A  A  A
Lapas karte


Vai jau esi apmeklējis atjaunoto Cēsu pilsētas stadionu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

VUGD 28.maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
2018. gada 21. maijs  
Pirmdien, 28.maijā no plkst.9.30 līdz 9.45, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā Attīstības un būvniecības pārvaldes vadītāju
2018. gada 8. maijs  
Cēsis ir drosmīga pašvaldība ar mērķi kļūt par izcilāko dzīves vietu Latvijā, un apzināmies, ka tā sasniegšanai vajadzīgs augsts servisa un speciālistu profesionalitātes līmenis. Ja spēj un vēlies saskatīt un realizēt iespējas, lai palīdzētu mums augt, tad pievienojies mūsu komandai!
Koprades mājā "SKOLA6" darbojas LIAA Valmieras biznesa inkubatora pārstāvniecība
2018. gada 15. maijs  
Sākot no 2018.gada Koprades mājā Skola6 darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (turpmāk tekstā - LIAA) Valmieras biznesa inkubatora pārstāvniecība, kas atvērta apmeklētājiem katru darba dienu no plkst.8.30 līdz plkst.17.00.
Luksofori darbojas ierastā režīmā
2018. gada 10. maijs  
Pārbaude, kuras laikā luksofori darbojās mirgojošā režīmā, noslēgusies.
Jau 140 vietas un lietas skaistākai Latvijai
2018. gada 11. maijs  
Vides iniciatīvā "100 darbi Latvijai" pieteikti jau 140 vides labiekārtošanas un izdaiļošanas darbi.
Noslēdzies projekts "Videi draudzīgākā Cēsu iela"
2018. gada 10. maijs  
No 2017.gada maija līdz 2018.gada 30.aprīlim tika ieviests Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas līdzfinansēts projekts “Videi draudzīgākā Cēsu iela”.
Sāksies Cīrulīšu ielas un Kovārņu ielas pārbūve
2018. gada 10. maijs  
No 14.maija sāksies Cīrulīšu ielas un Kovārņu ielas pārbūve.
Cēsis plūc laurus starptautiskajā tūrisma filmu festivālā "Tourfilm Riga 2018"
2018. gada 8. maijs  
Piektdien, 27.aprīlī, ar svinīgo apbalvošanas ceremoniju noslēdzās 11.Starptautiskais tūrisma filmu festivāls "Tourfilm Riga". Nominācijā "Latvijas tūrisma produkts" piešķirtas divas pirmās vietas - Cēsu "Explore Hansa! Explore Cēsis!" un Rīgas "The Bird Watcher". Cēsu video ieguva trešo vietu arī nominācijā "Tūrisma galamērķis. Pilsēta".
Cēsniekiem nozīmīgi apbalvojumi
2018. gada 8. maijs  
Maija sākumā trīs cēsnieku darbs savas pilsētas un valsts labā novērtēts ar dažādiem apbalvojumiem.
Pastariņa sākumskolas saime izveido vides objektus Avotu ielejas parkā
2018. gada 3. maijs  
Avotu ielejas parkā 3.maijā tika atklāti jauni vides objekti – latvju zīmes –, kuri tapuši, sadarbojoties Cēsu Pastariņa sākumskolai un Cēsu Rotari klubam.
Sācies meža ugunsnedrošais laikposms
2018. gada 2. maijs  
Ar 27.aprīli Valsts meža dienests nosaka meža ugunsnedrošā laikposma sākumu visā valsts teritorijā. Meža īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem līdz ar ugunsnedrošā laikposma iestāšanos ir jānodrošina ugunsdrošības noteikumu prasību ievērošana mežā.
Jauns pakalpojums ZAAO EKO laukumos
2018. gada 2. maijs  
SIA “ZAAO” (ZAAO), paplašinot atkritumu šķirošanas iespējas, ar 1.maiju piedāvā jaunu pakalpojumu dalīto atkritumu pieņemšanas laukumos. Turpmāk iedzīvotāji EKO laukumos bez maksas varēs nodot apavus.
“Cēsis 812” – lielākais bezmaksas festivāls Latvijā
2018. gada 24. aprīlis  
Cēsu lielākie gada svētki, “Cēsis 812”, kā allaž tiks svinēti jūlija priekšpēdējā nedēļas nogalē – no 20.jūlija līdz 22.jūlijam. Arī šogad svētki norisināsies trīs dienu garumā, un tiks turpinātas veiksmīgi iedibinātās tradīcijas no Cēsu 810 un 811 gadu svinībām, kas pulcēja vairāk nekā 60 000 cilvēku. Cēsu svētku bagātīgā programma to padara par lielāko trīs dienu bezmaksas festivālu Latvijā.
Cēsīs aizrit Lielā talka; sakoptas 26 vietas
2018. gada 28. aprīlis  
Cēsnieki pirms garajām maija brīvdienām čakli pastrādājuši, lai sakoptu savu novadu. Kopā Cēsu novadā bija pieteiktas 26 Lielās talkas vietas.
RTU sadarbībā ar SIA "ZAAO" Vidzemē izglītos bērnus par dabas, vides un tehnoloģiju jautājumiem
2018. gada 18. aprīlis  
Līgums ar «ZAOO» iekļaujas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zaļās domāšanas pieejā, ar kuru mēs rādām, kā iespējams dzīvot un domāt videi draudzīgi. Tā svinīgajā līguma parakstīšanas brīdī uzsvēra RTU zinātņu prorektors profesors Tālis Juhna. Līgums, kuru 17. aprīlī parakstīja T. Juhna un SIA «ZAAO» («Ziemeļvidzemes Atkritumu apsaimniekotāju organizācija») valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais, paredz, ka RTU Cēsu filiāle sadarbībā ar «ZAAO» kopīgi īstenos izglītojošos pasākumu kopumu, kura mērķis ir raisīt bērnu interesi par tehnoloģijām un izglītot viņus par dabas un vides jautājumiem.
Cēsu Tūrisma informācijas centrs radis jaunu mājvietu
2018. gada 18. aprīlis  
Sākoties aktīvai tūrisma sezonai, pārvērtības piedzīvos Cēsu Tūrisma informācijas centrs. Tas ir atradis jaunu mājvietu un no maija sākuma uzsāks darbu Baznīcas laukumā 1 blakus Cēsu Sv. Jāņa baznīcai. Iepriekš tūrisma informācijas centrs bija iekārtojies Cēsu Jaunajā pilī Pils laukumā 9.
Simtiem sportistu atklāj Cēsu pilsētas stadionu
2018. gada 15. aprīlis  
Svētdien, 15.aprīlī, Cēsīs atklāts atjaunotais pilsētas stadions, kas pulcēja vairākus tūkstošus iedzīvotāju un simtiem sportistu. Atklāšana norisinājās svinīgā gaisotnē, notika stundas skrējiens, kurā piedalījās 344 dalībnieki, futbola spēles starp Latvijas Futbola federācijas apvienoto komandu un vietējām Cēsu komandām, dažādas aktivitātes un pārsteigumi ģimenēm ar bērniem, kā arī fizioterapeita konsultācijas pareizai stadionā pieejamo trenažieru lietošanai.
Atved draugus uz Cēsu pili!
2018. gada 1. aprīlis  
No 1.aprīļa līdz 31.maijam norisināsies Cēsu Kultūrus un Tūrisma centra akcija “Atved draugus uz Cēsu pili!”. Akcijas laikā cēsnieki aicināti ar citu pilsētu vai valstu iedzīvotājiem apmeklēt Cēsu pili, pašiem par to nemaksājot.
Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku noslēguma koncerta tiešraide Cēsīs
2018. gada 13. marts  
Cēsu novada pašvaldība saņēmusi apstiprinājumu no Kultūras ministrijas par signāla nodrošināšanu Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku noslēguma koncerta tiešraidei. Tas nozīmē, ka sniegsim bezmaksas iespēju piedzīvot kopības sajūtu, svinot lielākos, krāšņākos un skaļākos Latvijas svētkus.
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2018. gada 17. janvāris  
Saskaņā ar Cēsu novada domes pieņemtajiem grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.27 zemju īpašnieki, kuri būs veikuši latvāņu invāzijas ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Skatīt arhīvu

Printēt