A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Tautas deju koncerts „Kad mums vairs nebūs 55”

Tautas deju koncerts „Kad mums vairs nebūs 55”

Sestdien, 24.martā, plkst.17.00 CATA Kultūras namā notiks koncerts "Kad mums vairs nebūs 55”, uz ko ielūdz senioru deju kolektīvs "Dzirnas".

Cēsu senioru deju kolektīvs „Dzirnas” dibināts 1962.gadā un pagājušajā gadā nosvinēja 55 gadu jubileju. Šogad "Dzirnas” aicina uz sadraudzības koncertu savus draugus – senioru deju kolektīvus, kas arī nupat nosvinējuši savas 55 gadu jubilejas – SDK „Sendancis” no Rīgas, SDK „Baltābele” no Berģiem, SDK  „Sidrabdancis” no Siguldas, kā arī draugus, kas vēl nav sasnieguši 55 - SDK „Saiva” no Salacgrīvas un SDK „Ogrēnietis” no Ogres, lai kopā izdejotu skaistākās dejas, izceļot dzīvē gūtās atziņas un atskatītos uz cilvēka dzīves gājumu. Koncerta īpašie viesi - deju kolektīvs „Laaberjalg” no Igaunijas pilsētas Marjamā. Koncertu bagātinās bērnu deju kolektīvi „Randiņš” un „Randiņš studija” no Cēsīm. Koncerta mākslinieciskā vadītāja un SDK „Dzirnas” vadītāja Sandra Bārtniece.

Deja - tā ir „Dzirnu” senioru sirdslieta! Kolektīvs ir piedalījies visos Latvijas Dziesmu un deju svētkos kopš 1965.gada. „Dzirnu” dejotāji pabijuši daudzos deju festivālos un konkursos gan Latvijā, gan ārzemēs. Šogad kolektīvs dosies uz tālo Brazīliju, lai mājup vestu īpašo Cēsīs austo Latvijas karogu, kas apceļojis latviešus visā pasaulē akcijā "Latvijas karoga ceļš”.

Ieeja: 3,00 EUR, 2,00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem, DRAUGA kartes īpašniekiem.
Biļetes Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās vai pirms koncerta CATA Kultūras namā.
Koncertu rīko p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”

Publicēšanas datums: 2018. gada 7. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt