A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Latvijas svētku mēneša īpašais piedāvājums ģimenēm Mazajā Brīnumzemē

Latvijas svētku mēneša īpašais piedāvājums ģimenēm Mazajā Brīnumzemē

KUR: Latvijas karoga šūpulī Cēsīs, Raunas ielā 7, 1.stāvā

KAD: 14.novembrī, sākums plkst.13:00. 2 stundu piedzīvojums ar gida stāstījumu un īpašo darbnīcu, kurā veidosim arī sarkanbaltsarkanas Latvijas mīlestības piespraudes

KAS: 2 stundu programma ar vadītu ekskursijas un darbnīcas piedzīvojumu

KO UZZINĀSIET: Kādēļ Mazās Brīnumzemes ielās izkārti Latvijas karogi, kādus svētkus svinam 11. un ko 18. novembrī un kādēļ. Uzzināsiet kā veidota un darbojas aizraujošā mini pasaule mērogā 1:87, apgūsiet modeļu būves pamatzināšanas un iemaņas. Kopā izpētīsim kādas tehnoloģijas darbina mazās pasaules vilcienus, auto un fabrikas, kā tiek sēta zāle, veidoti ceļi un būvētas mājas. Atkārtosim ceļu satiksmes noteikumus, pārrunāsim kā jārīkojas lai neapdraudētu savu un citu drošību uz ceļa, dzelzceļa un mājās, kas jādara ārkārtas situācijās.

KO APGŪSIM: Katrs apmeklētājs modeļu būves darbnīcā izveidos savu pasaules gabaliņu – ar ceļiem, laukiem, kokiem, krūmiem, mājām, upēm un ezeriem, kā arī paši veidosiet savus Latvijas karogus un karogu mastus. Darbnīcas noslēgumā jūsu darbus savienosim kopā vienā lielā pasaules maketā. Dodoties mājup, paša izveidoto pasaules maketa 3D modeli ņemsiet līdzi – savu sapņu, prasmju un zināšanu turpmākai iedvesmai.

KĀDĒĻ: Izzinošais piedzīvojums papildinās zināšanas par Latvijas vēsturi, veicinās telpiskās domāšanas attīstību, attīstīs fantāziju un roku veiklību, mudinās papildināt jau apgūtās prasmes un aktīvi iesaistīties sabiedrības notikumos, kā arī dos jaunu enerģiju un iedvesmu nākamajam mācību vai darba posmam.

KĀ PIETEKTIES: zvanot pa tālruni 28308377, (dalības maksa vienai personai 6 EUR).

Publicēšanas datums: 2015. gada 9. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt