A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Mūzikas improvizācijas pasākums “Sacepums”

Mūzikas improvizācijas pasākums “Sacepums”

Piektdien, 24.martā, plkst.20.00 Koprades namā “Skola6” notiks jau ceturtais mūzikas improvizācijas vakars “SACEPUMS”. Iepriekšējos pasākumos piedalījušies gandrīz simts interesenti - mūziķi, improvizatori un klausītāji.

Improvizācijas vakaru “Sacepums” rīko Cēsu kultūras biedrība “Artsound”. Mūzikas improvizācijas vakari notiek reizi ceturksnī. Lai novērtētu pasākumā radītās skaņu ainavas, aicināti arī klausītāji.

Improvizācijas vakara mērķis ir brīvā atmosfērā caur skaņām un improvizāciju savā starpā iepazīstināt mūziķus. Šajā, nu jau ceturtajā improvizācijas vakarā, būs arī vakara vadītājs, kas veidos daļu no kopējā vakara skanējuma. „Sacepumā” var piedalīties ikviens, kas spēj brīvi improvizēt ar balsi vai jebkādu mūzikas instrumentu: digitālu, akustisku vai cita veida skaņradi.

Jautājumus, kas skar tehnisko nodrošinājumu, pasākuma rīkotāji lūdz uzdot sūtot uz e-pastu: info@artsound.lv, sociālā tīkla Facebook profilu: facebook.com/artsoundbiedriba. Neskaidrību gadījumā var zvanīt uz tālruņa numuru 29399486.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Mežaks
E-pasts: info@artsound.lv
Tālrunis: 29399486

Publicēšanas datums: 2017. gada 20. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt