A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Tērpu dizainere atbalsta Cēsu Sv.Jāņa baznīcas restaurāciju

Tērpu dizainere atbalsta Cēsu Sv.Jāņa baznīcas restaurāciju

Sestdien, 10.janvārī, plkst.11.00 tērpu māksliniece, cēsniece Zane Zaharova, aicina uz labdarības akciju - foto darbu izsoli, kas notiks T/C ,,Solo” un būs veltīta Cēsu Sv.Jāņa baznīcas restaurācijai.

Dizaineres ikdiena rit Rīgā, bet viņas sirds pieder Cēsīm. ,,Es noteikti zinu, ka reiz atgriezīšos savā dzimtajā pilsētā. Cik nu laiks atļauj piedalos Cēsu saviesīgajā dzīvē, ,,stāsta Zane. Tirdzniecības centrā ,,Solo” līdz 9.janvārim ir aplūkojama tērpu dizaineres izstāde – fotogrāfijas no kāzu kleitu kolekcijas fotosesijām un arī pašas kāzu kleitas.

Zane bilst, ka svētku laikā vēlējusies radīt ko skaistu, lai iepriecinātu cēsniekus un atklāj, ka 10.janvārī nolēmusi rīkot šo fotogrāfiju izsoli un visus izsolē iegūtos līdzekļus ziedot Cēsu Sv. Jāņa baznīcai, tās atjaunošanai. ,,Sāksim jaunu gadu ar jauniem, labiem, iedvesmojošiem darbiem! Sadosimies rokās un paveiksim ko ievērojamu! Katra maza ūdens lāse kopā spēj piepildīt vislielāko trauku. Arī mēs kopā varam paveikt lielas lietas un ja mūsu darbus vada mīlestība, tad pats Dievs stāv klāt un tur savu sargājošo roku pār mums, lai idejas īstenojas!

Tiksimies 10.janvārī plkst.11:00, Tirdzniecības centrā ,,SOLO” (J.Poruka ielā 23), ZZ_Fashion Pop Up showroom telpā!,, aicina māksliniece.

Iegādājoties izsolē kādu no fotogrāfijām, Tu būsi palīdzējis Cēsu Sv.Jāņa baznīcai, tās restaurēšanas darbos.

Publicēšanas datums: 2015. gada 5. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt