Pasākumu kalendārs
<< Augusts 2015 >>
POTCPSSv.
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
A  A  A
Lapas karte


Kā Jūs visbiežāk uzziniet par gaidāmajiem pasākumiem Cēsu novadā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Labiekārtots Līvu laukums - padarīts gājējiem draudzīgāks
2015. gada 28. augusts  
No 28.augusta gājēji Cēsu vecpilsētā ir ieguvuši draudzīgāku un drošāku telpu - Līvu laukumu.
Iespēja pārbaudīt mājas kaķu veselību
2015. gada 26. augusts  
Otrdien, 8.septembrī, no plkst.17.00 līdz plkst.19.00 Rožu laukumā notiks sociālā kampaņa, kuras laikā Cēsu novada iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas pārbaudīt savu mājas kaķu veselību pie veterinārārsta.
Septembrī sāks tautas mikroskaitīšanu
2015. gada 25. augusts  
Trešdien, 2.septembrī, Centrālā statistikas pārvalde sāks tautas mikroskaitīšanu, kuras mērķis ir noskaidrot, cik precīzi oficiālā statistika atspoguļo iedzīvotāju skaitu Latvijā, republikas nozīmes pilsētās un novados.
Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 24.08. – 28.08.2015.
2015. gada 24. augusts  
Aicina novērtēt un pieteikt kandidātus konkursam „Labākais sociālais darbinieks Latvijā-2015”
2015. gada 24. augusts  
Ikviens Latvijas iedzīvotājs un organizācija aicināti līdz šī gada 31.augustam novērtēt un pieteikt savus kandidātus konkursam „Labākais sociālais darbinieks Latvijā-2015”.
Izmaiņas vilcienu kustības sarakstos
2015. gada 21. augusts  
Akciju sabiedrība „Pasažieru vilciens” atkārtoti informē, ka no 24.augusta līdz 31.augustam darba dienās paredzēto dzelzceļa remontdarbu dēļ noteiktas izmaiņas Cēsu un Valgas virziena dīzeļvilcienu kustības sarakstos.
Cēsīs durvis vērs Eiropas standartiem atbilstoša profesionālā vidusskola
2015. gada 21. augusts  
Augustā noslēdzies Cēsu Profesionālās vidusskolas modernizēšanas projekts un jau no 1.septembra mūsdienīgi aprīkotās telpās varēs apgūt aktuālas un pieprasīts specialitātes - mēbeļu galdnieks, namdaris, elektrotehniķis, mēbeļu dizaina speciālists un restauratora asistents.
Paziņojums par detālplānojuma Pirtsupītes gravai Cēsīs no Satekles ielas līdz mazai Lenču ielai projekta apstiprināšanu
2015. gada 20. augusts  
Saskaņā ar Ministru kabineta 14.10.2014. noteikumu Nr.628 „Noteikumi par pašvaldību teritorijas attīstības plānošanas dokumentiem” 124.punktu paziņojam, ka Cēsu novada dome 06.08.2015. ir pieņēmusi lēmumu Nr.176 (prot. Nr.11, 2.punkts) „Par detālplānojuma Pirtsupītes gravai Cēsīs no Satekles ielas līdz Mazai Lenču ielai projekta apstiprināšanu”.
Aicina nodot zaļos atkritumus EKO laukumos
2015. gada 18. augusts  
Cēsu novada pašvaldības iedzīvotāji (nekustamo īpašumu īpašnieki), kā arī dzīvojamo māju apsaimniekotāji, kuriem ir noslēgts līgums ar SIA “ZAAO” par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, var nodot zaļos atkritumus (koku lapas, skujas, smalki zari, zāle, dārza atkritumi, kuros nav sadzīves atkritumu piemaisījumi) atkritumu vākšanas laukumā Lapsu ielā 19, Cēsīs, Cēsu novadā.
Cēsīs atvērts kopā strādāšanas centru “SKOLA6”
2015. gada 17. augusts  
No 18.augusta līdz 31.augustam bijušā Cēsu Profesionālās vidusskolas ēka Lielajā Skolas ielā 6 kļūs par sabiedrībai atvērtu pagaidu improvizētu darba un pasākumu vietu.
Izmaiņas Cēsu un Valgas vilcienu kustības sarakstos
2015. gada 14. augusts  
Akciju sabiedrība „Pasažieru vilciens” informē, ka no 24.augusta līdz 31.augustam darba dienās paredzēto dzelzceļa remontdarbu dēļ noteiktas izmaiņas Cēsu un Valgas virziena dīzeļvilcienu kustības sarakstos.
Notiek Cēsu transporta plūsmas izpēte; rudenī – sabiedriskā apspriešana
2015. gada 13. augusts  
Cēsu novada pašvaldībā patlaban notiek intensīvs darbs pie transporta plūsmas uzlabošanas izpētes. Jau septembra beigās plānota iedzīvotāju sanāksme, kurā ikviens būs aicināts izteikt priekšlikumus un komentārus par transporta satiksmes organizāciju pilsētas centrā.
Notiek nolietotās elektrotehnikas vākšanas akcija “Sper EKOsoli!”
2015. gada 13. augusts  
Līdz 31.augustam notiek SIA “ZAAO” organizēta akcija “Sper EKOsoli!”, kuras laikā EKO laukumos iespējams bez maksas nodot neizjauktu nolietoto dažāda izmēra elektrotehniku – televizorus, ledusskapjus, tējkannas, trauku mazgājamās mašīnas, matu fēnus, gludekļus, mobilos telefonus, pulksteņus, putekļusūcējus, mikserus un citas ierīces, kas darbinātas ar elektrību vai baterijām.
Pēc tarifu vienādošanas SIA “VTU Valmiera” vietējās nozīmes maršrutos biļešu cenas nemainīsies vai samazināsies
2015. gada 12. augusts  
Pēc plānotās sabiedriskā transporta tarifu vienādošanas, ko ievieš valsts SIA “Autotransporta direkcija” un kas sāksies septembrī, ilgstot trīs gadus, gaidāmas izmaiņas arī SIA “VTU Valmiera” pakalpojuma tarifos.
Rekords planētas šķērsošanai ar velosipēdu Cēsīs varētu finišēt 11.novembrī
2015. gada 11. augusts  
Pīters Adams Smits, velobraucējs no Liverpūles, kurš šodien plkst.7 startēja no Vienības laukuma Cēsīs, lai veiktu Ginesa rekordu, apbraucot apkārt zemeslodei mazāk nekā 100 dienās, rekordu varētu noslēgt pēc 95 dienām – Lāčplēša dienā.
Drīzumā labiekārtos Līvu laukumu
2015. gada 10. augusts  
Līdz vasaras beigām plānots pabeigt Līvu laukuma transporta un gājēju satiksmes organizācijas izstrādi. Lēmums par satiksmes organizācijas maiņu pieņemts, lai Līvu laukums kļūtu draudzīgāks iedzīvotājiem un tiktu rosināta tā attīstība, jo pašreizējā situācijā liela laukuma daļa netiek izmantota.
Stacijas laukumā mainīts pieturvietu izvietojums
2015. gada 10. augusts  
Saistībā ar Raiņa ielas posma izbūvi un atvēršanu divvirziena kustībai Stacijas laukumā veiktas vairākas izmaiņas autobusu pieturu izvietojumā, kā arī transporta kustības organizācijā.
Cēsīs startēs Ginesa rekords planētas šķērsošanai ar velosipēdu
2015. gada 8. augusts  
Cēsīs izvēlēta kā pilsēta, kur startēs un noslēgsies Ginesa rekords, ar velosipēdu apbraucot apkārt pasaulei mazāk nekā 100 dienās.
Cēsu novada dome piešķir stipendijas jaunajiem speciālistiem
2015. gada 7. augusts  
Cēsu novada dome apstiprinājusi jaunus saistošos noteikumus par pašvaldības stipendiju piešķiršanu speciālistu piesaistei Cēsu novadā. Sākotnēji stipendiju piešķiršanas mērķauditorija ir medicīnas specialitāšu pēdējā kursa studenti vai ārsti - rezidenti, kuri turpinātu darbu SIA “Cēsu klīnika”.
Vasaras skolas "Arcadia" noslēgums Cēsīs
2015. gada 7. augusts  
Rīgas Tehniskās universitātes Starptautiskā vasaras skola jau ceturto gadu pēc kārtas norisinās Cēsīs, šoreiz padziļināti pētot ainaviskas un utilitāras zaļās teritorijas pilsētā un tās apkārtnē: mežus, parkus, kapsētas, dārzus, koptus apstādījumus un aizaugušus zemes gabalus.
Trīs Dakteri Klauni jeb tā veicas mīlestībā!
2015. gada 7. augusts  
Bērni slimnīcās Rīgā, Ventspilī, Cēsīs, Valmierā katru dienu satiek Dakterus Klaunus un veseļojas ar prieku. Mazo slimnieciņu var pārsteigt jebkas – pat Daktera Klauna jautājums: “Kā veicas mīlestībā?”
Gada cēsnieks – Renārs Sproģis
2015. gada 6. augusts  
Ar pārliecinošu balsu vairākumu, 55%, no teju 1200 balsīm, kas tika atdotas, balsojot par gada cēsnieku, uzvarējis uzņēmējs un sabiedriskais aktīvists Renārs Sproģis.
Nometne Cēsīs “Krāsains prieka karuselis” Latvijas un diasporas bērniem
2015. gada 3. augusts  
Cēsīs “Gaujaslīčos”, priežu meža un Gaujas ieskautā vietā, no 20. līdz 27. jūlijam notika nometne bērniem no Latvijas un latviešu bērniem, kuri dzīvo ārzemēs – Grieķijā, Kanādā, Zviedrijā, Norvēģijā, Krievijā, Vācijā, Īrijā un Lielbritānijā.
Izmaiņas vilcienu kustības sarakstos
2015. gada 31. jūlijs  
Akciju sabiedrība „Pasažieru vilciens” atkārtoti informē, ka darba dienās no 3.augusta līdz 22.augustam paredzēto dzelzceļa remontdarbu dēļ noteiktas izmaiņas Cēsu un Valgas virziena dīzeļvilcienu kustības sarakstos.
No septembra tiks sākta reģionālā maršrutu tīkla tarifu vienādošana visā Latvijas teritorijā
2015. gada 28. jūlijs  
Pēdējo gadu laikā Vidzemes reģionā braukšanas maksa bijusi augstāka nekā cituviet Latvijā, tādēļ plānots, ka nelielu cenu kāpumu izjutīs tikai atsevišķu teritoriju iedzīvotāji, piemēram, Madonas un Valkas novadu centros, bijušajā Cēsu rajonā.
Cēsu svētki pulcē vairāk nekā 20 000 apmeklētāju
2015. gada 27. jūlijs  
Aizvadītajā nedēļas nogalē notikušie Cēsu svētki pulcējuši vairāk nekā 20 000 apmeklētāju, liecina Cēsu Kultūras un tūrisma centra aprēķini.
Jaunieši sagādā piedzīvojumu mazajiem cēsniekiem
2015. gada 27. jūlijs  
Projekta „Aktīvi BrīvPrātīgs” (2014.EEZ/PP/1/MIC/106) ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina Norvēģija un Latvijas valsts, Cēsu novada Jauniešu mājas jaunieši kopā ar 30 mazajiem cēsniekiem devās nedēļas garā piedzīvojumā, apgūstot Vinnija Pūka mācību, ka "šodiena ir mana laimīgā diena".
Teātra projekts Cēsīs
2015. gada 27. jūlijs  
Cēsu novada jauniešu māja, Cēsu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centru Vācijā īstenoja jauniešu apmaiņas projektu. Projekts uzsākās jau š.g. janvārī, kad Cēsu Bērnu un jauniešu centra darbinieki devās pieredzes apmaiņas un sagatavošanās vizītē uz Vāciju, Hammu, lai iepazītos, kā teātra metodes darbā ar jauniešiem izmanto kolēģi Vācijā.
Cēsis – starp 70 Eiropas labākajām kultūras lielpilsētām
2015. gada 22. jūlijs  
Cēsis ir atlasītas kā labās prakses piemērs kopā ar 69 citām Eiropas kultūras lielpilsētām, kurās veiksmīga pilsētu un reģionu attīstība bijusi balstīta tieši kultūrā.
Cēsis rotās vēl viena apgleznota katlumāja
2015. gada 8. jūlijs  
Radošo ideju konkursa „Cēsis - pēc 50 gadiem” uzvarētājas – Cēsu Valsts ģimnāzijas 11a klases skolnieces Baibas Teteres darbs uzgleznots uz SIA „Cēsu siltumtīkli” katlumājas fasādes Turaidas ielā 7, padarot ievērojami pievilcīgāku tuvējo apkaimi.
Cēsu viduslaiku pils Rietumu tornis gaida apmeklētājus
2015. gada 8. jūlijs  
Pēc jumta rekonstrukcijas darbu pabeigšanas Cēsu viduslaiku pils Rietumu tornis atkal ir atvērts apskatei. Apmeklētājiem ir pieejams torņa pagrabs un pirmā stāva telpa, bet daļu no ceļa līdz torņa jumta stāvam var mērot pa vītņu kāpnēm, kuras apmeklētājiem līdz šim nebija pieejamas. Savukārt Mestra zālē turpinās konservācijas darbi un tā būs aplūkojama pēc darbu noslēguma šī gada rudenī.
Pateicība par Latvijas Jaunatnes olimpiādes veiksmīgu norisi Cēsīs
2015. gada 6. jūlijs  
No 3.jūlija līdz 5.jūlijam Cēsu novads sadarbībā ar Valmieru pirmo reizi rīkoja Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādi, abās pilsētās uzņemot teju 3000 jaunos sportistus un viņu trenerus. Cēsīs veiksmīgi norisinājās sacensības 10 olimpiskajos sporta veidos, kā arī trīs svinīgas apbalvošanas ceremonijas.
Latvijas Jaunatnes olimpiādē uzvaru gūst Rīgas jaunie sportisti
2015. gada 6. jūlijs  
Svētdien, 5. jūlijā Valmierā un Cēsīs noslēdzās Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kurā piedalījās 2637 sportisti no 83 pašvaldībām. Kopvērtējumā līderos ar 167 medaļām (72 zelta, 44 sudraba un 51 bronzas) ir Rīgas pilsētas jaunie sportisti.
Rīgas-Gaujas reģions iegūst Eiropas gastronomijas reģiona titulu
2015. gada 6. jūlijs  
Veiksmīgi aizstāvot pieteikto kandidatūru starptautiskai žūrijai, Rīgas - Gaujas reģions šodien ieguvis iespēju 2017.gadā kļūt par Eiropas gastronomijas reģionu (European Region of Gastronomy). Līdzās Rīgas-Gaujas reģionam titulu ieguvusi arī Orhūsa un centrālā Dānija un Lombardijas reģions Itālijā.
SIA Vinda paziņojumi par līgumu slēgšanas tiesību piešķiršanu
2015. gada 1. jūlijs  
Piedalies tūrisma akcijā „22 vasaras krāsas” un laimē velosipēdu
2015. gada 1. jūlijs  
No 1.jūlija līdz 30.septembrim Valmieras un Cēsu Tūrisma informācjas centri sadarbībā ar Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadiem aicina ikvienu – individuālu ceļotāju, ģimenes ar bērniem, draugu kompānijas, tūristu grupas – piedalīties aizraujošā tūrisma akcijā „22 vasaras krāsas”.
Noslēdzies projekts ”Publisko interneta pieejas punktu attīstība Cēsu novadā”
2015. gada 30. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldība Eiropas Savienības ERAF līdzfinansētā projekta ietvaros pilnveidojusi publisko interneta pieeju iedzīvotājiem un viesiem. Iedzīvotāji laipni aicināti izmantot jaunos publiskā interneta piekļuves punktu piedāvātos pakalpojumus.
Cēsu jaunieši iegūst līdzfinansējumu brīvprātīgā darba attīstīšanai
2015. gada 16. jūnijs  
Jauniešu biedrība „Youth for City – City for Youth” ir saņēmusi līdzfinansējumu projekta „Aktīvi BrīvPrātīgs” (Projekta Nr.: 2014.EEZ/PP/1/MIC/106) īstenošanai. Biedrības sadarbības partneris ir Cēsu Bērnu un jauniešu centrs. Projekts norisināsies 12 mēnešus Cēsīs, no 2015.gada maija.
Vaives pagasta pārvaldes darba laiks vasarā
2015. gada 28. maijs  
No 1.jūnija līdz 31.augustam Vaives pagasta pārvaldes darba laiki ir: Pirmdien 8.00-12.00 12.30-17.00 Otrdien 8.00-12.00 12.30-17.00 Trešdien 8.00-12.00 12.30-17.00 Ceturtdien 8.00-12.00 12.30-18.00 Piektdien 8.00-13.00
Cēsu novadā notiks zemes lietošanas un zemes apauguma veidu statistiskie apsekojumi
2015. gada 15. aprīlis  
SIA "Vides eksperti" pēc Eiropas Komisijas statistikas biroja EUROSTAT pasūtījuma veiks zemes apauguma un lietošanas situācijas, kā arī to izmaiņu apsekojumu Baltijas valstīs t.sk. arī Cēsu novada pašvaldībā. Apsekojums notiks no 2015. gada maija līdz oktobrim (projekts LUCAS 2015, http://ec.europa.eu/eurostat/web/lucas/overview).
Publisko interneta pieejas punktu attīstība Cēsu novadā
2015. gada 7. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldība uzsākusi īstenot projektu „Publisko interneta pieejas punktu attīstība Cēsu novadā” ar mērķi paaugstināt piekļuves iespējas internetam pēc iespējas plašākām Cēsu novada sabiedrības grupām.
Skatīt arhīvu

Printēt