A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Mazo vokālistu konkurss "Cēsu Cālis – 2014"

Mazo vokālistu konkurss "Cēsu Cālis – 2014"

5. aprīlī, plkst. 12:00, Cēsu 2. pamatskolā, jau astoņpadsmito reizi norisināsies mazo vokālistu konkurss „Cēsu Cālis”. Dalībnieku reģistrācija līdz 31. martam.

"Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” un mūzikas pedagoģe Ina Aizgale, organizē mazo vokālistu konkursu „Cēsu Cālis 2014”, kas ir kļuvis par skaistu pavasara tradīciju, plašajā Cēsu kultūras dzīvē, šogad notiekot jau astoņpadsmito gadu pēc kārtas.

"Cēsu Cālis" ir lieliska iespēja mazajiem mūzikas izpildītājiem pierādīt sevi uz lielās skatuves un, iespējams, spert pirmos soļus pretī savam sapnim – dziedātāja karjerai.

Konkursa mērķis ir veicināt pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību, parādīt savus talantus radošajā pašizteiksmē. Augsto konkursa kvalitāti nodrošina kompetenta žūrija un aparatūras tehniskais nodrošinājums, gan konkursa, gan mēģinājumu laikā.                           

Dalībnieki tiek reģistrēti tikai pēc pieteikuma anketām, kas ir atrodama šeit.

Pieteikumu anketas nodot līdz 2014.gada 31.martam “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrā”, Baznīcas laukumā 1, vai elektroniski  inga.kreile@cesis.lv. Pēc norādītā datuma anketas vairs netiek pieņemtas.

Konkursa nolikums pieejams šeit.

Publicēšanas datums: 2014. gada 13. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt