A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Trīspadsmitajā Jauniešu dienā Cēsīs uzstāsies "Olas"

Trīspadsmitajā Jauniešu dienā Cēsīs uzstāsies "Olas"

Skolas pirmajā dienā, 1.septembrī, Cēsu novada Jauniešu dome un jauniešu biedrība "Youth for City - City for Youth"  ielūdz uz Jauniešu dienu. Šogad atjaunojam senās tradīcijas - pasākums notiks Pils parkā.

Rīta daļa plānota no plkst.12.30 - 15.30 ar dažādām radošajām darbnīcām un jautrām aktivitātēm. Lai pasākums būtu bagātīgāks un interesantāks, Jauniešu dome Bērnu rīta aktivitātēm ir aicinājusi pievienoties  arī citas Cēsu organizācijas, interešu un profesionālās ievirzes izglītības iestādes.

Paralēli radošajām darbnīcām notiks aktivitātes uz lielās skatuves - varēsim baudīt gan Cēsu Suņu skolas priekšnesumus, gan Cēsu Centrālās bibliotēkas bērnu nodaļas darbinieku lasījumus, gan Cēsu Bērnu un jauniešu centra sagatavoto koncertu. Varēsim arī sumināt un sveikt tos jauniešus, kuri guvuši sasniegumus sportā.

Jauniešu dienas vakara daļa notiks no plkst.18.30 Pils parkā. Mums būs iespēja pavadīt fantastisku vakaru kopā ar tādiem māksliniekiem kā Goran Gora, Rīgas Modes, Olas un Rīgas Improvizācijas teātris! Paralēli koncertam notiks dažādas sponsoru vārdā nosauktas aktivitātes un stafetes, cepsim tradicionālo koka maizi, būs Zinātnes centra Z(in)oo sagādāts foto stūris, kā arī citi lielāki vai mazāki pārsteigumi.

Jauniešu diena tiek organizēta Projekta „AktīviBrīvPrātīgs” (2014.EEZ/PP/1/MIC/106/052) ietvaros, kuru  finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina Norvēģija un Latvijas valsts.Youth for City - City for Youth un
Cēsu novada Jauniešu domes radošā komanda

Publicēšanas datums: 2015. gada 26. augusts  

Komentāri

Sanita Skripste 2015-09-01 13:48:11 dodamies uz koncertu...

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt