Pasākumu kalendārs
<< Maijs 2015 >>
POTCPSSv.
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
A  A  A
Lapas karte


Vai izmantosi Cēsu bezmaksas WiFi Stacijas, Rožu, Pils un Vienības laukumos un Pils parkā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Uzvaras bulvārī pie Smilšu laukuma noteikta vienvirziena kustība
2015. gada 21. maijs  
No 22.maija uz Smilšu laukuma rekonstrukcijas laiku Uzvaras bulvārī posmā no Noliktavas ielas līdz Jāņa Poruka ielai tiks noteikta vienvirziena kustība. Saistībā ar transporta kustības izmaiņām transporta līdzekļu novietošana paredzēta paralēli gājēju ietvei abās ielas brauktuves pusēs, tādējādi atvieglojot iedzīvotāju piekļuvi Cēsu tirgum.
Izglītojoša lekcija „Sievietēm par krūts veselību”.
2015. gada 21. maijs  
Kampaņas „Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” laikā 28. maijā plkst.15.30 Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 2.stāva zālītē notiks izglītojoša lekcija „Sievietēm par krūts veselību”. ​Lekciju vadīs pieredzējusi Cēsu klīnikas ginekoloģe Sandra Kumpiņa.
Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 18.05. – 22.05.2015.
2015. gada 18. maijs  
Cēsu novada vecāku tikšanās seminārā "Gatavoties darbam un dzīvei"
2015. gada 14. maijs  
Trešdien, 27.maijā, Raunas ielā 4, otrajā stāvā notiks Cēsu Vecāku domes organizēts pasākums - Vecāku diena, kurā runās par tēmu "Gatavoties darbam un dzīvei". Aicināts ikviens interesents!
Nobalso par labāko konkursa "LMT Latvijai" Cēsu projektu
2015. gada 11. maijs  
Projektu konkursa LMT Latvijai ietvaros Cēsu novadā iesniegti 15 projekti, no kuriem 14 izvirzīti konkursa otrajai kārtai. No 11. līdz 28. maijam ikvienam Cēsu novada iedzīvotājam būs iespēja balsot par sev nozīmīgāko iniciatīvu, lai ar LMT atbalstu tā tiktu īstenota.
Uz laiku slēgs J.Poruka un Valmieras ielas pārbrauktuves
2015. gada 8. maijs  
Saistībā ar remondarbiem uz laiku no 13.05 līdz 15.05. un no 27.05. līdz 29.05. satiksmei būs slēgta dzelzceļa pārbrauktuve J.Poruka ielā, savukārt 09.06. būs slēgta pārbrauktuve Valmieras ielā. Visi remontdarbi un satiksmes ierobežojumi notiks no plkst.8.00 līdz plkst.20.00.
SIA "Vinda" izsludina iepirkuma procedūru būvniecības līgumam
2015. gada 13. maijs  
Cēsu pilsētas SIA „Vinda” Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansēta Cēsu ūdenssaimniecības attīstības projekta IV kārtas gaitā izsludina iepirkuma procedūru būvniecības līgumam „Pašteces kanalizācijas kolektora pārbūve Piebalgas ielā Cēsīs, Cēsu novadā” (Identifikācijas Nr.VINDA2015/03)”.
Studiju vizīte Stambulā
2015. gada 13. maijs  
Cēsu jauniešu biedrība „Youth for City – City for Youth” piedalījās Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras izsludinātajā konkursā par studiju vizīti Turcijā un ieguva tiesības pārstāvēt Latviju apmācību kursā „SOHO in - European Training Course for EVS Support People”.
Izmaiņas vilcienu kustības sarakstos no 18.maija līdz 30.maijam
2015. gada 11. maijs  
Akciju sabiedrība „Pasažieru vilciens” informē, ka no 18.maija līdz 30.maijam tiks mainīti Cēsu un Valgas virziena dīzeļvilcienu kustības saraksti. Izmaiņas vilcienu sarakstos noteiktas dzelzceļa posmos Ieriķi-Āraiši, Cēsis-Jāņamuiža, kā arī Ieriķu, Āraišu un Cēsu stacijās paredzēto sliežu ceļu remontdarbu dēļ.
Vides izglītībā iesaistīti simtiem bērni
2015. gada 7. maijs  
Ar aktīvāko un radošāko bērnu piedalīšanos, Limbažu 3.vidusskolā 6.maijā notika SIA „ZAAO” rīkotais mācību gada noslēguma pasākums vides izglītības projektā „Cilvēks vidē”.
Atbalstīti 46 projektu pieteikumi „Latvijas valsts mežu atbalstītās Vidzemes kultūras programma 2015" projektu konkursā
2015. gada 5. maijs  
Noslēdzies Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) izsludinātais un administrētais „Latvijas valsts mežu atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2015” projektu konkurss, kurā tika saņemts rekordliels projektu pieteikumu skaits – pavisam 153 pieteikumu ar kopējo pieprasīto finansējuma summu 551 468, 57 eiro. VPR pateicas projektu pieteicējiem par lielo atsaucību un kopumā labi sagatavotajiem projektu pieteikumiem.
Cēsīs izveido bezmaksas bezvadu interneta pārklājumu
2015. gada 28. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldība izveidojusi bezvadu interneta pārklājumu piecos punktos Cēsīs, kur vērojama vislielākā pilsētas viesu un cēsnieku aktivitāte.
Cēsu talku noslēdz ar "TalkaFest'15"
2015. gada 27. aprīlis  
Pēc Lielās talkas, 25. aprīlī, cēsnieki un pilsētas viesi, Smiltenes novada Jauniešu dome, kopīgi atpūtās mākslas telpā “MALA”, kur Cēsu novada Jauniešu dome rīkoja pasākumu “TalkaFest’15”. Pēc kārtīgas talkošanas mielojāmies ar pikanto Harčo zupu, “Solo Beatus” sponsorēto skautu maizi un tēju, kamēr pavasarīgā laika mīļotāji priecājās par sauli un mūziku.
Radošo ideju konkursā "Cēsis pēc 50 gadiem" noskaidroti uzvarētāji
2015. gada 22. aprīlis  
Radošo ideju konkursā, ko rīkoja SIA „Enerģijas Risinājumi” sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību un SIA „Cēsu siltumtīkli” noskaidroti uzvarētāji. Par pirmās vietas ieguvēju atzīta Cēsu Valsts ģimnāzijas 11.a klase ar skolnieces Baibas Teteres darbu.
Sāks Smilšu laukuma rekonstrukciju
2015. gada 20. aprīlis  
Šajā nedēļas nogalē sāksies būvdarbi Cēsu lielākajā autostāvvietā Smilšu laukumā. Paredzēts, ka autostāvvieta un blakus esošās ielas tiks rekonstruētas visu vasaru paralēli vairākos posmos.
Cēsu novadā uzstādīs vēl 3 konteinerus otrreizējās pārstrādes materiāliem
2015. gada 20. aprīlis  
SIA ZAAO kopā ar pašvaldībām savas darbības teritorijā aizvien strādā pie infrastruktūras attīstīšanas otrreizējo izejvielu nodošanai. Šobrīd pašvaldības ir noteikušas vairākas jaunas vietas savās teritorijās, kurās ZAAO uzstādīs papildus 230 konteinerus izmantotā iepakojuma izmešanai.
Cēsīm izstrādās ainavu plānu
2015. gada 16. aprīlis  
Šonedēļ, no 14. līdz 16.aprīlim, Cēsīs noritēja LIFe+ projekta LIFE Viva Grass otrā partneru tikšanās. Tajā piedalījās visi projektā iesaistītie partneri - sabiedrisko organizāciju Baltijas Vides Forums pārstāvji no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Vācijas, Cēsu pašvaldība, Silute pašvaldība (Lietuva), Lumanda pašvaldība (Igaunija), Latvijas Universitāte, Igaunijas Dzīves Zinātņu universitāte, Vides risinājumu institūts, kā arī projektā iesaistītās zemnieku saimniecības no Latvijas un Lietuvas.
Cēsīs atvērts Psiholoģiskās un pedagoģiskās palīdzības atbalsta dienests
2015. gada 16. aprīlis  
Šī gada martā RPIVA Cēsu filiālē, L. Katrīnas ielā 2, darbu sāka Psiholoģiskās un pedagoģiskās palīdzības atbalsta dienests. Dienests veidots kā akadēmijas Pedagoģijas un psiholoģijas zinātniski pētnieciskā institūta (PPZPI) struktūrvienība. Dienesta galvenie darbības virzieni ir zinātniskā pētniecība un praktiskā atbalsta sniegšana.
Cēsu Viduslaiku pils Rietumu tornī notiks konservācijas un rekonstrukcijas darbi
2015. gada 15. aprīlis  
Sākot no 2015.gada 13.aprīļa līdz 24.jūnijam Cēsu Viduslaiku pils Rietumu tornī projekta “Cēsu viduslaiku pils saglabāšana reģiona sociālekonomiskai attīstībai” ietvaros notiks restaurācijas un rekonstrukcijas darbi. Šajā laika periodā apmeklētājiem tornis būs slēgts. Visa pārējā Cēsu pils kompleksa teritorija būs pieejama bez ierobežojumiem.
Tūristu autobusiem stāvvietas Vaļņu ielā
2015. gada 15. aprīlis  
Sakarā ar Smilšu laukuma rekonstrukciju un lai tūrisma sezonā nodrošinātu pietiekamu daudzumu tūristu autobusu stāvvietu, Cēsu novada Transporta komisija ir nolēmusi noteikt autobusu stāvvietas Vaļņu ielā, sākot no Ūdens ielas virzienā uz Gaujas ielu.
Cēsu novadā notiks zemes lietošanas un zemes apauguma veidu statistiskie apsekojumi
2015. gada 15. aprīlis  
SIA "Vides eksperti" pēc Eiropas Komisijas statistikas biroja EUROSTAT pasūtījuma veiks zemes apauguma un lietošanas situācijas, kā arī to izmaiņu apsekojumu Baltijas valstīs t.sk. arī Cēsu novada pašvaldībā. Apsekojums notiks no 2015. gada maija līdz oktobrim (projekts LUCAS 2015, http://ec.europa.eu/eurostat/web/lucas/overview).
SIA "Vinda" paziņojums par līgumu slēgšanas tiesību piešķiršanu
2015. gada 14. aprīlis  
Cēsu pilsētas SIA „Vinda” Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansēta projekta ietvaros rīkotās iepirkuma procedūras pakalpojumu līgumam „Būvuzraudzība un Inženiera pakalpojumi līgumam „Ūdens ieguves urbumu izbūve un aprīkošana pazemes ūdeņu atradnē Gaujaslīču ielā 21 Cēsīs” (identifikācijas Nr.VINDA2015/02)) ietvaros līguma slēgšanas tiesības piešķir SIA „Geo Consultants” (reģistrācijas Nr.40003340949).
Sākusies kampaņa „Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!”
2015. gada 14. aprīlis  
Lai veicinātu sieviešu informētību par savlaicīgu krūts veselības pārbaužu nepieciešamību, arī šogad tiek organizēta krūts veselības informatīvā kampaņa „Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!”.
Publisko interneta pieejas punktu attīstība Cēsu novadā
2015. gada 7. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldība uzsākusi īstenot projektu „Publisko interneta pieejas punktu attīstība Cēsu novadā” ar mērķi paaugstināt piekļuves iespējas internetam pēc iespējas plašākām Cēsu novada sabiedrības grupām.
Atskats uz Cēsu infrastruktūras objektu atjaunošanu
2015. gada 13. aprīlis  
Pērn Cēsīs veikts remonts trīs ielām. Asfalta virskārtas atjaunošana un aku vāku regulēšana veikta Dzelzceļa ielai un Gaujas ielai. Savukārt, ieguldot vecpilsētas nekustamā īpašuma nodokļos iekasēto naudu, Lielajai Līvu ielai vecpilsētā izbūvēts ietves un brauktuves bruģakmens segums, informē Cēsu novada pašvaldības Komunālā nodaļa.
Paziņojums par līgumu slēgšanas tiesību piešķiršanu
2015. gada 13. aprīlis  
Cēsu pilsētas SIA „Vinda” Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansēta projekta gaitā rīkotās iepirkuma procedūras būvniecības līgumam „Ūdens ieguves urbumu izbūve un aprīkošana pazemes ūdeņu atradnē Gaujaslīču ielā 21 Cēsīs” (identifikācijas Nr.VINDA2015/01). Līguma slēgšanas tiesības piešķir SIA „TOTAS” (reģistrācijas Nr.40103042040).
RTU parakstīs līgumu ar LIAA par biznesa inkubatoru veidošanu
2015. gada 9. aprīlis  
Ceturtdien, 9.aprīlī, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) parakstīs līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par biznesa inkubatoru izveidi un apsaimniekošanu Cēsīs un Madonā. Šis ir pirmais biznesa inkubatora pakalpojumu sniegšanas līgums, ko LIAA noslēdz ar kādu no Latvijas augstskolām, un tā parakstīšana notiks pirmdien, 13.aprīlī, plkst.12 RTU Dizaina centrā, Rīgā, Ķīpsalā, Āzenes ielā 18.
Cēsīs atgriezušies melnie gulbji
2015. gada 8. aprīlis  
Jau desmito gadu pēc kārtas Maija parkā, pilsētas iedzīvotājus un viesus atkal, priecē melno gulbju pāris. Gulbji Grāfs un Katrīna savā mītnē parka dīķī tika ielaisti trešdien, 7.aprīlī, un ar interesi sagaida katru Maija parka viesi.
Cēsu klīnikā pieejami sertificēta masiera pakalpojumi
2015. gada 8. aprīlis  
SIA „Cēsu klīnika” piedāvā ārstniecisko masāžu bērniem no 5 gadu vecuma (ar nosūtījumu bezmaksas pakalpojums) un pieaugušajiem. Pakalpojumu sniedz Cēsīs, Slimnīcas ielā 9, 2. stāva 70.kabinetā sertificēts masieris Jānis Bisnieks. Ambulatoros pacientus apkalpo darba dienās no plkst.15.00 līdz plkst.19.00. Interesēties pa tel. 29518234.
Cēsu pils kompleksā apmeklētāju skaits pērn audzis par 14%
2015. gada 7. aprīlis  
Cēsu pils kompleksu 2014.gadā apmeklējušo tūristu skaits pieaudzis par 14% salīdzinājumā ar 2013.gadu, savukārt, salīdzinot ar 2010.gadu, tūristu skaits pērn pieaudzis pat vairāk nekā divas reizes ziņo Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs.
Izvēlēts Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes logo
2015. gada 23. marts  
Latvijas Olimpiskās komitejas, Valmieras pilsētas pašvaldības un Cēsu novada pašvaldības izsludinātajā atklātajā konkursā par Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes logo izstrādi par labāko atzīts mākslinieka Gvido Zālīša iesniegtais logo.
Cēsu Centrālā bibliotēka – bibliotēka ģimenēm
2015. gada 17. februāris  
Otrdien, 17.februārī, dienu pirms atjaunotā Cēsu Centrālā bibliotēka ver durvis lasītājiem, notika svinīgā ēkas atklāšanas ceremonija, kurā bibliotēkas darbinieki pateicās visiem rekonstrukcijas projektā iesaistītajiem.
Konkurss "Tīrākā ietve Cēsu novadā"
2015. gada 6. janvāris  
Ar mērķi mudināt novada iedzīvotājus uz savas apkārtējās vides sakopšanu un apzināt Cēsu novada sakoptāko namīpašumam piegulošo teritoriju, Cēsu novada pašvaldība jau divpadsmito gadu rīko konkursu “Tīrākā ietve Cēsu novadā”.
Skatīt arhīvu

Printēt