A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Piedalies Bungu aplī!

Piedalies Bungu aplī!

Vispasaules Cēsnieku dienu ietvaros, 23. jūlijā, plkst. 16:00 būs iespējams piedalīties bezmaksas Bungu aplī, ko vadīs perkusionists, cēsnieks Dzintars Vīksna. Bungu aplis notiks mākslas telpā “Mala” (Lielā Skolas iela 4).

Bungu aplis ir seminārs, kur perkusijas (latīņu, āfrikāņu, ēgiptiešu u.c. tautu etniskas izcelsmes sitaminstrumenti, trokšņu un efektu atdarinātāji) ir sakārtotas aplī; dalībnieki tās spēlē, ik pēc noteikta laika mainoties pulksteņrādītāja virzienā.

Bungu aplī vadītāja uzraudzībā ir iespējams spēlēt dažādas perkusijas, kas palīdzēs atbrīvoties un gūt pozitīvas emocijas. Šeit netiks vērtētas dalībnieka ritmiskās iemaņas, jo ikvienam cilvēkam ir iespējams atrast piemērotu instrumentu un ritmu atbilstoši viņa/s spējām.

Semināra sākumā dalībnieki tiks iepazīstināti ar instrumentiem un speciāliem kodiem, kas palīdzēs saprast  ritma mainību. Bungu apļa laikā dalībnieki ik pa laikam nomainīs spēlējamo instrumentu, tādejādi visiem tiks dota iespēja pamēģināt visus aplī esošos instrumentus.

Bungu apļa vadītājs Dzintars Vīksna ir perkusionists, diplomēts sitaminstrumentu speciālists un pedagogs, ir izveidojis dažādus muzikālus projektus, piemēram, “Pulsa efekts”.

Bungu aplī vietu skaits ir ierobežots, tādēļ mudinām uz pasākumu ierasties laikus! Tie, kuri paši neiesaistīsies bungu aplī, varēs vērot un izbaudīt ritmus.

* pilna Vispasaules Cēsnieku dienu programma pieejama Cēsu novada mājas lapā - šeit  Jautājumiem un informācijai- maramajore@inbox.lv; + 371 29431863

* informācija par perkusijām un perkusionistu Dzintaru Vīksnu www.dzintarsviksna.com

Publicēšanas datums: 2014. gada 11. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt