Pasākumu kalendārs
<< Jūlijs 2016 >>
POTCPSSv.
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
A  A  A
Lapas karte


Kurā laikā Jūs labprātāk apmeklētu Cēsu iedzīvotāju forumu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Pašvaldība "Lampā" aicina diskutēt par saistošajiem noteikumiem
2016. gada 30. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar "Jurista vārdu" un "Latvijas Vēstnesi", Tieslietu ministriju un Publisko tiesību institūtu piedāvā piedalīties juridiskās sarunās par pašvaldību likumiem (saistošajiem noteikumiem) un to piemērošanas tikumiem.
Iespēja kļūt par brīvprātīgo palīgu Cēsu 810 jubilejas svinībās!
2016. gada 30. jūnijs  
Jūlijā Cēsīs notiks grandiozas 810 gadu jubilejas svinības! Lai svētki noritētu godam, meklējam brīvprātīgos palīgus, kas palīdzēs pie svētku koncerta, gājiena un gastronomisko dārza svētku organizēšanas 22.-23.jūlijā!
Aicina piedalīties Ielu Mākslas svētkos CĒSIS 810 svinībās
2016. gada 29. jūnijs  
Žonglieri, mīmi, ielu vingrotāji, klauni un citi ielu mākslinieki, piesakieties dalībai “Ielu Mākslas svētkos” Cēsīs Rīgas ielā, kuri norisināsies 23. jūlijā Cēsu 810 gadu jubilejas svētku ietvaros!
Cēsu Vēstures un mākslas muzejs akreditēts uz nākamajiem 5 gadiem
2016. gada 28. jūnijs  
Cēsu Vēstures un mākslas muzejs ir saņēmis oficiālu LR Kultūras ministrijas apliecinājumu, ka atkārtoti ir akreditēts uz nākamajiem pieciem gadiem (līdz 2021.g.), tas nozīmē, ka muzeja darbība ir kvalitatīva un ilgtspējīga, orientēta uz sabiedrības interesēm un vajadzībām.
Aicina līdz Latvijas simtgadei kopīgi paveikt 100 vides darbus
2016. gada 28. jūnijs  
Gatavojoties Latvijas simtgadei, atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums ZAAO ir uzsācis vides iniciatīvu „100 darbi Latvijai” un aicina iedzīvotājus apvienot savas zināšanas, idejas, prasmīgās darba rokas un resursus, lai līdz 2018. gada 18. novembrim kopīgiem spēkiem paveiktu vismaz 100 nozīmīgus darbus vides labiekārtošanā, izdaiļošanā un izglītībā.
Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 27.06. – 01.07.2016.
2016. gada 27. jūnijs  
Sākti darbi lietavu seku likvidēšanai
2016. gada 27. jūnijs  
Pagājušās nakts spēcīgās lietavas radītais ūdens apjoms pabojājis pilsētas infrastruktūru, tāpēc aicinām iedzīvotājus būt uzmanīgus un ar sapratni uztvert automašīnu un gājēju kustības ierobežojumus. Sagruvusi un automašīnai uzgāzusies siena Palasta ielā 6, kas dalīti pieder pašvaldībai un privātīpašniekam. Mūris nav vēsturisks un pēc būvinspektora apsekojuma uzrunāti projektētāji, kam jārod tehniskais risinājums. Šīs nedēļas laikā jāsakārto dokumentācija un jāķeras klāt darbiem, ko veic pašvaldība.
Cēsu Mākslas festivāls svin desmitgadi
2016. gada 20. jūnijs  
Cēsu Mākslas festivāls šogad svin savu desmito gadadienu un tas noritēs no 15.jūlija līdz 14.augustam. Par šī gada programmas vienojošo vadmotīvu izvēlēta tēma “Ainava.
Uzņemšana RTU Cēsu filiālē
2016. gada 16. jūnijs  
No 5.jūlija līdz 12.jūlijam sākas pieteikšanās pamatstudijām RTU Cēsu filiālē. Pieteikties studijām var arī elektroniski vienotā valsts un pašvaldību portāla www.latvija.lv pakalpojumu «Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās» un reģistrēties studijām. Elektroniskā reģistrēšanās studijām sākas no 27. jūnija.
Akcijā “Cilvēks cilvēkam” Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem piedalīsies ielu vingrotāji
2016. gada 15. jūnijs  
Akciju “Cilvēks cilvēkam” Valsts probācijas dienests (VPD) rīko divreiz gadā un akcijas norisē vasarā tiek iekļautas vairākas sportiskas aktivitātes, kurās piedalās, gan jaunieši, gan VPD darbinieki, gan brīvprātīgie. Lai veicinātu jauniešu virzību uz savu mēŗķu sasniegšanu, akcijas ietvaros VPD cenšas jauniešiem piedāvāt saturisku un pēc iespējas plašāku jomu klāstu aptverošu programmu. Kopš 2014. gada akcijas rīkošanā VPD piesaista arī sabiedrībā pazīstamus, jauniešus interesējošu jomu pārstāvjus. Ņemot vērā jauniešu izteikto interesi par sportu un, īpaši, ielu vingrošanu, šoreiz dalībai akcijā ir uzaicināti Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības pārstāvji.
Informācija par dzīvojamām mājām funkcionāli nepieciešamo zemes gabalu pārskatīšanu Cēsīs
2016. gada 15. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldība informē, ka Cēsu novada pašvaldības Attīstības un teritorijas plānošanas komisija 2016.gada 10.maijā ir pieņēmusi lēmumus par funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanas uzsākšanu šādām dzīvojamām mājām Cēsu pilsētā – Jurģu ielā 1, Zirņu ielā 24, Zirņu ielā 26, Saules ielā 2A, Saules ielā 8 un Kovārņu ielā 31.
Atklās Latvijas IV olimpiādi
2016. gada 10. jūnijs  
No 1.jūlija līdz 3.jūlijam Valmiera un Cēsis kļūs par olimpisko galvaspilsētu – Latvijas IV olimpiādes mājvietu. Uz Valmieru un Cēsīm pēc uzvaras dosies vairāki tūkstoši sportistu, viņu treneri un līdzjutēji.
Regulators aicina paust viedokli par SIA “Cēsu siltumtīkli” iesniegto tarifu projektu
2016. gada 10. jūnijs  
Lai uzklausītu Cēsu pilsētas iedzīvotāju viedokli par SIA „Cēsu siltumtīkli” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu, ceturtdien, 30.jūnijā, plkst.11.00 Cēsu Pieaugušo izglītības centra konferenču zālē Raunas ielā 4, Cēsīs Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) organizēs uzklausīšanas sanāksmi.
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2016. gada 7. jūnijs  
Cēsu pilsētas SIA "Vinda” Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansēta projekta ietvaros rīkotās iepirkuma procedūras pakalpojumu līgumam Būvuzraudzība un Inženiera pakalpojumi līgumam „Kanalizācijas tīklu paplašināšana Cēsu aglomerācijas robežās” (identifikācijas Nr.VINDA2016/02_KF)) ietvaros līguma slēgšanas tiesības piešķir SIA „Akorda” (reģistrācijas Nr.40003686472).
Aicina iedot savai virtuvei brīvdienu un vairot pozitīvas emocijas
2016. gada 3. jūnijs  
Ar vēl nebijušu pasākumu 9.jūnijā labdarības kustība “Virtuves Brīvdienas” aicina cilvēkus atpūsties no ēst gatavošanas savā virtuvē vai uzkodām darbavietā, tā vietā doties uz kādu no vairāk nekā 50 restorāniem visas Latvijas teritorijā, un baudīt gardu maltīti tur. Daļa no restorāna ienākumiem tiks ziedoti labdarībai, lai palīdzētu ar pārtikas iegādi trūkumā nonākušajām ģimenēm. Akcijā piedalās ar Cēsu restorāns "Izsalkušais Jānis".
Sāk projektu pieņemšanu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmu labiekārtošanai
2016. gada 20. maijs  
Cēsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, māju apsaimniekotājus iesniegt savus projektus mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai, kas ļaus sakārtot daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apkārtni un uzlabot iedzīvotāju apkārtējo dzīves vidi, transporta kustību, bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas un vides pieejamību, izmantojot pašvaldības līdzfinansējumu.
Piedalies vasaras tūrisma akcijā “Ceļo līdz 100!”
2016. gada 30. maijs  
No 1.jūnija līdz 8.oktobrim sadarbojoies Valmieras Tūrisma informācijas centram (TIC), Cēsu tūrisma informācijas centram (TIC), Viljandi (Igaunija) pašvaldībai un Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadiem, aicina ikvienu – individuālu ceļotāju, ģimenes ar bērniem, draugu kompānijas, ceļotāju grupas – piedalīties vasaras tūrisma akcijā “Ceļo līdz 100!/Reisi 100-ni!”.
Rucka izsludina pieteikšanos četrām rezidenču vietām
2016. gada 30. maijs  
Ruckas mākslas rezidenču centrs izsludina pieteikšanos četrām rezidenču vietām laikā no 2016.gada 15.augusta līdz 15.septembrim.
Valsts prezidents apsveic Cēsis 810 gadu jubilejā
2016. gada 25. maijs  
Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis veltījis apsveikumu Cēsīm pilsētas 810 gadu jubilejā.
Izmaiņas CATA maršrutos
2016. gada 24. maijs  
Uzlabojot maršrutu tīkla rentabilitāti, no 2016.gada 1.jūnija SIA Sabiedriskais autobuss apkalpotais maršruts Nr.6714 Alūksne–Ape–Sikšņi–Alūksne tiks slēgts. Tomēr iedzīvotājiem arī turpmāk tiks nodrošināta iespēja braukt sabiedriskajā transportā minētā maršruta posmos, jo tiks veiktas izmaiņas divos AS CATA apkalpotajos maršrutos, pielāgojot tos skolēnu, strādājošo un citu pasažieru vajadzībām.
Pie 3.bērnudārza uzstādīs ātrumvalni
2016. gada 23. maijs  
Šonedēļ notiks ātrumvaļņa uzstādīšana Oktobra ielā, Cēsu novada pašvaldības 3.PII pieguļošajā ielas posmā.
Aicinām cēsniekus izīrēt dzīvokļus speciālistiem
2016. gada 23. maijs  
Lai palielinātu kvalificēta darbaspēka piesaisti Cēsu novadam, pašvaldība aicina iedzīvotājus savus brīvos dzīvokļus piedāvāt izīrēšanai speciālistiem vai uzņēmējiem, kuri pārceļas uz Cēsīm.
Interneta žurnāls "Satori.lv" izsludina pieteikšanos radošajai nometnei Cēsīs
2016. gada 17. maijs  
Interneta žurnāls "Satori.lv" jau ceturto gadu aicina savus autorus uz radošo vasaras nometni, kas šoreiz norisināsies laikā no 11.augusta līdz 14.augustam Ruckas mākslas un rezidenču centrā Cēsīs. Projekta ietvaros tiek organizēts arī konkurss Vidzemes reģiona jaunajiem autoriem, kas līdz šim nav publicējušies interneta žurnālā "Satori.lv".
Tiks realizēts projekts "Pastkarte Latvijai"
2016. gada 9. maijs  
Cēsu novada pašvaldība uzsākusi realizēt projektu “Pastkarte Latvijai” Jaunatnes politikas valsts programma 2016.gadam atklāta projektu konkursa „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi veidot un stiprināt jauniešu piederības apziņu” ietvaros.
Aicinām cēsniekus izīrēt dzīvokļus speciālistiem
2016. gada 23. maijs  
Lai palielinātu kvalificēta darbaspēka piesaisti Cēsu novadam, pašvaldība aicina iedzīvotājus savus brīvos dzīvokļus piedāvāt izīrēšanai speciālistiem vai uzņēmējiem, kuri pārceļas uz Cēsīm.
Skatīt arhīvu

Printēt