A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Leģendu nakts 2017 "Brīdis pirms balles"

Leģendu nakts 2017 "Brīdis pirms balles"

Sestdien, 28.oktobrī, plkst.20.00 Cēsu Jaunajā pilī notiks Leģendu nakts pasākumi. Pasākuma laikā apmeklētāji varēs izjust brīdi pirms 19.gs galma balles – mūzikas baudīšana, deju un danču virpulis, smaržu nianšu atklāšana, tērpu aksesuāru gatavošana, kafija un kūciņas, kā arī kas maģiski noslēpumains un pārsteidzošs.

Visa vakara garumā Cēsu Jaunajā pilī būs iespēja ne tikai aktīvi līdzdarboties, bet arī baudīt dažādus priekšnesumus: atklāt smaržu gatavošanas noslēpumus Calendulas buduārā, darboties balles tērpu aksesuāru darbnīcā, baudīt kafiju pie Melnā gulbja, paviesoties foto ateljē un iepazīt 19.gs balles tērpus un aksesuārus Aleksandra Vasiļjeva tērpu kolekcijas izstādē „19.gadsimta mode”.

Bērniem būs iespēja klausīties balles stāstus un līdzdarboties stāstu istabā pie stāstnieces Sandas Salmiņas. Plkst.22.00 Leģendu nakts muzikālo baudījumu sniegs Sinfonietta Rīga stīgu kvartets koncerta programmā atskaņojot Pētera Barisona, Emīla Dārziņa, Aldoņa Kalniņa un Emila Melngaiļa darbus. Balle nav iedomājama bez dejām. Pilī valšu virpuli iegriezīs balles deju klubs Reveranss, bet apmeklētājiem būs iespēja izdancoties kopā ar folkloras kopu "Ori" velvju zālē. Vakara noslēgumā būs uguns priekšnesums pils priekšā.

Ieejas maksa: 5 EUR pieaugušajiem, 3 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem un Drauga kartes īpašniekiem, 12 EUR ģimenes biļete. Pils tiks atvērta jau no plkst.19.30.

Leģendu nakti organizē Latvijas Piļu un muižu asociācija (LPMA). Leģendu nakts notiek visā Latvijā. Pasākumu Cēsīs rīko p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.

Informāciju sagatavoja:
Zane Neimane
kultūras projektu vadītāja
Cēsu Kultūras centrs
tel.: 20224205
zane.neimane@cesis.lv

Publicēšanas datums: 2017. gada 16. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt