iedzīvotāji nodod otrreizējai pārstrādei ievērojamu daudzumu videi kaitīgu preču
2016. gada 9. septembris  
SIA „ZAAO“ (ZAAO) augustā, papildus ikdienā nodrošinātai nolietotu elektropreču savākšanai EKO laukumos un no klientu mājvietām, trešo gadu rīkoja akciju „Sper EKOsoli“. Akcijas mērķis bija panākt, ka elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumi tiek nodoti otrreizējai pārstrādei, samazinot iespēju tiem nonākt mežos vai citviet, kur var rasties apdraudējums videi un cilvēka veselība. Tāpat mērķis bija informēt iedzīvotājus par atkritumu veidiem, kurus pieņem EKO laukumos.
AS “Sadales tīkls” uzlabo elektroapgādi Cēsīs un blakus esošajos novados
2016. gada 9. septembris  
Turpinot plānveidīgu elektrotīkla atjaunošanu un modernizāciju, šogad Cēsu un blakus esošajos novados - Pārgaujas, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas, Raunas, Priekuļu, Amatas, un Līgatnes novadā, AS “Sadales tīkls” realizēs 37 investīciju projektus, elektrotīkla attīstībā ieguldot 2,8 milj. eiro. Kopumā novados plānots atjaunot vidējā sprieguma elektrolīnijas 43 km garumā, zemsprieguma elektrolīnijas pārbūvēt par kabeļu līnijām 46 km garumā un rekonstruēt vai izbūvēt jaunas 28 transformatoru apakšstacijas, paaugstinot elektroapgādes drošumu un kvalitāti vairāk nekā 5 800 klientiem.
Samazinās pārstrādei derīgu materiālu nonākšanu atkritumu tvertnēs
2016. gada 7. septembris  
Pārstrādei derīgos materiālus un sadzīvē radušos bīstamos atkritumus nedrīkst mest sadzīves atkritumu konteineros! Lai vēl vairāk PET, polietilēna, makulatūras, stikla un citu pārstrādājamu materiālu tiktu nogādāti uz pārstrādes rūpnīcām, SIA ZAAO (ZAAO) savas darbības reģiona 28 pašvaldībām nodrošina pakalpojumu “Videi draudzīgs birojs”.
Ar krāšņu Bērnu rītu un vērienīgu vakara daļu noslēgusies Cēsu Jauniešu diena
2016. gada 6. septembris  
Jau 14 gadus pēc kārtas, atzīmējot Zinību dienu, Cēsu novada Jauniešu dome rīkoja Jauniešu dienu.
Notiks Cēsu grants ielu virsmas divkārtu apstrāde
2016. gada 31. augusts  
Tuvāko divu nedēļu laikā sāksies Cēsu grants ielu virsmas divkārtu apstrāde. Šī metode tiks pielietota, lai uzlabotu ceļa seguma stāvokli – nodrošinātu ceļa seguma virsmai nepieciešamo tekstūru un saķeres koeficientu, novērstu bedrīšu rašanos un iespējami samazinātu putekļu rašanos. Tas attiecīgi ļaus ieekonomēt budžeta līdzekļus ceļu greiderēšanai un pretputekļu ķīmijas kaisīšanai.
Cēsīs atklāti pieci jauni āra trenažieri
2016. gada 26. augusts  
Piektdien, 26.augustā, Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” pagalmā Bērzaines ielā 16/18 svinīgi tika atklāti pieci āra trenažieri. Cēsnieku ilgi gaidīto projektu izdevies īstenot, pateicoties ziedotāju atbalstam: SIA “Veselības centrs 4”, SIA “ME LAT LUX”, SIA “AB G. Persson”, Rolfam Kvenildam, I.Zupas privātpraksei un Ivaram Cekulam.
Video atskats uz "Cēsis 810" svinībām
2016. gada 3. augusts  
Piedalies vasaras tūrisma akcijā “Ceļo līdz 100!”
2016. gada 30. maijs  
No 1.jūnija līdz 8.oktobrim sadarbojoies Valmieras Tūrisma informācijas centram (TIC), Cēsu tūrisma informācijas centram (TIC), Viljandi (Igaunija) pašvaldībai un Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadiem, aicina ikvienu – individuālu ceļotāju, ģimenes ar bērniem, draugu kompānijas, ceļotāju grupas – piedalīties vasaras tūrisma akcijā “Ceļo līdz 100!/Reisi 100-ni!”.
Aicinām cēsniekus izīrēt dzīvokļus speciālistiem
2016. gada 23. maijs  
Lai palielinātu kvalificēta darbaspēka piesaisti Cēsu novadam, pašvaldība aicina iedzīvotājus savus brīvos dzīvokļus piedāvāt izīrēšanai speciālistiem vai uzņēmējiem, kuri pārceļas uz Cēsīm.
Skatīt arhīvu

Printēt