A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Malai 5. Pachamama Beats + Heincha

Malai 5. Pachamama Beats + Heincha

Piektdien, 3.augustā, plkst.21.00 Mākslas telpā "Mala" notiks pasākums "Pachamama Beats + Heincha".

Jau iepriekš pasākumos kopā spēlējušie draugi dīdžeji Heincha no Luksemburgas un K'AN nu jau no Cēsīm un vīdžeja Darja satiekas Cēsīs, lai savā iemīļotajā mākslas telpā MALA sērfotu pasaules mūzikas viļņos un vizualizācijās.

Pachamama Beats LV: audiovizuālu pasākumu sērija, kuras kodolu veido DJ K’AN un VJ Daša Ludski. K’AN melodiskajos organiski-elektroniskajos setos Latīņamerikas, Āfrikas, Karību un Tuvo Austrumu tradicionālie ritmi, melodijas, vokāls un instrumenti saplūst ar dažādu žanru elektronisko mūziku, radot unikālu skanējumu, kas vienlaikus aicina atgriezties pie saknēm, paplašināt ierastās muzikālās ģeogrāfiskās robežas un ļauties hipnotizējošiem un enerģiskiem ritmiem dejā. Savukārt VJ Daša Ludski reālajā laikā radītās kustīgās vizualizācijas apbur ar savu krāsainumu, asprātību un šamaniski mistiskām tēmām, kas ved ceļojumā uz sapņu un fantāziju tālākajiem nostūriem.

Vairāk:
Video
Mūzika

HEINCHA: pievērsies plašu kolekcionēšanai un spēlēšanai 90. gadu otrajā pusē, un kopš tā laika viņš ir aizrāvies ar dažādas stilistikas deju mūziku – gan tās elektroniskajām izpausmēm house un tehno veidolos, gan nosacīti “dzīvāku” fanka un disko skanējumu. Heincha jau kādu laiku dzīvo Luksemburgā, kur pazīstams kā turienes latviešu dīdžeju apvienības Riga Disco Blitz dalībnieks, taču viņš joprojām diezgan regulāri spēlē plates arī Latvijā. Bez visdažādākajām house un disko mutācijām pēdējos gados viņš arī aizrautīgi seko līdzi dažādu pasaules reģionu muzikālo tradīciju atdzimšanai – gan mūsdienīgākās izpausmēs remiksu, editu un semplu formā, gan klasisku muzikālu dārgumu pārizdošanai. Mūzika viņu interesē arī kā sociāls un kultūrvēsturisks fenomens, kas ik pa laikam atspoguļojas arī viņa rakstos un inetrvijās dažādiem preses un tiešsaistes izdevumiem.

Mūzika

Publicēšanas datums: 2018. gada 3. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt