A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » LeNeSOns UN ELGARA “JAUNAIS DIRIĢENTS” | LNSO koncertuzvedums bērniem

LeNeSOns UN ELGARA “JAUNAIS DIRIĢENTS” | LNSO koncertuzvedums bērniem

Piektdien, 9.novembrī, plkst.13.00 koncertzālē "Cēsis" komponista Edvarda Elgara mūzika un koncertizrāžu centrālais tēls LeNeSOns kopīgi ar bērniem izzinās orķestra noslēpumus.

Koncertizrāžu centrālais tēls LeNeSOns gadu gaitā kļuvis par Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra bērnu koncertu talismanu. Viņš piedalās koncertos, lai caur dažādiem piemēriem, dažreiz smieklīgiem, dažreiz nopietniem, kopīgi ar bērniem izzinātu orķestra noslēpumus.

Šajā koncertā iepazīsim komponista Edvarda Elgara mūziku. Puikas gados jaunais Edvards mēdza sacerēt kādas bērnišķas miniatūras saviem radiniekiem un, strādādams Vusteras trakomājā, komponēja arī dejas. 40 gadu vēlāk pieredzējušais Elgars ņem savus bērnības darbus, pārliek orķestrim, un nu mūzikā ieskanas zvaniņi, tauriņi, strūklakas, savvaļā mītoši lāči, fejas un milži, nomiedzis un spilgta saulesgaisma.

*Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Publicēšanas datums: 2018. gada 1. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt