A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
Jā, viss ļoti patika:
(44%) - 171 balsu
Svētki patika, bet tomēr kaut kas pietrūka:
(25%) - 97 balsu
Šī gada svētku programma mani neuzrunāja:
(32%) - 124 balsu
Balsu skaits: 392
<< Iepriekšējais <<  
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Sarunu skolas LAMPA nodarbība

Sarunu skolas LAMPA nodarbība

Ceturtdien, 5.aprīlī, plkst.18.00 aicinām uz Sarunu skolas LAMPA nodarbību Cēsīs, ko vadīs Rasmuss Filips Geks, Latvijas Debašu asociācijas "QUO tu domā?" valdes loceklis. Ieguvis bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā, specializējoties ekonomikas un finanšu jomā, Rasmuss šobrīd ir domnīcas PROVIDUS pētnieks.

Nodarbībā kopīgi apskatīsim, kā būvēt spēcīgi pamatotu argumentu, ko nozīmē kritiskā domāšana, kā darbojas zinātniskā metode un kā šos rīkus izmantot argumentu veidošanā un lēmumu pieņemšanā. Uzzināsiet arī, kas ir pierādījums, ar kuru palīdzību tiek pamatoti apgalvojumi, un kādas ir biežāk izplatītās loģikas kļūdas, kuras iezogas cilvēku argumentos.

KAD? 5. aprīlī, 18.00 – 20.30 (ierašananās no 17.30)
KUR? Koprades māja Skola6, Skolas iela 6, Cēsis

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī, kurai var pieteikties: https://bit.ly/2I46uIt

Par Rasmuss Filips Geks: Latvijas Debašu asociācijas "QUO tu domā?" valdes loceklis. Ieguvis bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā, specializējoties ekonomikas un finanšu jomā, Rasmuss šobrīd ir domnīcas PROVIDUS pētnieks. Universitātes laikā uzrādījis labus rezultātus starptautiskos debašu turnīros, uzvarot Latvijas lielāko augstskolu rīkotos debašu turnīrus, kā arī iekļūstot Oksfordas Universitātes debašu turnīra finālā un Kembridžas Universitātes debašu turnīra pusfinālā. Šobrīd Rasmuss darbojas kā augstskolu debašu turnīru tiesnesis, kā arī aktīvi vada argumentācijas un kritiskās domāšanas darbnīcas.

Sadarbības partneri un atbalstītāji:
British Council pārstāvniecība Latvijā, Cēsu novada pašvaldība un Koprades māja SKOLA6

Publicēšanas datums: 2018. gada 27. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt