A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Tikšanās ar cēsnieku, Tautas daiļamata meistaru, grāmatas “Mani laika meti” autoru Daumantu Kalniņu

Tikšanās ar cēsnieku, Tautas daiļamata meistaru, grāmatas “Mani laika meti” autoru Daumantu Kalniņu

Piektdien, 9.novembrī, plkst.17.00 Cēsu Centrālajā bibliotēkā notiks tikšanās ar cēsnieku, Tautas daiļamata meistaru, grāmatas “Mani laika meti” autoru Daumantu Kalniņu.

2018.gada vasaras sākumā iznāca Daumanta Kalniņa – Cēsu Seno rotu kalves meistara un vairāku grāmatu autora par seno rotu kalšanu – biogrāfiskais autorizdevums “Mani laika meti”.

Autors grāmatas ievadā raksta: “Atkarībā no mūsu pašu gadu skaita, arī katram no mums ir uzkrājusies lielāka vai mazāka pieredze Latvijas Republikas gadsimta notikumos. Par to, kā mūsu tuvākie priekšteči un kā mēs paši esam tikuši iesaistīti Tēvzemes likteņa kaldināšanā, būs mūsu stāsts. Lai cik jocīgi man tas arī liktos, šobrīd Kalniņu dzimtā esmu pats vecākais eksemplārs, tādēļ mans pienākums ir to pastāstīt bērniem un bērnubērniem.”

Grāmatas lappusēs paustais autora vēstījums caurvij Kalniņu dzimtas sarežģītās gaitas, tradīcijas, laimes un nelaimes brīžus, tā laika noskaņu un dzīves ritējumu, kā arī paša Daumanta Kalniņa dzīves pieredzi, atklāsmes bērnībā, jaunībā, armijā un pēc tās, tāpat arī svarīgos Atmodas gadus un ceļu uz seno rotu kalvi.

Teātra režisore Inese Mičule laikrakstā Druva raksta, ka “Daumants neglaimo, brīžiem ir ass un tiešs, taču ar milzīgu humora devu visam klāt”.

Autorvakars ar Daumantu Kalniņu būs tieši šāds – patiess un izjūtām piesātināts.
Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties grāmatu “Mani laika meti”.

Autorvakars ar Daumantu Kalniņu ir bezmaksas pasākums. Tā laikā iespējama fotografēšana, un foto materiāli var tikt izmantoti publicitātes nodrošināšanai.

Publicēšanas datums: 2018. gada 29. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt