A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Valsts svētki Cēsīs

Valsts svētki Cēsīs

Valsts svētki Cēsīs tiks svinēti ar īpaši veidotu deju uzvedumu “Spēlēju, dancoju”, kas top pēc horeogrāfa Anda Kozaka ieceres, sadarbībā ar režisori Gunitu Bārdu.

Valsts svētkos cēsnieki plkst.15.30 aicināti nolikt ziedus pie Uzvaras pieminekļa.

Pirms tam plkst.14.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis” būs iespēja noskatīties deju uzveduma “Spēlēju, dancoju” ģenerālmēģinājumu.

Uzvedums “Spēlēju, dancoju” koncertzālē būs skatāms plkst.17.00. Deju uzvedums “Spēlēju, dancoju” top pēc horeogrāfa Anda Kozaka ieceres, sadarbībā ar režisori Gunitu Bārdu. Iedvesma vērienīgajam darbam nākusi no dzejnieka Raiņa tekstiem un brīnišķīgās mūzikas, ko šim dramaturģiskajam darbam savulaik radījusi leģendārā grupa “Iļģi”.

Izrādē piedalīsies gandrīz visi Cēsu novada deju kolektīvi, kas jau kopš sezonas sākuma ar aizrautību gatavojas šim īpašajam notikumam. Kopā ar dejotājiem uzvedumā piedalīsies arī jaunais, talantīgais koklētājs Namejs Kalniņš un viesi – CBJC “Spārni” mūsdienu deju grupa “Diverse Styles Crew”, kam uzvedumā paredzēta īpaša loma. Gaismu partitūru deju uzvedumam “Spēlēju, dancoju” veido gaismu mākslinieks Uģis Sirmais.

Skatītāju lielās intereses dēļ ieejas kartes uz ģenerālmēģinājumu un deju uzvedumu vairs nav pieejamas.

Pasākumu organizē p/a “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs”.

Publicēšanas datums: 2019. gada 1. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt