A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Ģertrūdes ielas teātra izrāde

Ģertrūdes ielas teātra izrāde

Ceturtdien, 4.augustā, plkst.20.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" tiks izrādīta Ģertrūdes ielas teātra izrāde, Sergey Uhanov "Melnā sperma".

“Es biju ļoti ziņkārīgs bērns un izlēmu izmantot jebkuru gadījumu, ko liktenis man piespēlēja, lai pētītu cilvēkus un viņu īpatnības, jo visi cilvēki ir unikāli un neatkārtojami, bet dzīve mēdz būt tik interesanta un brīžiem īsa.”  (Sergejs Uhanovs)

Režisora Vladislava Nastavševa izvēle iestudēt sava vienaudža, krievu autora Sergeja Uhanova stāstu krājumu Melnā sperma nav nejauša – tajā skartajām tēmām režisors savās izrādēs pievērsies jau agrāk. Īsās noveles, kuru galvenie varoņi ir spilgti personāži un dzīves pabērni, gluži harmsiskā noskaņā uzbur absurdas, daudzslāņainas un provokatīvas ainas, atklājot naivumu, jūtīgumu, seksualitāti, un runā tieši, pat skarbi, par dzīves ne tik pareizajām un politkorektajām pusēm, stāstu varoņiem neslēpjoties un nekaunoties. Tie ir stāsti par attiecībām, izjūtām un sevis apzināšanos, jauniem cilvēkiem pieaugot.

Izrāde veidota kā atmiņu stāsti par jauna cilvēka pieaugšanu kādā Sibīrijas ciematiņā 20. gadsimta astoņdesmito gadu beigās.

Izmantoti krājuma Melnā sperma stāsti: Melnā sperma, Zirja, Zvirbuļpeža, jeb Tev jāmainās, Jukusī, Dievu nams, Īpatnējā Olga, Žeņečka Čurajevs, Perfekts mazulis

Režija, telpa, kostīmi: Vladislavs Nastavševs

Spēlē: Reinis Boters, Marija Linarte, Jana Ļisova, Āris Matesovičs un Kārlis Tols.
Teksts: Sergejs Uhanovs (Сергей Уханов)
Tulkoja: Pēteris Draguns
Gaisma: Jūlija Bondarenko

Producents: Ģertrūdes ielas teātris
Ilgums: 2 stundas (bez starpbrīža)

Uzmanību! Izrādē smēķē! Izrādē skan necenzēta leksika! Līdz 16  gadiem neiesakām!

Publicēšanas datums: 2016. gada 1. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt