A  A  A
Lapas karte


Vai Tu skaties Olimpiskās spēles?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi

"Līderes kods" Cēsīs
2018. gada 12. februāris  
Ceturtdien, 22.februārī Cēsīs viesosies biedrība "Līdere", kas apvieno Latvijas sievietes-uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas.
Klusā daba ar resno puisēnu. Dailes teātra izrāde
2018. gada 31. janvāris  
Piektdien, 23.februārī, plkst.19.00 koncertzālē "Cēsis" notiks Dailes teātra izrāde "Klusā daba ar resno puisēnu".
Tautas deju koncerts „Deju pinu vainagā”
2018. gada 31. janvāris  
Tautas deju ansamblis „Raitais solis” aicina savus draugus uz Cēsīm, lai izdejotu kolektīvu skaistākās un iemīļotākās dejas, kā arī dejas no šogad gaidāmo Latvijas simtgades Dziesmu un deju svētku repertuāra. Koncerts notiks sestdien, 24.februārī plkst.19.00 Koncertzālē „Cēsis”. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Andis Kozaks.
Bezmaksas seminārs par Baha ziedu terapiju “Izzini sevi. Jūties labi. Esi vesels”
2018. gada 6. februāris  
Sestdien, 24.februārī, plkst.10.00 Pieagušo Izglītības centrā notiks bezmaksas seminārs par Baha ziedu terapiju “Izzini sevi. Jūties labi. Esi vesels”.
Filmas "Paradīze 89" pirmizrāde
2018. gada 22. janvāris  
Sestdien, 24.februārī, plkst.11.30, Vidzemes koncertzālē Cēsis notiks pirmizrāde pašmāju piedzīvojumu filmai visu laiku bērniem “Paradīze 89”, kas ir patiess stāsts par četrām meitenēm, kuras “Baltijas ceļa vasarā” laukos pavada savu skolas brīvlaiku un līdzās aušīgām nerātnībām astoņdesmito gadu nogalei raksturīgajā vidē meitenes izdzīvo emocijām apvīto tautas atmodu.
Pannas izrāde ”MAČO”
2018. gada 2. februāris  
CATA Kultūras namā 24.februārī plkst.17.00 notiks Pannas izrāde "MAČO" jeb vīrišķības tests divās daļās.
Kaspars Zemītis. Vētra klusumā
2018. gada 31. janvāris  
Svētdien, 25.februārī, plkst. 18.00 koncertzālē "Cēsīs" notiks Kaspara Zemīša koncerts.
Krievu mūzikas vakars „Pra ļubovj...”
2018. gada 19. februāris  
Sestdien, 3.martā, plkst.16.00 Cēsu Izstāžu namā notiks krievu mūzikas vakars "Pra ļubovj..." ar Cēsu Pils kora piedalīšanos.
Akordeonu trio “Balcardions”
2017. gada 20. decembris  
CATA Kultūras namā 8.martā plkst.19.00 ar koncertprogrammu viesosies starptautiskais akordeonu trio „Balcardions” – Radovans Popovs no Serbijas pilsētas Suboticas, vairāku starptautisko konkursu laureāte Evija Dūra un latviešu izcelsmes mūziķis Moriss Balaskā (Kanāda). Trio programmā iekļauti daudz un dažādi mūzikas stili un novirzieni: franču komponistu klasiskie skaņdarbi akordeonam, ugunīgie balkānu tautu ritmi, kā arī franču estrādes dziesmas virtuozās apdarēs, mūsdienu populārās un rokmūzikas skaņdarbi no”Abba”, „Queen”, Maikla Džeksona, „AC/DC”, „Take That” u.c. grupu un izpildītāju repertuāra.
Skatīt arhīvu

Printēt