Pasākumu kalendārs
<< Oktobris 2017 >>
POTCPSSv.
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Cēsu iedzīvotāju forumā 28.oktobrī?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 16.10. – 20.10.2017.
2017. gada 16. oktobris  
Cēsu Kutlūras centrs aicina darbā amatierteātra režisoru
2017. gada 13. oktobris  
Līdz 23.oktobrim Cēsu Kultūras centrs aicina pieteikties vakancei uz amatierteātra režisoru amatu.
Informācija par transporta satiksmi pie Mācību centra "Buts" un Bērzaines ielas 18
2017. gada 12. oktobris  
Uz laiku, kamēr turpinās remontdarbi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā, skolēnu mācības norisinās Mācību centrā "Buts". Šī iemesla dēļ blakus mācību centram ir aktīvāka satiksme un rodas stāvvietu trūkums pie Bērzaines ielas 18 ēkas.
Palīdzi noskaidrot ģimenei draudzīgāko pašvaldību
2017. gada 12. oktobris  
Lai noteiktu pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šogad pirmo reizi rīko konkursu „Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm vērtē gan konkursa komisija, balstoties uz pašvaldību iesniegto informāciju, gan ikviens Latvijas iedzīvotājs no 2. līdz 31.oktobrim, balsojot vietnē www.vietagimenei.lv.
Iesaka neizmantot Rūcamavota ūdeni kā dzeramo ūdeni
2017. gada 11. oktobris  
Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteroloģijas centrs (LVĢMC) veiktajiem pazemes ūdeņu kvalitātes novērojumiem, iedzīvotājiem iesaka neizmantot Rūcamavota ūdeni ikdienas patēriņā kā dzeramo ūdeni, ziņo Pārgaujas novada pašvaldība.
VID aicina uz semināriem par nodokļu reformu
2017. gada 11. oktobris  
2017.gada jūlijā Saeima nodokļu reformas ietvaros ir apstiprinājusi vairākus likumprojektus, kas nozīmē, ka ar 2018.gada 1.janvāri gan uzņēmējus, gan privātpersonas skars būtiskas izmaiņas nodokļu jomā. Lai uzzinātu, kā tieši šīs izmaiņas ietekmēs dažādas iedzīvotāju grupas, jau oktobrī aicinām apmeklēt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) bezmaksas seminārus Cēsīs.
Aicina pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2017”
2017. gada 11. oktobris  
Aicina Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt pretendentus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2017”, kas 2.decembrī norisināsies Rīgā. Pieteikt var brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā laika posmā no 2016. gada 1.novembra līdz 2017. gada 31.oktobrim, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības.
Parūpējies par savu drošību arī apkures sezonā – iztīri skursteni un ierīko dūmu detektoru!
2017. gada 10. oktobris  
Katru gadu, sākoties aukstam laikam, pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls ir saistīts ar apkures lietošanu – netīrītiem dūmvadiem, bojātu un nepareizu apkures ierīču lietošanu. Tādēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), sākoties apkures sezonai, aicina iedzīvotājus iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un uzstādīt dūmu detektorus!
Cēsu novada iedzīvotāju forums - 28.oktobrī
2017. gada 3. oktobris  
Ikviens Cēsu novadnieks aicināts piedalīties Cēsu novada iedzīvotāju forumā, kas notiks sestdien, 28.oktobrī, sākot no plkst.10.30, visas dienas garumā Cēsu 2.pamatskolā.
Veiktas ūdens analīzes Cēsu novada avotiem
2017. gada 9. oktobris  
Četros Cēsu novada avotos septembra pēdējā nedēļā veiktas ūdens analīzes.
Pašvaldība aicina cēsniekus izīrēt dzīvokļus speciālistiem
2017. gada 6. oktobris  
Lai palielinātu kvalificēta darbaspēka piesaisti Cēsu novadam, pašvaldība aicina iedzīvotājus savus brīvos dzīvokļus piedāvāt izīrēšanai speciālistiem vai uzņēmējiem, kuri pārceļas uz Cēsīm.
No 10.oktobra slēgts Rīgas ielas posms no Līvu laukuma līdz Rožu laukumam
2017. gada 6. oktobris  
No 10.oktobra tiks slēgts Rīgas ielas posms no Līvu laukuma līdz Rožu laukumam, lai sāktu tā pārbūvi. Notiks ceļa klātnes demontāža un virskārtas norakšana, pēc tam sāksies komunikācijas tīklu izbūve zem ielas seguma.
Noslēgušās apkaimju tikšanās; kopā tās apmeklējuši 200 cēsnieki
2017. gada 6. oktobris  
Otrdien, 5.oktobrī, noslēdzās apkaimju tikšanās, kurās piecu nedēļu garumā otrdienu un ceturtdienu vakaros Cēsu iedzīvotāji varēja aci pret aci tikties ar Cēsu novada pašvaldības speciālistiem, lai pārrunātu sev aktuālus jautājumus un piedāvātu savus ierosinājumus, kā uzlabot pašvaldības darbu. Kopā tikšanās desmit apkaimēs pulcēja ap 200 Cēsu novada iedzīvotāju.
Atklāta pirmā pieteikšanās kārta vērienīgā ES fondu pieaugušo izglītības projektā
2017. gada 5. oktobris  
Ceturtdien, 5.oktobrī, atklāta pirmā pieteikšanās mācībām vērienīgā pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, ko īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju ar ES fondu un valsts līdzfinansējumu. Pieteikšanās līdz 6.novembrim.
Cēsīs atklāta jaunā naktspatversme un atskurbtuve
2017. gada 5. oktobris  
Otrdien, 3.oktobrī, Cēsīs atklāja patversmi, kas sniegs atskurbināšanas pakalpojumu un naktspatversmi jaunās telpās - Slimnīcas ielā 9.
Biznesa ideju konkurss "Cēsis Var!"
2017. gada 4. oktobris  
Piesakies biznesa ideju konkursam "Cēsīs Var!" un mēs palīdzēsim tev saprast vai idejai var veidoties par biznesu un kas tev jādara, lai tas tā notiktu.
ZAAO zaļo atkritumu savākšanas akcija
2017. gada 25. septembris  
Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “ZAAO” sniedz iespēju Cēsu privātmāju iedzīvotājiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem, kam noslēgts līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, bez maksas atbrīvoties no piemājas dārzos sagrābtām lapām, pašiem nogādājot tās uz EKO laukumiem.
Norit pieteikšanās If Drošības fonda projektu konkursam
2017. gada 3. oktobris  
Līdz 18.oktobrim tiek pieņemti projektu iesniegumi If Drošības fonda rudens konkursam, kas ir lieliska iespēja ikvienai Vidzemes skolai, bērnudārzam, nevalstiskai organizācijai vai citai iestādei iegūt finansējumu – 1000 eiro kāda ar drošību saistīta jautājuma risināšanai.
Apmeklētājiem būs slēgts Rūcamavots
2017. gada 29. septembris  
Uz laiku slēgta piekļuve Rūcamavotam, lai varētu veikt dabas taku labiekārtošanas darbus.
Mainīts Cēsu novada pašvaldības darba laiks
2017. gada 26. septembris  
No 2.oktobra mainīts Cēsu novada pašvaldības darba laiks.
Cēsīs aizvadīta IT speciālistu tikšanās
2017. gada 27. septembris  
Piektdien, 22.septembrī, RTU Cēsu filiālē notika “IT meet-up Cēsis” jeb Cēsu IT speciālistu un entuziastu tikšanās. Šoreiz tās tēma bija UX un UI dizains.
Aicina skolēnus piedalīties bateriju vākšanas konkursā
2017. gada 25. septembris  
Lai sekmētu sabiedrības iesaisti videi kaitīgu atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, “Zaļā josta” uzsāk izlietoto bateriju vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”. Konkursā aicinātas iesaistīties mācību iestādes, ar kuru audzēkņu starpniecību ikdienas atkritumu šķirošanas kultūru un cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem plānots izvērst visas valsts mērogā.
Piesaki labo darbu darītājus Vaives pagastā
2017. gada 25. septembris  
Latvijas proklamēšanas gadadienas priekšvakarā Vaives Tautas namā jau tradicionāli tiks sveikti un godināti kustības „Labo darbu krātuvīte” nominanti.
Ārvalstu vēstnieki oficiālajā vizītē viesojās Cēsīs
2017. gada 21. septembris  
Trešdien, 20.septembrī, Latvijā akreditētie ārvalstu vēstnieki devās ikgadējā reģionālajā braucienā uz Cēsīm.
ZAAO iesniedzis jaunu tarifa projektu
2017. gada 21. septembris  
SIA "ZAAO" 2017.gada 12.septembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza sadzīves atkritumu apglabāšanas tarifa projektu poligonā "Daibe", Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā, kas ir aprēķināts saskaņā ar Regulatora padomes 2017.gada 16.februāra lēmumu Nr.1/5 Sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa aprēķināšanas metodika.
Atskats uz Jauniešu dienu
2017. gada 20. septembris  
Šī gada 1.septembrī jau 15.reizi Cēsu novada Jauniešu dome organizēja Jauniešu dienu.
Informācijas diena Latvijas pilsonības pretendentiem
2017. gada 19. septembris  
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Cēsu nodaļa informē, ka š.g. 19.oktobrī, plkst.11.00, Valmierā, Pārgaujas ģimnāzijā, Zvaigžņu ielā 4 notiks Informācijas diena tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas iegūt Latvijas pilsonību naturalizācijas kārtībā.
Uzsākta graviņas pie Cēsu profesionālās vidusskolas labiekārtošana
2017. gada 18. septembris  
Pagājušajā nedēļā talcinieki čakli pastrādāja pie nelielās graviņas labiekārtošanas, kas atrodas starp Valmieras, Festivāla un Akmens ielām.
Saules ielā 23 sāk darboties dienesta viesnīca
2017. gada 7. septembris  
Sākot jauno mācību gadu, noslēgusies pirmā būvdarbu kārta Saules ielas 23 ēkā, un tajā sāk darboties dienesta viesnīca. Turpinās darbi pie sociālo dzīvokļu izveides Sociālā dienesta vajadzībām un ēkas apkārtnes labiekārtošanas, kas būs attiecīgi būvdarbu otrā un trešā kārta.
Pastariņa Sākumskolas siltināšanas darbi rit pēc grafika
2017. gada 4. septembris  
Turpinās būvdarbi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā, kas tiek renovēta atbilstoši zema enerģijas patēriņa ēkas principiem. Būvdarbu veicējs SIA “SAN NAMI ” informē, ka noslēguma posmā ir pagrabstāva un pirmā stāva grīdu siltināšanas darbi, logu montāžas darbi, septembra vidū tiks pabeigti fasādes siltināšanas darbi, tiek veikta bēniņu pārseguma siltināšana, norit ventilācijas sistēmas uzstādīšanas darbi, karstā ūdens un elektriskā apgaismojuma instalācijas nomaiņas darbi. Būvdarbi rit pēc grafika, un jau daudzviet pabeigta skolas fasāde. Mitrākos un aukstākos mēnešos darbi noritēs iekštelpās, jo arī tur ir daudz darāmā.
Pašvaldība sāk apkaimju tikšanās
2017. gada 28. augusts  
Lai veicinātu Cēsu novada iedzīvotāju iesaisti pašvaldības darbā, kā arī vairotu savstarpēju uzticību iedzīvotāju un pašvaldības vidū, rudenī Cēsu novadā notiks apkaimju tikšanās.
Skatīt arhīvu

Printēt