Pasākumu kalendārs
<< Februāris 2017 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
A  A  A
Lapas karte


Vai esi vakcinējies pret gripu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Informācija par atkritumu nodošanu Cēsu EKO laukumos
2017. gada 16. februāris  
SIA "ZAAO" atgādina par iespējām nodot atkritumus Cēsu EKO laukumos un ir apkopojusi informāciju par savāktajiem atkritumu apjomiem un apmeklētāju skaitu Cēsu EKO laukumos.
Cēsu muzejs saņēmis lielāko mākslas dāvinājumu savā pastāvēšanas vēsturē
2017. gada 14. februāris  
Pagājušā gada nogalē Cēsu vēstures un mākslas muzejs saņēma izcili vērtīgu dāvanu – Jaunpiebalgā dzimušā gleznotāja, mākslas kritiķa, pedagoga, Piebalgas mākslas muzeja izveidotāja Jēkaba Strazdiņa (1905-1958) mākslas darbu kolekciju. Tas ir lielākais un vērtīgākais mākslas priekšmetu dāvinājums, ko muzejs jebkad saņēmis.
Izsludināta vakance uz Cēsu Profesionālās vidusskolas direktora amatu
2017. gada 13. februāris  
Cēsu novada pašvaldība aicina pieteikties amatam uz nenoteiktu laiku - Cēsu Profesionālās vidusskolas direktors.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs
2017. gada 13. februāris  
Piektdien,10.martā, un piektdien, 24.martā, notiks mobilā mamogrāfa pieņemšana Cēsīs, Vienības laukumā 2a.
Rīgas ielas iedzīvotāji vienojas par pārbūves darbu kārtību
2017. gada 8. februāris  
Trešdien, 8.februārī, notikušajā sanāksmē Rīgas ielas iedzīvotāji un uzņēmēji tika informēti par plānotajiem pārbūves darbiem, rekonstruējot Cēsu vecpilsētas galveno ielu. Iedzīvotāji bija vienisprātis, ka vēlas intensīvākus pārbūves darbus, kas varētu ilgt īsāku laiku.
Lekciju cikls “IZZINI CĒSIS!”
2017. gada 8. februāris  
Cēsu viduslaiku pils, Sv. Jāņa baznīca, pilsmuiža un vecpilsētas nami glabā aizraujošus stāstus par pilsētas vēsturē nozīmīgiem notikumiem un personībām. Ne mazāk saistoši ir pilsētas apkārtnē esošie dabas objekti. Lai mūsdienu cēsniekiem sniegtu iespēju padziļināt zināšanas par Cēsu kultūras un dabas mantojumu, “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs” rīko lekciju ciklu “IZZINI CĒSIS!”. Tā laikā Cēsu muzeja vēsturnieki un vieslektori stāstīs par pilsētas nozīmīgākajiem arheoloģijas, arhitektūras un dabas pieminekļiem.
HANSA projekts uzsāk dalību tūrisma izstādēs
2017. gada 10. februāris  
Šogad pirmo reizi ar atsevišķu stendu apmeklētājus priecēs HANSA projekts, kas piedalīsies starptautiskās izstādēs Vācijas pilsētās Hamburgā un Berlīnē. Dalība tūrisma izstādēs sekmēs mazo Hanzas pilsētu, tai skaitā Cēsu, atpazīstamību starptautiskajā apritē.
Igauņus aicina apmeklēt Gaujas Nacionālo parku
2017. gada 10. februāris  
Ar dalību starptautiskajā tūrisma gadatirgū “Tourest” Tallinā Igaunijā turpinās 2017.gada tūrisma izstāžu sezona. Šī gada pavasara sezonā kopā septiņās izstādēs ar dalību nacionālajā stendā tiks pārstāvētas Gaujas Nacionālā parka (turpmāk - GNP) pašvaldības, tai skaitā Cēsīs, izceļot zīmolu “Enter Gauja” un Rīgas Gaujas reģionu titulā Eiropas gastronomijas reģions 2017.gadā.
Sarunu festivāls LAMPA aicina pieteikt savu pasākumu
2017. gada 7. februāris  
Līdz 28.februārim ikviens interesents — no domubiedru grupas līdz uzņēmumam vai valsts iestādei — aicināts pieteikt savu pasākumu trešajam Sarunu festivālam LAMPA, kas, kā ierasts, notiks vasarā, 30.jūnijā un 1.jūlijā, gleznainajā Cēsu pils parkā. Sarunu festivāls LAMPA ir ikgadējs brīvdabas pasākums, kas pulcē tūkstošiem cilvēkus un piedāvā vairāk nekā 150 pasākumus domu apmaiņai, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai mūžīgi mainīgajā pasaulē.
Sanāksme par Rīgas ielas pārbūvi
2017. gada 31. janvāris  
Trešdien, 8.februārī, plkst.17.30 Rīgas ielas iedzīvotāji un uzņēmēji aicināti uz sanāksmi par ielas pārbūves darbiem, kas notiks šī gada vasarā. Sanāksme norisināsies Bērzaines ielā 5, pirmā stāva zālē.
Jauna mājas lapa Cēsu un apkārtnes tūrisma piedāvājumam
2017. gada 2. februāris  
Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centrs izveidojis un apmeklētājiem nodevis jaunu, vizuāli pievilcīgu un ērti lietojamu tūrisma mājas lapu www.visit.cesis.lv. Mājas lapā ir ievietotas viegli pārskatāmas un loģiski strukturētas sadaļas kategorijās “Ko darīt”, “Ko redzēt”, “Kur paēst”, “Kur palikt”, kas integrētas arī mobilajās ierīcēs.
Bijušie NBS komandieri pasniedz apbalvojumus cēsniekiem - vēstures glabātājiem
2017. gada 2. februāris  
Ceturtdien, 2.februārī, Cēsu novada pašvaldībā viesojās Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) bijušie komandieri ģenerālleitnants Raimonds Graube un viceadmirālis Gaidis Andrejs Zeibots. Viņi cēsniekiem pasniedza goda rakstus par ieguldījumu Latvijas vēstures izzināšanā un saglabāšanā un par sadarbību ar NBS.
Cēsīs šovasar notiks Latvijas Jaunatnes Olimpiāde
2017. gada 1. februāris  
Šodien, 1.februārī, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs ar Izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski un Latvijas Olimpiskās komitejas prezidentu Aldonu Vrubļevski Rīgā parakstīja vienošanos par 2017.gada Latvijas Jaunatnes Olimpiādes rīkošanu Cēsīs. Olimpiāde pilsētā norisināsies no 7.jūlija līdz 9.jūlijam. Cēsis pirmoreiz būs Latvijas Jaunatnes Olimpiādes galvenais organizators. Sporta sacensības notiks arī Smiltenes, Siguldas, Priekuļu, Valmieras, Jūrmalas, Burtnieku, Valkas un Rīgas novados.
Atved draugus uz Cēsu pili!
2017. gada 31. janvāris  
Sākot no 1.februāra, trīs mēnešus norisināsies Cēsu Kultūrus un Tūrisma centra akcija “Atved draugus uz Cēsu pili!”. Akcijas laikā cēsnieki aicināti ar citu pilsētu vai valstu iedzīvotājiem apmeklēt Cēsu pili, pašiem par to nemaksājot.
Lekciju cikls “Izzini Cēsis!”
2017. gada 31. janvāris  
Cēsu viduslaiku pils, Sv.Jāņa baznīca, pilsmuiža un vecpilsētas nami glabā aizraujošus stāstus par pilsētas vēsturē nozīmīgiem notikumiem un personībām. Ne mazāk saistoši ir pilsētas apkārtnē esošie dabas objekti. Lai mūsdienu cēsniekiem sniegtu iespēju padziļināt zināšanas par Cēsu kultūras un dabas mantojumu, "Cēsu Kultūras un tūrisma centrs" rīko lekciju ciklu "IZZINI CĒSIS!". Tā ietvaros Cēsu muzeja vēsturnieki un vieslektori stāstīs par pilsētas nozīmīgākajiem arheoloģijas, arhitektūras un dabas pieminekļiem.
Nacionālo bruņoto spēku mācības Cēsu novadā
2017. gada 31. janvāris  
Trešdien, 8.februārī, laikā no plkst.8.00 līdz plkst.18.00 Amatas un Cēsu novadu teritorijā notiks Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku kājnieku brigādes pārgājiens ar orientēšanās elementiem.
Pieņemts Cēsu novada budžets 2017.gadam
2017. gada 27. janvāris  
Ceturtdien, 26.janvārī, Cēsu novada domes deputāti vienbalsīgi pieņēma 2017.gada budžetu, apstiprinot 23,93 miljonu eiro kopbudžeta ieņēmumus, kas ir par 16% vairāk nekā plānotais budžets pērn.
Izmaiņas autobusa Cēsis-Rāmuļi kustības sarakstā
2017. gada 26. janvāris  
No 2017.gada 1.februāra spēkā stājas grozījumi AS CATA apkalpotajā maršrutā Nr.6253 Cēsis–Rāmuļi. Turpmāk autobuss darbadienās no Cēsu autoostas skolēnu mācību laikā izbrauks piecas un desmit minūtes agrāk - attiecīgi plkst.6.50 un 8.10.
Pārbūvē Putniņkrogu; top Dienesta viesnīca 178 skolēniem
2017. gada 19. janvāris  
Patlaban notiek būvdarbi Saules ielas 23 ēkā. Pirmajā būvdarbu kārtā jau šovasar tiks iekārtotas dienesta viesnīcas telpas ar 178 gultas vietām Cēsu izglītības iestāžu skolēniem.
Gaujas Nacionālais parks piedalās tūrisma izstādēs Somijā un Lietuvā
2017. gada 19. janvāris  
Ar dalību vienlaicīgi divās starptautiskajās tūrisma izstādēs Gaujas Nacionālais parks (turpmāk – GNP) tiek popularizēts Somijā un Lietuvā. Šīs ir divas no kopumā septiņām izstādēm, kurās Latvijas nacionālajā stendā tiks pārstāvētas GNP pašvaldības, tai skaitā Cēsis, izceļot zīmolu “Enter Gauja” un Rīgas Gaujas reģionu titulā “Eiropas gastronomijas reģions” 2017.gadā.
Cēsīs jauna slēpošanas trase; ziemas prieku iespējas pilsētā
2017. gada 18. janvāris  
Aicinām doties slēpot izveidotajā slēpošanas aplī pļavā pie Ata Kronvalda un Vilku ielas krustojuma
Noslēgusies 8.Sniega diena
2017. gada 18. janvāris  
Sniega dienu atbalstīja ne tikai brīnišķīgie sponsori, bet arī lieliskie laika apstākļi. Jauniešu domes kolektīvu priecēja 67 komandas, kuras aktīvi piedalījās stafetēs, un kopā ar visiem apmeklētājiem un atbalstītājiem - vairāk nekā 400 cilvēku.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs
2017. gada 16. janvāris  
Ceturtdien 9.februārī un ceturtdien 23.februārī notiks mobilā mamogrāfa pieņemšana Cēsu Vienības laukumā 2a.
Gaujas Nacionālā parka tūrisma piedāvājumu popularizē Nīderlandē
2017. gada 16. janvāris  
Ar dalību starptautiskajā tūrisma gadatirgū “Vakantiebeurs” Utrehtā Nīderlandē uzsākta 2017.gada tūrisma izstāžu sezona. Šī gada pavasara sezonā kopā septiņās izstādēs ar dalību nacionālajā stendā tiks pārstāvētas Gaujas Nacionālā parka (turpmāk - GNP) pašvaldības, tai skaitā Cēsis, izceļot zīmolu “Enter Gauja” un 2017.gada Eiropas gastronomijas reģiona titulu ieguvušo Rīgas-Gaujas reģionu.
Sākusies pieteikšanās nākotnes izaicinājumu konferencei “Cilvēkfaktors”
2017. gada 10. janvāris  
Piektdien, 24.martā, Vidzemes koncertzālē „Cēsis” notiks konference „ Cilvēkfaktors”, kas pulcēs ap 700 uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus un vadītājus, lai kopīgi meklētu atbildes un prognozētu - kāds būs darbs nākotnē un kā tam sagatavoties jau tagad. Konferenci īpaši aicināti apmeklēt organizāciju vadītāji, personāla un komunikācijas speciālisti, visi tie, kuru atbildība ir vistiešāk saistīta ar jauninājumu ieviešanu un darbinieku sagatavošanu pārmaiņām.
Pirmais bērniņš novadā – Cēsu 2017.gada krustmeita Nikola
2017. gada 4. janvāris  
Par pirmo jaundzimušo cēsnieku Cēsu klīnikas Dzemdību nodaļā 2017.gadā kļuvusi meitenīte Nikola.
Jaunā veidolā izdota brošūra “Idejas kāzām Cēsīs un apkārtnē”
2017. gada 3. janvāris  
Mazās vecpilsētas bruģa šarms, krāšņie parki ar gulbju pāriem un Cēsu Jaunā pils ir lielisks, nesamāksloti grezns fons skaistākajai dienai jaunlaulāto mūžā.
Apstiprināts Cēsu novada teritorijas plānojums 2016.-2026.gadam
2016. gada 29. novembris  
Saskaņā ar Cēsu novada domes 24.11.2016. sēdes lēmumu Nr.301 (protokola Nr. 17. 5. §) ir apstiprināts Cēsu novada teritorijas plānojums 2016.-2026. gadam, izdodot tā grafisko daļu un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumus kā Cēsu novada pašvaldības saistošos noteikumus Nr.21 “Par Cēsu novada teritorijas plānojuma 2016.-2026.gadam grafiskās daļas, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu apstiprināšanu”.
Skatīt arhīvu

Printēt