A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Labdarības koncerts "Nāc līdzās Ziemassvētkos!"

Labdarības koncerts "Nāc līdzās Ziemassvētkos!"

Vidzemes koncertzālē "Cēsis" 11.decembrī plkst.19.00 notiks labdarības koncerts "Nāc līdzās Ziemassvētkos!"

Labdarības koncerts ir talantīgu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām kopdarbs ar tautā mīlētiem Latvijas skatuves māksliniekiem. Talantīgie bērni un jaunieši Cēsīs ieradīsies no dažādām Latvijas malām – Valmieras, Kuldīgas, Daugavpils, Aizputes, Rīgas un Liepājas – kopskaitā ap 175 bērni un jaunieši.

Ar viņiem kopā uzstāsies mākslinieki, ko saucam par Labās sirds māksliniekiem, jo šis koncerts ir mākslinieku talanta ziedojums mūsu bērniem. Ar mums kopā būs LNO soliste Ilona Bagele, operdziedātāja Evita Zālīte, dziedātāji Rūta Dūduma, Zigfrīds Muktupāvels, Marts Kristians Kalniņš, Marija Naumova, Kristīne Kārkle Kalniņa, Dināra Rudāne, Nikolajs Puzikovs, jaunais daudzsološais Berlīnē studējošais dziedātājs Kristaps Ivanovs, pianists – Lielās mūzikas balvas laureāts - Daumants Liepiņš, hip-hop izpildītājs Misters un Nospiedumi, un mūzikas grupas Raxtu raxti un Melo M.

Koncertu kuplinās Fonda Nāc līdzās! jauniešu ar īpašām vajadzībām koris Rūdolfa Bērtiņa vadībā un Cēsu 1.pamatskolas zēnu koris - diriģente Ilze Grinfelde. Koncerta muzikālais vadītājs ir komponists un mūziķis Kārlis Auzāns.
Visus koncertā iegūtos līdzekļus fonds izmantos bērnu ar īpašām vajadzībām talantu tālākai attīstībai un popularizēšanai.
Stundu pirms koncerta koncertzāles vestibilā sāks darboties Labdarības tirdziņš, kurā ikviens par ziedojumu varēs iegādāties bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām darinātas dāvaniņas Ziemassvētkiem.

Publicēšanas datums: 2017. gada 28. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt