A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Rasmus Ivanovs. Digitāls un analogs

Rasmus Ivanovs. Digitāls un analogs

Cēsu Jaunās pils semināru zālē skatāma Rasmusa Ivanova izstāde "Digitāls un analogs".

Rasmus Ivanovs ir 14-gadīgs mākslinieks, mācās Rīgas Igauņu pamatskolas 7.klasē un apmeklē Jāņa Rozentāla mākslas skolu. Viņš kopš 7 gadu vecuma kopā ar tēvu mākslinieku Ritumu Ivanovu katru vasaru piedālās Art Cēsis
plenēros, kur viņš ir izmēģinājs olu temperas, freskas un enkaustikas tehniku, krāsu jaukšanu u.tml. Kopā ar brāli Krišjāni viņam ir bijusi personālizstāde Cēsu bibliotēkā.

Rasmus ir paspējis izstādīties četrās grupas izstādēs Cēsīs, kā arī piedalīties vēstures izstādes “Pirmais Gads” dizaina komandas darbā ar darba lapas izveidi. Izstāde pašlaik apskatāma Cēsu pils Bēniņu zālē līdz novembrim.

Mākslinieka pārdoti darbi atrodās Ročestera mākslas centrā (ASV) kā arī privātkolekcijā Cēsīs.

Rasmusam patīk viss digitālais. Priekš viņa Instagram ir platforma, kur radīt un komunicēt. Pateicoties sociāliem tīkliem, viņa iedvesma ir visa pasaule.

Izstādē redzams digitāls darbs ir veidots ar iPad un Apple Pen, un tas ir viņa novērojums par laiku, kurā viņš ieraudzījis nepazīstamus rīdziniekus, draugus, klasesbiedrus un mūsdienu influencerus.

Blakus atrodas “analogie” darbi, kur izmantoti flomasteri, akvareļi, tuša, pasteļkrītiņi un krāsu baloni, tajos figurē daba, Cēsu, Tartu, Tukuma un Rīgas pilsētvide, cilvēki un mācību procesā taisītās figūrskices.

"One drawing a day keeps the “I don’t know what to draw” away."
—Rasmus

Instagram: @itsrasmus_

Izstāde būs skatāma līdz 16.jūnijam.


Publicēšanas datums: 2019. gada 10. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt