A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Sarunu festivāla LAMPA iesildīšanas pasākums: vakara saruna

Sarunu festivāla LAMPA iesildīšanas pasākums: vakara saruna

Aicinām cēsniekus uz vakara tikšanos neformālā noskaņā par otro Sarunu festivālu LAMPA, kas notiks Cēsu pils parkā 1.-2. jūlijā. Vakara gaitā festivāla rīkotāji – Fonda atvērtai sabiedrībai DOTS pārstāvji informēs par festivāla ideju, mērķiem, plānošanu un praktisko norisi. Vakara gaitā runāsim arī par idejām cēsnieku aktīvai līdzdalībai festivālā.

Pasākums notiks 20.maijā no plkst.18:00 līdz plkst.20:00 koprades mājā “SKOLA6”, Skolas ielā 6.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Vēlamies, lai Sarunu festivāls LAMPA ir stāsts, kuru kopīgi veido un ar kuru lepojas ikviens Cēsu iedzīvotājs. Cēsis jau iemantojusi neoficiālās Latvijas kultūras galvaspilsētas statusu. Ar mājvietas došanu sarunu festivālam LAMPA Cēsis sāk iezīmēties arī kā demokrātijas galvaspilsēta.

Plānots, ka festivāla laikā Cēsu pils parka sirdī – uz saliņas – atradīsies Cēsu telts "MĀJVIETA / cēsis", kas būs tieša un simboliska satikšanās vieta festivāla apmeklētājiem ar cēsnieku stāstiem, iesaisti, uzņēmējdarbību  un viesmīlību. Tāpat cēsinieki ir laipni aicināti  praktiski iesaistīties festivāla apmeklētāju uzņemšanā, izīrējot vai piedāvājot naktsmājas, kā arī piedaloties kā brīvprātīgajiem.

Pasākums tapis pateicoties Fondam atvērtai sabiedrībai DOTS, Cēsu novada pašvaldībai un ”Skola6”.


Publicēšanas datums: 2016. gada 12. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt