A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Tautas deju kolektīva “Randiņš” izlaiduma koncerts “Spārni aug lidojot”

Tautas deju kolektīva “Randiņš” izlaiduma koncerts “Spārni aug lidojot”

31. maijā, sestdien, CATA kultūras namā plkst. 16.00 “Cēsu Kultūras un Tūrisma centra” bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvs “Randiņš” savu dejotprieku izdejos izlaiduma koncertā “Spārni aug lidojot”.

Mazie putnēni iemācās lidot un uzzina spārnu lietderību tikai tad, kad vecāki tos met ārā no ligzdas. Katrs deju mēģinājums dod iespēju uzzināt par sava ķermeņa spējām, iemācīties jaunu deju soli un izkopt meistarību, lai redzētu, cik spēcīgi ir kļuvuši spārni. Kolektīva dejotāji to atklāj par tradīciju kļuvušajā izlaiduma koncertā maijā – tā koncerta nosaukumu “Spārni aug lidojot” raksturo Sandra Jonaite.

Izlaiduma koncerta tradīcija ir apsveikt 9. klases absolventus un dāvināt jaunajiem dalībniekiem, kuri kolektīvā nodejoši vienu sezonu, zilu krekliņu ar kolektīva logo un savu vārdu uz tā. Šogad tiks pasniegti 28 krekliņi jaunajiem deju censoņiem un sumināti 9 kolektīva absolventi.

TDK “Randiņš” sagatavojis koncertu divās daļās. Tiks izdejots visas sezonā apgūtās dejas un repertuārs, kā arī deju uzveduma fragmenti no 15. gadu jubilejas koncerta “Laimes bērni”, kas norisinājās Vidzemes koncertzālē “Cēsis”. Kā atzina TDK “Randiņš” vadītāja Sandra Jonaite – “Tiem,  kuriem šķita, ka jubilejas koncerts bija par īsu, droši  iesaku – nāciet vēl!”

Ieeja izlaiduma koncertā ir bez maksas.

Koncertu atbalsta Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs.

Publicēšanas datums: 2014. gada 21. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt