A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies valsts svētku pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

FOTO: Simtgades koncerts un salūts Cēsīs
2018. gada 18. novembris  
FOTO: Simtgades svētki Cēsīs tuvojas kulminācijai
2018. gada 18. novembris  
FOTO: Cēsīs sākušies Latvijas simtgades svētki
2018. gada 18. novembris  
Cēsu pilsētas SIA “Vinda” dāvana savai pilsētai Latvijas valsts simtgadē
2018. gada 16. novembris  
SIA “Vinda” 15.novembrī atklāja savu dāvanu Cēsīm Latvijas simtgadē – pilsētas ģerboņa gleznojumu uz ūdenstorņa Uzvaras bulvārī 5.
Dziesmusvētku kalniņā pacelts Latvijas karogs
2018. gada 16. novembris  
Dziesmusvētku kalniņā Cēsīs 17.novembrī ar cēsnieku atbalstu uzstādītajā karoga mastā pacelts Latvijas karogs.
“Garage48 Wood” koksnes hakatonā Cēsīs jaunu produktu prototipus palīdzēs izstrādāt jomas eksperti no Latvijas un Igaunijas
2018. gada 15. novembris  
No 23. līdz 25.novembrim Cēsīs notiks starptautiskais koksnes hakatons “Garage48 Wood 2”, kurā aicināti piedalīties kokrūpnieki no Vidzemes. Pasākums jau otro reizi vienkopus pulcēs kokrūpniecības nozares pārstāvjus no Latvijas un Igaunijas.
Aptaujā izsaki viedokli par topošo satiksmes mierināšanas plānu
2018. gada 13. novembris  
Līdz 30.novembrim izsaki savu viedokli par paredzētajiem satiksmes mierināšanas risinājumiem un sniedz savus ierosinājumus, aizpildot aptauju.
Cēsu uzņēmēju forums 2018
2018. gada 1. novembris  
Uzņēmēji un interesenti aicināti apmeklēt ikgadējo Cēsu uzņēmēju forumu, kas notiks 30.novembrī plkst.10.00 koncertzālē “Cēsis” un kura tēma šogad ir “Cilvēks nākotnes biznesā”.
Informācija par īres daudzdzīvokļu māju kvartālu Saules un Vilku ielas krustojumā
2018. gada 15. novembris  
Daudzi cēsnieki jau interesējas, kā iespējams pieteikties dzīvokļiem AS “Siguldas Būvmeistars” plānotajā īres daudzdzīvokļu māju kvartāla būvniecību Cēsīs, Saules un Vilku ielas krustojumā.
Informācija par norēķinu savstarpējās salīdzināšanas aktiem
2018. gada 14. novembris  
Cēsu novada pašvaldība reizi gadā veic norēķinu salīdzināšanu, lai pārliecinātos par to, vai savstarpējie norēķini grāmatvedības uzskaitē tiek atspoguļoti korekti. Šādu kārtību paredz grāmatvedības uzskaiti reglamentējošie normatīvie akti*. Šā gada novembrī mūsu klientiem tiek izsūtīti norēķinu savstarpējās salīdzināšanas akti. Izsūtītie akti satur informāciju par stāvokli uz 2017.gada 31.oktobri.
Noslēgušies Cīrulīšu un Kovārņu ielas pārbūves darbi
2018. gada 14. novembris  
Oktobrī pabeigti būvdarbi Kovārņu un Cīrulīšu ielās, kas tika veikti projekta “Degradēto teritoriju revitalizācijas 2.kārta” gaitā.
Vidzemes Augstskola četrās Latvijas pilsētās īstenojusi dialogu ciklu mediju pārstāvjiem par trešo valstu pilsoņu integrēšanu un migrācijas procesu atspoguļošanu
2018. gada 15. novembris  
Vidzemes Augstskolas (ViA) Komunikācijas, mediju un pārvaldības studiju virziena docētāji šogad Rīgā, Valmierā, Cēsīs un Ventspilī īstenojuši dialogu ciklu žurnālistiem un mediju redaktoriem par jautājumiem, kas saistīti ar migrāciju un trešo valstu pilsoņu atspoguļošanu mediju saturā, kā arī skāra plašākus mediju darba aspektus. Kopumā apmācībās piedalījušies un sertifikātus saņems vairāk nekā 40 žurnālistu un redaktoru.
Turpinās Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas modernizācija
2018. gada 13. novembris  
Mācību procesa modernizācijai CTDV un jaunas programmas “Telekomunikāciju tehniķis” ieviešanai ar ERAF līdzfinansējumu iepirktas pirmās iekārtas un nepieciešamais aprīkojums.
Iedzīvotāji aicināti palīdzēt atrast Cēsu Ziemassvētku egles
2018. gada 12. novembris  
Novembrī laiks nolūkot Ziemassvētku egles, kas Cēsīs rotās Vienības un Rožu laukumus. Ik gadu cēsnieki aktīvi palīdzējuši atrast pilsētas galvenās svētku rotas vai arī dāvājuši savos īpašumos izaugušas skaistules.
Hronisko pacientu aprūpes pakalpojums Cēsu klīnikā
2018. gada 13. novembris  
Cēsu klīnika, no šī gada augusta, saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumu Nr.555, piedāvā hronisko pacientu aprūpes pakalpojumu. Cēsu klīnikā hronisko pacientu aprūpi nodrošina personām ar hroniskām progresējošām slimībām, hronisku slimību paasinājumu vai komplikācijām, ja ir precizēta diagnoze, veselības stāvokļa dēļ nepieciešamo ārstēšanu nav iespējams veikt ambulatori, kā arī, ja stacionēšanas laikā nav nepieciešama sarežģīta diagnostika, ķirurģiska operācija vai cita sarežģīta ārstniecība.
Zaļo atkritumu savākšanas akcija pagarināta līdz 16.novembrim
2018. gada 12. novembris  
SIA “ZAAO” zaļo atkritumu savākšanas akcija pagarināta līdz 16.novembrim.
Šogad atcelts skaistāko dārzu un tīrāko ietvju konkurss Cēsu novadā
2018. gada 12. novembris  
Šogad negaidīti silto laikasptākļu dēļ nenotika konkurss par sakoptāko dārzu un tīrāko ietvi Cēsu novadā.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs
2018. gada 12. novembris  
Mobilais mamogrāfs "Veselības centrs 4" plāno ierasties Cēsīs pie doktorāta Bērzaines ielā 16/18 21.novembrī un 5.decembrī.
Un atkal - par autostāvvietām!
2018. gada 9. novembris  
Cēsu Uzvaras piemineklim veikta zeltītas lodes restaurācija
2018. gada 7. novembris  
Lai Latvijas simtgadē sakārtotu vienu no svarīgākajiem simboliem uzvarai Brīvības cīņās, Cēsu Uzvaras pieminekli, tam tika veikta obeliska virsotnē esošās zeltītās lodes restaurācija un apzeltījuma atjaunošana.
Aicinājums atbalstīt iniciatīvu par Latvijas karoga pacelšanu Dziesmu svētku kalniņā
2018. gada 6. novembris  
Cēsniek, vai zināji, ka Cēsīm ir pašām savs Dziesmusvētku kalniņš? Kā būtu, ja Latvijas 100.dzimšanas dienā tajā cēli plīvotu Latvijas karogs? Tu vari palīdzēt tam notikt!
Cēsu jaunieši realizē veselības projektu
2018. gada 6. novembris  
Cēsu jaunieši, aktīvi iesaistoties Cēsu novada jauniešu dzīves veidošanā, regulāri raksta dažādus projektus. Šajā vasarā jaunieši uzsāka un šobrīd noslēdz Jaunatnes Starptautisko programmu Aģentūras jauniešu apmaiņas projektu ERASMUS+ programmas ietvaros par veselīgu dzīves veidu, kuru realizēja sadarbībā ar organizāciju Igaunijā.
Aicinām autovadītājus ievērot stāvēšanas ierobežojumu vecpilsētā
2018. gada 1. novembris  
Vecpilsētā – Rīgas ielā un Lielajā Skolas ielā – vēl arvien spēkā ir vienas stundas automašīnas stāvēšanas ierobežojums. Diemžēl šo ierobežojumu ievēro vien retais autovadītājs, turklāt tikai daži aiz automašīnas priekšējā stikla redzamā vietā atstāj informāciju par laiku, kad auto stāvvietā novietots.
Pašvaldībā izstrādā satiksmes mierināšanas plānu
2018. gada 1. novembris  
Novada pašvaldībā izstrādātas vadlīnijas drošas, loģiskas, mierīgas un reizē raitas satiksmes organizācijai Cēsīs. Plāna izstrādātāja, Attīstības un būvniecības pārvaldes galvenā teritorijas plānotāja Evija Taurene, informē par būtiskākajiem akcentiem un izmaiņām jaunajā transporta kustības plānā.
Zemessardzei izveidots vienotais pieteikšanās tālruņa numurs - 1811
2018. gada 1. novembris  
Lai vienkāršotu pieteikšanos dienestam Zemessardzē un veicinātu atgriezenisko saiti ar iedzīvotājiem, darbu sācis Zemessardzes vienotais diennakts tālruņa numurs - 1811.
Apceļo Latviju, izbraucot ar autobusu un vilcienu Latvijas valstiskuma veidošanās ceļus!
2018. gada 1. novembris  
Sagaidot Latvijas simtgadi, Autotransporta Direkcija aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju izmantot sabiedrisko transportu – autobusu vai vilcienu –, un doties apceļot Latviju, izbraucot septiņus Latvijas valstiskuma veidošanās ceļus – Līvu, Jēkaba, Brīvības, Baltijas, Daugavas, Gaismas un Māras ceļu.
Atklāti "Cēsu pils raksti II"
2018. gada 30. oktobris  
Piektdien, 26.oktobrī, atklāts “Cēsu pils rakstu” otrais sējums. Tajā, turpinot iepriekšējā gadā sākto izdevumu sēriju, apkopoti pētījumi par Cēsu pils vēsturi, arhitektūru un arheoloģisko mantojumu. Vairumu “Cēsu pils rakstos” publicēto atziņu pētnieki pauduši Cēsu arheoloģijas konferencēs (2013–2018) nolasītajos referātos un nu tos sagatavojuši kā zinātniskus rakstus.
Cēsīs atklāts pirmais Latvijas Digitālais forums
2018. gada 25. oktobris  
Ceturtdien, 25.oktobrī, koncertzālē “Cēsis” tika atklāts pirmais Latvijas Digitālais forums “Datos balstīta nācija”, ko organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.
Cēsīs 48 stundu laikā izstrādās inovatīvus koksnes produktu prototipus; aicina pieteikties dalībniekus
2018. gada 23. oktobris  
Balstoties uz pagājušā gada vērienīgajiem panākumiem, jau otro reizi aicinām piedalīties Garage48 Wood koksnes produktu prototipu izstrādes hakatonā, kas šoreiz norisināsies Cēsīs no 23. līdz 25.novembrim. Pasākums tematiski būs veltīts inovācijai un jaunu risinājumu radīšanai kokmateriālu izmantošanā publiskajās telpās un nozarē kopumā Latvijā un Igaunijā.
Karjeras dienas NVA Cēsu filiālē
2018. gada 23. oktobris  
No 29.oktobra līdz 2.novembrim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) organizē Karjeras dienas, kuru laikā interesentiem NVA Cēsu filiāle piedāvās apmeklēt dažādas aktivitātes.
Turpinās cepuru šūšanas projekta aktivitātes Vaives Amatu mājā
2018. gada 16. oktobris  
Ceļā uz Latvijas simtgadi Nacionālais kultūras centrs organizē iniciatīvu “Katram savu tautastērpu”, kura mērķis ir stāstīt par tautastērpa rašanās, valkāšanas, darināšanas tradīcijām un aicināt katram latvietim veidot savu tautastērpu. Arī biedrības “Lauku sieviešu atbalsta grupa “Vaive”” dalībnieces vēlas saposties Latvijas simtgadei un turpināt sava tautastērpa izgatavošanu. Pagājušajā gadā sievietes izgatavoja tautiskos linu kreklus baltajā izšuvumu tehnikā un šogad auž tautiskos brunčus.
Pašvaldība aicina uz apkaimju forumiem
2018. gada 2. oktobris  
Turpinot iesāktās tradīcijas, arī šogad rudens būs aktīvākais iedzīvotāju līdzdalības un iesaistes pasākumu norises laiks Cēsu novadā, un Cēsu novada pašvaldība no oktobra līdz decembrim aicina iedzīvotājus uz četriem tematiskiem apkaimju forumiem.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs novembrī
2018. gada 9. oktobris  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 2.novembrī, 9.novembrī, 30.novembrī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Daudzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas projektu konkursā pieejami vēl 50 000 EUR
2018. gada 8. oktobris  
Cēsu mikrorajonu daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas projektu konkursā pieejami vēl 50 000 EUR.
Cēsīs 48 stundu laikā izstrādās inovatīvus koksnes produktu prototipus; aicina pieteikties dalībniekus
2018. gada 17. septembris  
Balstoties uz pagājušā gada vērienīgajiem panākumiem, jau otro reizi aicinām piedalīties Garage48 Wood koksnes produktu prototipu izstrādes hakatonā, kas šoreiz norisināsies Cēsīs no 23. līdz 25.novembrim. Pasākums tematiski būs veltīts inovācijai un jaunu risinājumu radīšanai kokmateriālu izmantošanā publiskajās telpās un nozarē kopumā Latvijā un Igaunijā.
Notiek Cēsu pilsētas stadiona tribīņu būvniecība
2018. gada 27. augusts  
Ritot aktīvajai sporta dzīvei Cēsu pilsētas stadionā, 12.jūlijā noslēgts līgums ar PS “RERE BŪVE 1” par stadiona otrās kārtas būvniecības darbiem – stadiona tribīņu jaunbūvi.
Izmaiņas maršrutā Nr.5079 Cēsis–Rāmuļi–Skujenes skola
2018. gada 1. augusts  
Nodrošinot iedzīvotājiem ērtāku nokļūšanu Cēsīs un Rīdzenē, kā arī samazinot reisu izpildes laiku, uz eksperimenta laiku no 2018.gada 1.augusta līdz 30.novembrim gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5079 Cēsis–Rāmuļi–Skujenes skola, Nr.6254 Cēsis–Bērzkrogs–Rīdzene–Cēsis un Nr.5084 Cēsis–Līgatne. Četru mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot eksperimenta rezultātus, tiks lemts par izmaiņu turpmāku saglabāšanu.
Cēsu Uzvaras piemineklim veic zeltītas lodes restaurāciju
2018. gada 30. jūlijs  
Lai Latvijas simtgadē sakārtotu vienu no svarīgākajiem simboliem uzvarai Brīvības cīņās, Cēsu Uzvaras pieminekli, tam tiek veikta obeliska virsotnē esošās zeltītās lodes restaurācija un apzeltījuma atjaunošana.
Skatīt arhīvu

Printēt