A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Nākotnes izaicinājumu konference "Cilvēkfaktors"

Nākotnes izaicinājumu konference "Cilvēkfaktors"

Piektdien, 24.martā, plkst.09.30 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" sāksies nākotnes izaicinājumu konference "Cilvēkfaktors".

Konference pulcēs vairāk kā 700 uzņēmumu vadītājus, mārketinga un personāla vadošos darbiniekus, kuri kopīgi meklēs atbildes un prognozēs, kāds būs darbs nākotnē un kā tam sagatavoties jau tagad.

Tehnoloģiju laikmetā, kad aizvien vairāk un vairāk cilvēka darbu aizvieto roboti, sistēmas, programmas un algoritmi, nonākot gan pie veiksmēm, gan neveiksmēm kā galveno cēloni mēdzam norādīt – visu izšķīra cilvēkfaktors.

Šo tēmu apskatīts 15 tādi savas jomas profesionāļi un viedokļu līderi kā bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, ziņu moderators un stratēģis Haralds Burkovskis, Daugavpils Universitātes profesors un rektors Arvīds Barševskis, Microsoft komunikācijas vadītāja Baltijā Kristīne Mennika, Pārmaiņu vadītāja Google Karolina Lewandowska, vadības zinību konsultants Daniels Pavļuts, ekonomikas doktore Ieva Kalve, komandu veidošanas treneris Māris Resnis un citi, sniedzot praktiskus ieteikumus, kuri noderēs uzņēmumu darbības pilnveidei.

Īpaši aicinām piedalīties uzņēmumu vadītājus, vadošos komunikācijas un personāla speciālistus, kuri ir uzņēmuma nākotnes veidošanas atslēgas cilvēki.

Vairāk informācijas mājas lapā: www.cilvekfaktors.lv

Publicēšanas datums: 2017. gada 2. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt