A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Mūziķa Andra Vildera radošā darba vakars

Mūziķa Andra Vildera radošā darba vakars

23.maijā pl.17:00 Vidzemes koncertzāles “Cēsis”  Kamerzālē notiks Andra Vildera radošā darba vakars, kad tuvojoties mūziķa 70. mūža jubilejai,  tiks atzīmēti 50 muzikālās darbības gadi . Pasākumā kopā ar A.Vilderu piedalīsies  mūziķa ilggadīgie domubiedri un radošie partneri - kultūras biedrības “Harmonija” literāti, Inešu popgrupa “Kikī”, vijolniece Liena Vildere, solisti  Inga Zariņa, Uldis Punkstiņš, Inese Vildere.

A.Vildera muzikālā darbība piecdesmit gadu garumā bijusi plaša un daudzveidīga – viņš ir vadījis estrādes un vokāli instrumentālos ansambļus Cēsu un Valmieras pusē, strādājis kā koncertmeistars tautisko deju kolektīviem, bijis vokālo ansambļu skolotājs, atzinības guvis viņa vadītais Inešu bērnu ansamblis-popgrupa “Kikī”. 

Andris veidojis mūzikas aranžējumus deju kolektīviem; iedvesmojoties no  k/b “Harmonija” literātiem, komponējis dziesmas un instrumentālus skaņdarbus, joprojām ir aktīvs kora “Vidzeme” dziedātājs un solists.  Ikvienam interesentam ir iespēja ieraudzīt dažas no Andra Vildera radošajām šķautnēm, bez maksas piedaloties mūziķa 50 gadu radošā darba vakarā.

Publicēšanas datums: 2014. gada 13. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt