A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Kristaps Rasims muzikālajā monologā "Personības dalīšanās"

Kristaps Rasims muzikālajā monologā "Personības dalīšanās"

Sestdien, 9.aprīlī, plkst.19.00 CATA Kultūras namā aktieris un TV šova „Izklausies redzēts!” uzvarētājs Kristaps Rasims iepazīstinās ar savu jauno muzikālo monologu „Personības dalīšanās”.

„Tas būs savdabīgs „stand up”, kurā skanēs arī paša sacerētas miniatūras. Vairāk neko neatklāšu, jo gribu, lai publika padomā un paši saprot, kas tas ir,” par jauno projektu, kura režisors ir Valdis Pavlovskis, saka Kristaps, savukārt Valdis ar smaidu piebilst, ka zināmā mērā jaunā izrāde „nedaudz būs provokācija”.

Atgādināsim, ka skatītāju mīlestību Kristaps Rasisms izpelnījās, TV šovā „Izklausies redzēts!” ļoti veiksmīgi atdarinot Jezupu no Jāņa Streiča filmas „Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, grupas „The Prodigy” solistu un, protams, leģendāro dziedātāju Džo Kokeru.

Runājot par savu „radošo vēsturi”, mākslinieks stāsta, ka bieži sevi redz, skrienot īsās bikšelēs pa pļavu vectēva mājās Latgalē. „Sarunājos pats ar sevi, ar kaķiem, ar ģitāru (arī latgaliski, krieviski un angliski). Vairākkārt esmu apcerējis domu par iešanu nāvē sieviešu dēļ: Džuljetas dēļ – divpadsmit reizes, Britnijas Spīrsas dēļ (bērnībā!) – vienu reizi, Alises dēļ – vienu reizi (tad pārdomāju) , Zentas dēļ (no dusmām) – vienu reizi, šmakovkas dēļ – vienu reizi (nav sieviete!),” smejas Kristaps.

Par sevi viņš vēl teic, ka atsaucas uz vārda Jezups, dziedot publiskās vietās, un pelna maizi ar muti, bieži identificējoties ar iedomu tēliem, tostarp populāriem latviešu un ārzemju māksliniekiem un dzīvē sastaptiem tipāžiem.

„Komunicējot ar un par mīļiem cilvēkiem, bērniem un sirmgalvjiem, varu kļūt bīstami sentimentāls,” – arī to par sevi teic Kristaps Rasims un atzīst, ka vēl neesot īsti sapratis, vai aktieris, mūziķis, pasākuma vadītājs, vīrs, tēvs, latvietis un latgalietis „ir diagnoze, profesija, pārliecība vai vienkārši cilvēka sūtība”.

No skatuves līdz ekrānam, cauri dzīves atziņām, dziesmām, nospēlētām un vēl nenospēlētām lomām – tas viss būs atrodams Kristapa Rasima jaunajā muzikālajā monologā „Personības dalīšanās”.

Biļetes cena: 6-10 EUR
Biļešu iegāde: biļešu servisa kasēs

Publicēšanas datums: 2016. gada 29. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt