A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Rīgas Cirka izrāde "Krāsaino sapņu šovs"

Rīgas Cirka izrāde "Krāsaino sapņu šovs"

Piektdien, 4.novembrī, plkst.18.30 CATA Kultūras namā tiks izrādīta Rīgas Cirka izrāde "Krāsaino sapņu šovs".

Krāsainie cirka sapņi?
Protams! Kam gan kopš bērnības nav gribējies būt tik drosmīgam un varošam kā cirka akrobātam un gaisa vingrotājai Kam gan nav gribējies kļūt par burvju mākslinieku vai būt neatkarīgam un brīvam kā cirka klaunam? 

Jaunajā Rīgas Cirka programmā tieši tā - lūk, tie, kuriem bērnības sapņi ir piepildījušies! Gaisa vingrotāji, akrobāti, buvju triku meistari, klauni - mākslinieki, kuri  ar savām prasmēm jau saņēmuši skatītāju aplausus dažādu pasaules valstu cirkos, izcīnījuši augstas godalgas starptautiskos cirka festivālos un konkursos.

Mūsu jaunās programmas “naglas” ir klaunu duets Red&Blue – Latvijas mākslinieki Katja un Genādijs – jau piecus gadus pēc kārtas ir populārā Francijas televīzijas raidījuma Music Art Show dalībnieki, savās darba gaitās  regulāri atrodas viesizrādēs Skandināvijā (Dānija, Zviedrija, Norvēģija), Korejā, Turcijā, Francijā, Holandē, Vācijā... Šobrīd viņi dažas nedēļas atradīsies pie mums Latvijā, lai novembra beigās atkal postos uz Franciju.

Mākslinieki ir moderni un universāli, katrā savā klaunādes iznācienā demonstrē nepārspētas ekvilibristikas, akrobātikas un pat burvju mākslas prasmes.

Biļešu cena : 5-12 EUR
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasēs

Publicēšanas datums: 2016. gada 24. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt