Pasākumu kalendārs
<< Jūnijs 2016 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
A  A  A
Lapas karte


Vai esi izgatavojis savu Cēsis 810 svētku karodziņu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Demontēs Rīgas ielas 26 ēku
2016. gada 31. maijs  
Šonedēļ sāksies Rīgas ielas 26 ēkas demontāžas darbi, kas ilgs līdz 10.jūnijam. Pēc vairākiem Vidi degradējošu, sagruvušu vai cilvēku drošību apdraudošu būvju apzināšanas komisijas ierosinājumiem ēku atjaunot vai demontēt, īpašnieks tomēr pieņēmis lēmumu to nojaukt, jo atjaunošanas darbi prasītu pārāk lielus ieguldījumus.
Latvijā pirmo reizi notiks Tiesu izpildītāju diena
2016. gada 30. maijs  
Ceturtdien, 2.jūnijā, tiesu izpildītāji visā Latvijas teritorijā sniegs bezmaksas konsultācijas par faktu fiksēšanu, kas ir viena no tiesu izpildītāju amata darbībām.
Ekspreši Cēsu un Valmieras iedzīvotāju ērtībām
2016. gada 30. maijs  
Eskpresvilcieni sāks kursēt no 1.jūnija un nodrošinās iespēju no rītiem ātri nokļūt Rīgā un pievakarē atgriezties mājās valmieriešiem un cēsniekiem, kuri strādā, mācās vai citu iemeslu dēļ regulāri apmeklē galvaspilsētu.
Piedalies vasaras tūrisma akcijā “Ceļo līdz 100!”
2016. gada 30. maijs  
No 1.jūnija līdz 8.oktobrim sadarbojoies Valmieras Tūrisma informācijas centram (TIC), Cēsu tūrisma informācijas centram (TIC), Viljandi (Igaunija) pašvaldībai un Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadiem, aicina ikvienu – individuālu ceļotāju, ģimenes ar bērniem, draugu kompānijas, ceļotāju grupas – piedalīties vasaras tūrisma akcijā “Ceļo līdz 100!/Reisi 100-ni!”.
Trauksmes sirēnu gatavības pārbaude
2016. gada 30. maijs  
Valsts ugunsdzības un glabšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes Cesu daļa informē, ka ceturtdien, 2.jūnijā, uz 3 minūtēm tiks ieslēgtas trauksmes sirēnas ar mērķi pārbaudīt civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību, tās darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu un tā centrālā vadības pults darbībā.
Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 30.05. – 03.06.2016.
2016. gada 30. maijs  
Gaujas upes baseina pašvaldību pārstāvju mācības Zviedrijā
2016. gada 30. maijs  
Biedrības “Gaujas ilgtspējīgas attīstības biedrība” 19 dalībnieku delegācija no 16.maija līdz 18.maijam, Zviedrijas pilsētā Mörrum, piedalījās starptautiskās apmācībās par lašveidīgo zivju resursu ekonomiski pamatotu aizsardzību un atražošanu. Trīs dienu apmācību programmā, ko nodrošināja Mörrumsån upes apsaimniekotāji, gūtas zināšanas par upes ilgtspējīgu attīstību un tās sniegto resursu zinātniski pamatotu izmantošanu sabiedrības labklājības vairošanai.
Rucka izsludina pieteikšanos četrām rezidenču vietām
2016. gada 30. maijs  
Ruckas mākslas rezidenču centrs izsludina pieteikšanos četrām rezidenču vietām laikā no 2016.gada 15.augusta līdz 15.septembrim.
Cēsu Pils komplekss - populārākais Vidzemē 2016.gada Muzeju naktī
2016. gada 25. maijs  
Šogad jau 12.reizi norisinājās starptautiska akcija “Muzeju nakts”. Cēsu Vēstures un mākslas muzejs ar 9730 apmeklējumiem ir bijis apmeklētākais muzejs Vidzemē.
Valsts prezidents apsveic Cēsis 810 gadu jubilejā
2016. gada 25. maijs  
Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis veltījis apsveikumu Cēsīm pilsētas 810 gadu jubilejā.
Topošai teātra izrādei tiek meklēti Cēsu stāsti
2016. gada 24. maijs  
Sarunu festivāla LAMPA laikā topošajai teātra izrādei “Robežas” tiek meklēti Cēsu iedzīvotāju stāsti.
Izmaiņas CATA maršrutos
2016. gada 24. maijs  
Uzlabojot maršrutu tīkla rentabilitāti, no 2016.gada 1.jūnija SIA Sabiedriskais autobuss apkalpotais maršruts Nr.6714 Alūksne–Ape–Sikšņi–Alūksne tiks slēgts. Tomēr iedzīvotājiem arī turpmāk tiks nodrošināta iespēja braukt sabiedriskajā transportā minētā maršruta posmos, jo tiks veiktas izmaiņas divos AS CATA apkalpotajos maršrutos, pielāgojot tos skolēnu, strādājošo un citu pasažieru vajadzībām.
Organizēs Valmieras - Dzintara ielas krustojuma kustību
2016. gada 23. maijs  
Cēsu novada Transporta kustības organizācijas komisijas sēdē akceptēta Cēsu iedzīvotāja piedāvātā koncepcija uzlabot transporta kustību Valmieras - Dzintaras ielas krustojumā.
Pie 3.bērnudārza uzstādīs ātrumvalni
2016. gada 23. maijs  
Šonedēļ notiks ātrumvaļņa uzstādīšana Oktobra ielā, Cēsu novada pašvaldības 3.PII pieguļošajā ielas posmā.
Aicinām cēsniekus izīrēt dzīvokļus speciālistiem
2016. gada 23. maijs  
Lai palielinātu kvalificēta darbaspēka piesaisti Cēsu novadam, pašvaldība aicina iedzīvotājus savus brīvos dzīvokļus piedāvāt izīrēšanai speciālistiem vai uzņēmējiem, kuri pārceļas uz Cēsīm.
Sāk projektu pieņemšanu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmu labiekārtošanai
2016. gada 20. maijs  
Cēsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, māju apsaimniekotājus iesniegt savus projektus mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai, kas ļaus sakārtot daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apkārtni un uzlabot iedzīvotāju apkārtējo dzīves vidi, transporta kustību, bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas un vides pieejamību, izmantojot pašvaldības līdzfinansējumu.
Uz būvdarbu laiku slēgs Raiņa un Piebalgas ielu krustojumu
2016. gada 19. maijs  
No nākamās pirmdienas, 23.maija, uz diviem mēnešiem tiks slēgta satiksme Raiņa un Piebalgas ielu krustojumā izbūvējot tajā rotācijas apli.
Cēsīs sākta grants ielu pretputekļu apstrāde
2016. gada 18. maijs  
Pirmdien, 16.maijā, ielu uzturētāji sāka grants ielu apstrādi ar pretputekļu absorbentu. Tika nokaisītas 32 ielas ar intensīvāko kustību
Sanāksmē izskatīs iedzīvotāju priekšlikumus par novada teritorijas plānojumu
2016. gada 18. maijs  
Ceturtdien, 2.jūnijā, plkst.18.00, Cēsīs, Raunas ielā 4, 2.stāva zālē norisināsies sanāksme, kurā izskatīs Cēsu novada teritorijas plānojuma 2016.-2026. gadam pirmās redakcijas publiskās apspriešanas laikā saņemtos priekšlikumus un atzinumus.
Interneta žurnāls "Satori.lv" izsludina pieteikšanos radošajai nometnei Cēsīs
2016. gada 17. maijs  
Interneta žurnāls "Satori.lv" jau ceturto gadu aicina savus autorus uz radošo vasaras nometni, kas šoreiz norisināsies laikā no 11.augusta līdz 14.augustam Ruckas mākslas un rezidenču centrā Cēsīs. Projekta ietvaros tiek organizēts arī konkurss Vidzemes reģiona jaunajiem autoriem, kas līdz šim nav publicējušies interneta žurnālā "Satori.lv".
Izsaka idejas Vienības laukuma attīstībai
2016. gada 16. maijs  
Cēsu novada pašvaldība drīzumā gatavojas izsludināt metu konkursu “Vienības laukuma, Cēsīs, pārbūves ieceres izstrāde”, kura gaitā arhitekti sniegs savu redzējumu un attīstības priekšlikumus Vienības laukuma pārbūvei. Tāpēc trešdien, 11.maijā, cēsnieki tika aicināti diskutēt par Vienības laukuma attīstību - kādu to vēlētos redzēt cēsnieki.
Cēsu vecpilsētā pārbūvēs Lielo Kalēju ielu
2016. gada 12. maijs  
Izsludināts konkurss par Lielās Kalēju ielas pārbūvi. Kā informē Cēsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas vadītājs Juris Belasovs, pārbūves darbi ilgs visu vasaru.
Tiks realizēts projekts "Pastkarte Latvijai"
2016. gada 9. maijs  
Cēsu novada pašvaldība uzsākusi realizēt projektu “Pastkarte Latvijai” Jaunatnes politikas valsts programma 2016.gadam atklāta projektu konkursa „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi veidot un stiprināt jauniešu piederības apziņu” ietvaros.
Jauniešu projekts “100 tortes un 1 svecīte”
2016. gada 9. maijs  
Latvijas simtgades gaidās biedrība “Youth for City – City for Youth” realizē projektu “100 tortes un 1 svecīte”. Projekts norisinās no maija līdz oktobrim, dāvājot bagātīgas svinības.
Jāņa Rozenberga uzruna cēsniekiem 4.maijā
2016. gada 5. maijs  
​Ticēsim skaistajam, ticēsim labajam un ticēsim Latvijai! Esam pierādījuši, ka protam par to cīnīties, to celt un nosargāt.
Cēsu jaunieši noslēdz brīvprātīgā darba projektu
2016. gada 2. maijs  
Jauniešu biedrība „Youth for City – City for Youth” noslēdz 12 mēnešu ilgu projektu „Aktīvi BrīvPrātīgs”, kura mērķis bija attīstīt brīvprātīgo darbu kā instrumentu sociālajai iekļaušanai, dzimumu līdztiesības veicināšanai un sociālās atstumtības riskam pakļauto bērnu un jauniešu integrēšanai sabiedrībā. Atskatoties varam teikt – mērķis tika sasniegts!
Sv. Jura uguns ceļš no Tiri uz Latviju
2016. gada 26. aprīlis  
23.aprīlī Igaunijā piemin Svētā Jura un Veterānu diena. Svēto Juri igauņi uzskata par savu karavīru aizbildni, drosmes un pašaizliedzības simbolu. Šajā dienā tiek pieminēti visi tie karavīri, kuri krituši par Igaunijas brīvību, Neatkarības un vēlākajos karos, piedaloties starptautiskajās misijās vai gājuši bojā pildot dienesta pienākumus miera laikā.
Cēsu melnie gulbji atgriezušies Maija parka dīķī
2016. gada 7. aprīlis  
Šonedēļ pēc ziemas mājā pavadītajiem aukstajiem mēnešiem Maija parkā atgriezies Cēsu melno gulbju pāris Grāfs un Katrīna, kuri jau tagad ar savu klātbūtni vilina ar vien vairāk iedzīvotājus un viesus pavadīt laiku pilsētas parkos.
Cēsu novadā māju numurzīmes jāizgatavo pēc vienota parauga
2016. gada 16. marts  
Cēsu novada Būvvalde informē, ka Cēsu pilsētā (izņemot Cēsu vecpilsētu) un Vaives pagasta ciemos māju numuru plāksnītes izgatavojamas uz zila fona ar baltiem burtiem. Uz numurzīmes virs skaitļa norāda ielas nosaukumu, zem skaitļa – piederību (piem., “Privātīpašums”, vai “V.Uzvārds”).
Aicinām cēsniekus izīrēt dzīvokļus speciālistiem
2016. gada 23. maijs  
Lai palielinātu kvalificēta darbaspēka piesaisti Cēsu novadam, pašvaldība aicina iedzīvotājus savus brīvos dzīvokļus piedāvāt izīrēšanai speciālistiem vai uzņēmējiem, kuri pārceļas uz Cēsīm.
Skatīt arhīvu

Printēt