Pasākumu kalendārs
<< Aprīlis 2017 >>
POTCPSSv.
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
A  A  A
Lapas karte


Vai Tev Cēsīs ir mazdārziņš?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 24.04. – 28.04.2017.
2017. gada 24. aprīlis  
Cēsnieki aktīvi piedalās Lielajā talkā
2017. gada 24. aprīlis  
Cēsu novada iedzīvotāji 22.aprīlī aktīvi piedalījās Vislatvijas lielajā talkā, sakopjot vairāk nekā 20 vietas Cēsu pilsētā un Vaives pagastā.
Vairāk nekā 60 cēsnieku pulcējas diskusijai "Kas padara Latviju drošu"
2017. gada 21. aprīlis  
Šovakar vairāk nekā 60 cēsnieku un viesu pulcējās uz sarunu festivāla "Lampa" iesildošo pasākumu - diskusiju "Kas padara Latviju drošu", kas notika NBS Instruktoru skolā.
Mediācijas diena Cēsīs
2017. gada 21. aprīlis  
Otrdien, 25.aprīlī, plkst.15.00 Koprades mājā SKOLA6 profesionāli mediatori aicina iedzīvotājus uz tikšanos. No plkst.14.30 mediatori tiksies ar Cēsu novada iestādēm un uzņēmumiem. Sarunu laikā sertificēti mediatori stāstīs par mediāciju praksē, tās sniegtajām iespējām, kā mediāciju pielietot un kāpēc tā ir noderīgs instruments ceļā uz domstarpību risināšanu.
Cēsīs projektā "Pirmie Latvijas 100 km kosmosā" šodien palaista izmēģinājuma raķete
2017. gada 20. aprīlis  
Lai apliecinātu Latvijas potenciālu kosmosa izpētē, kā arī veicinātu jaunās paaudzes interesi par inženierzinātnēm, Zinātkāres centrs ZINOO un Latvijas Mobilais Telefons (LMT) uzsācis projektu "Pirmie Latvijas 100 km kosmosā". Tā ietvaros 20.aprīlī Cēsu lidlaukā tika palaista izmēģinājuma raķete, lai uz valsts simtgadi pirmo reizi Latvijas vēsturē varētu palaist raķeti jau 100 km kosmosā. Latvija tad būtu viena no 19 valstīm, kas spējušas to izdarīt.
Cēsu novadā pieteiktas vairāk nekā 20 talkas
2017. gada 19. aprīlis  
Līdz 19.aprīlim Cēsu novadā pieteiktas vairāk nekā 20 talkas. Savu apkārtni sakopt dosies uzņēmumi, skolas, biedrības, kā arī domubiedru un kaimiņu pulciņi.
Rozenbergs: Cēsis darīs visu, lai Latvijas Jaunatnes olimpiāde izdotos
2017. gada 18. aprīlis  
Cēsīs 18.aprīlī notikušajā Latvijas Jaunatnes olimpiādes delegāciju vadītāju seminārā Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs apsolīja – Cēsis darīs visu, lai Latvijas Jaunatnes olimpiāde būtu izdevusies.
Aicina pieteikties Cēsu novada Pašvaldības policijas priekšnieka amatam
2017. gada 13. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldība aicina pieteikties amatam uz nenoteiktu laiku - Cēsu novada Pašvaldības policijas priekšnieks.
„Zaļie dzelzceļi” – jauns tūrisma maršruts Vidzemē un Dienvidigaunijā, kurš ved pa bijušajām dzelzceļa līnijām
2017. gada 13. aprīlis  
Limbažu novada bibliotēkā 4.aprīlī norisinājās projekta “Zaļie dzelzceļi” atkāšanas pasākums, kurā piedalījās partneri no 16 Vidzemes un 8 Dienvidigaunijas pašvaldībām. Projekta viens no partneriem ir P/A "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs", kas organizēs un vadīs velomaršruta posma marķēšanu Cēsu novada Vaives pagastā
Cēsu stadiona būvniecība rit pēc plāna; to pabeigs vasaras nogalē
2017. gada 12. aprīlis  
Cēsu pilsētas stadiona būvniecības darbi norit pēc apstiprinātā plāna, iekļaujas budžetā, un būvniecības procesu plānots pabeigt vasaras nogalē.
Darbu sāks Cēsu novada pašvaldības projektu platforma “CēsuProjekti.lv”
2017. gada 12. aprīlis  
Lai veicinātu cēsnieku iesaisti pašvaldības projektu konkursos, radīta jauna, mūsdienīga platforma “CēsuProjekti.lv”, kas nodrošinās ērtāku projektu iesniegšanu un iespēju par tiem uzzināt pēc iespējas vairāk Cēsu novada iedzīvotāju. Platforma darbu sāks 13.aprīlī.
Asptiprināts Latvijas Jaunatnes olimpiādes logo
2017. gada 11. aprīlis  
Pēc vairāku iesniegto ideju izvērtēšanas apstiprināts VII Latvijas Jaunatnes olimpiādes logo. To izstrādājis Artis Zeiļa, bet tā ideja nākusi no Cēsu Jauniešu domes.
VUGD atgādina: kūlas dedzināšana ir bīstama un aizliegta
2017. gada 10. aprīlis  
VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un tā var apdraudēt cilvēku īpašumu, veselību un dzīvību, kā arī tā rada būtisku kaitējumu dabai.
Cēsu novada pašvaldības darba laiks 13.aprīlī
2017. gada 10. aprīlis  
Ceturtdien, 13.aprīlī, Cēsu novada pašvaldība strādās no plkst.8.00 līdz plkst.14.00 bez pusdienu pārtraukuma.
“Cēsis 811” svētku devīze – “Svinam ar garšu!”
2017. gada 7. aprīlis  
Cēsu lielākie gada svētki, “Cēsis 811”, šogad tiks svinēti no 21.jūlija līdz 23.jūlijam, īpaši izceļot gastronomiskus piedzīvojumus, un to devīze būs “Svinam ar garšu!”.
Cēsīs piestāj Tehnobuss
2017. gada 6. aprīlis  
Šodien Cēsu skolēni varēja apmeklēt nodarbības mobilajā demonstrāciju laboratorijā Tehnobuss, kas bija pieturējis pie Cēsu 2.pamatskolas.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs
2017. gada 5. aprīlis  
Trešdien 3.maijā, otrdien 9.maijā un otrdien 23.maijā no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 Vienības laukumā 2a būs iespēja apmeklēt Mobilo mamogrāfu.
Sākušies Rīgas ielas pārbūves darbi
2017. gada 3. aprīlis  
Pirmdien, 3.aprīlī, sākās Rīgas ielas pārbūves darbi, un pirmais remontdarbu etaps paredzēts posmā no Kases ielas līdz Rožu laukumam, kur sešu mēnešu laikā pārbūvēs braucamo daļu, ietves un komunikācijas – ūdensvadu, lietus un sadzīves kanalizācijas.
Vaives Amatu mājas vadītāja: “Šai mājai jākļūst par radošuma centru”
2017. gada 31. marts  
Jaunatklātajai Vaives Amatu mājai jākļūst par centru, kur satiekas viss radošais un darboties gribošais potenciāls, kas sastopams Vaives pagastā, šodien centra atklāšanas ceremonijā sacīja Vaives Amatu mājas vadītāja Laimdota Eliase.
Izsludināta pieteikšanās pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisijām
2017. gada 31. marts  
Cēsu novada vēlēšanu komisija izsludinājusi vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšanos 2017.gada 3.jūnija Pašvaldību vēlēšanām.
No 3.aprīļa vilcienos iespējams norēķināties ar maksājumu kartēm
2017. gada 31. marts  
No šā gada 3.aprīļa dīzeļvilcienos, tostarp maršrutā Cēsis-Rīga-Cēsis, konduktori pieņems maksājumu kartes.
Auto stāvvietas pie Cēsu klīnikas
2017. gada 30. marts  
Lai mazinātu Cēsu klīnikas stāvlaukuma noslodzi, kas atrodas uz Viestura ielas, aicinām izmantot klīnikai blakus esošo stāvlaukumu, uz kura var nokļūt, braucot pa Turaidas ielu.
Grāmata “Cēsu Jaunā pils” iegūst balvu “Zelta ābele”
2017. gada 29. marts  
Cēsu Kultūras un Tūrisma centra izdotā Daiņa Bruģa grāmata “Cēsu Jaunā pils” ieguvusi grāmatu mākslas balvu “Zelta Ābele”. Šo balvu ik gadu piešķir skaistākajiem Latvijā tapušajiem izdevumiem.
Lekciju cikls “IZZINI CĒSIS!”
2017. gada 27. marts  
Cēsu viduslaiku pils, Sv. Jāņa baznīca, pilsmuiža un vecpilsētas nami glabā aizraujošus stāstus par pilsētas vēsturē nozīmīgiem notikumiem un personībām. Ne mazāk saistoši ir pilsētas apkārtnē esošie dabas objekti. Lai mūsdienu cēsniekiem sniegtu iespēju padziļināt zināšanas par Cēsu kultūras un dabas mantojumu, “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs” rīko lekciju ciklu “IZZINI CĒSIS!”. Tā laikā Cēsu muzeja vēsturnieki un vieslektori stāstīs par pilsētas nozīmīgākajiem arheoloģijas, arhitektūras un dabas pieminekļiem.
Cēsu īstenotā kultūrpolitika gūst atzinību Pasaules pašvaldību apvienības konkursā
2017. gada 22. marts  
Cēsu īstenotā kultūrpolitika 83 kultūras pilsētu konkurencē ieguvusi starptautisku atzinību pasaules pašvaldību apvienības “United Cities and Local Governments” Kultūras padomes konkursā.
Vaives amatu mājā izgatavo Vaives tautisko kreklu
2017. gada 22. marts  
Ceļā uz Latvijas simtgadi Latvijas Nacionālais kultūras centrs izveidojis projektu „Katram savu tautastērpu”, kura mērķis ir stāstīt par tautastērpa rašanās, valkāšanas, darināšanas tradīcijām un aicināt katram latvietim veidot savu tautastērpu.
Latvāņu apkarotājiem noteiks 90% NĪN atvieglojumu
2017. gada 22. marts  
Saskaņā ar Cēsu novada domes pieņemtajiem grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.27 zemju īpašnieki, kuri būs veikuši latvāņu invāzijas ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs
2017. gada 13. marts  
Otrdienās, 11.aprīlī un 25.aprīlī, no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 Vienības laukumā 2a būs iespēja veikt diagnostiku mobilajā mamogrāfā.
Skolēnu prakse vasarā
2017. gada 8. marts  
Cēsu novada pašvaldība šogad turpina projektu “Skolēnu prakse vasarā”, kas dod iespēju skolēniem vasaras brīvlaikā apgūt nepieciešamās darba pamatprasmes un iemaņas, iegūt darba pieredzi, praktiski līdzdarboties darba tirgū.
Kļūsti par Baltā galdauta svētku līdzautoru!
2017. gada 8. marts  
Tuvojoties Latvijas simtgadei un svinot Latvijas valsts neatkarības atjaunošanu, arī šogad 4.maijā cēsnieki aicināti turpināt Baltā galdauta svētku tradīciju, kopā līksmot, dziedāt, dejot un atcerēties cilvēku drosmi un uzdrīkstēšanos balsot PAR brīvību.
Informācija vecpilsētas iedzīvotājiem par teritorijas kopšanu
2017. gada 22. februāris  
Pirms neilga laika ziņojām, ka pieņemts lēmums noslēgt atsevišķu līgumu par ielu un ietvju tīrīšanu vecpilsētā, jo nereti veidojas situācija, kad iedzīvotāji kādu apstākļu dēļ nav spējuši ietves notīrīt saviem spēkiem. Šī iemesla dēļ radās situācija, ka ietves netika tīrītas vienmērīgi, un tas traucēja gājēju pārvietošanos, kā arī bojāja kopējo vecpilsētas tēlu.
Atved draugus uz Cēsu pili!
2017. gada 31. janvāris  
Sākot no 1.februāra, trīs mēnešus norisināsies Cēsu Kultūrus un Tūrisma centra akcija “Atved draugus uz Cēsu pili!”. Akcijas laikā cēsnieki aicināti ar citu pilsētu vai valstu iedzīvotājiem apmeklēt Cēsu pili, pašiem par to nemaksājot.
Skatīt arhīvu

Printēt