A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Pasākumā "Mūziķa garderobe" viesosies Rihards Zaļupe

Pasākumā "Mūziķa garderobe" viesosies Rihards Zaļupe

Trešdien, 26novembrī, plkst.19.30 restorānā "BOHEMA" (Raunas ielā 12) notiks muzikāls pasākums no cikla "Mūziķa garderobe". Vakara viesis - Rihards Zaļupe.

Kopš 2006.gada R.Zaļupe ir Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra sitaminstrumentu grupas mūziķis, kā arī docētājs J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Paralēli darbam LNSO R.Zaļupe daudz spēlē kamermūziku un solo. Atskaņojis solo ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Valsts kamerorķestri "Sinfonietta Rīga", Profesionālo Pūtēju orķestri „Rīga”, "Sinfonia Concertante", Vidzemes kamerorķestri. Ļoti cieši sadarbojas ar brāļiem Raimondu un Oskaru Petrauskiem.
2008. gada aprīlī iznācis R.Zaļupes pirmais kompaktdisks „Marimba Dance”, kurā iekļautas R.Zaļupes kompozīcijas marimbai solo, marimbai un klavierēm, kā arī korim. R.Zaļupe un albums "Marimba Dance" saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada Balvu 2008 nominācijā "Gada debija".

R.Zaļupe koncertējis Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Čehijā, Ungārijā, Austrijā, Šveicē, Francijā, Vācijā, Beļģijā, Itālijā un Spānijā.

Blakus akadēmiskajai mūzikai Rihards Zaļupe spēlē džeza, latino, popa un rokmūziku, kā arī house mūziku kā bundzinieks un perkusionists.

Pasākumu vada Jānis Gabrāns.
Ieeja bez maksas.

Publicēšanas datums: 2014. gada 24. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt