A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Krāmu, Kasešu un Plašu tirdziņš Mākslas telpā MALA

Krāmu, Kasešu un Plašu tirdziņš Mākslas telpā MALA

Sestdien, 8.septembrī, Mākslas telpā MALA, Lielā Skolas ielā 4, notiks ikgadējais Krāmu, Kasešu un Plašu tirdziņš. Tirdziņa sākums plkst.11.00.

Tirdziņā aicināts piedalīties ikviens interesents, kam mājās ir kāda lietota, jauna vai pašdarināta lieta, kas meklē jaunu saimnieku. Tas var būt jebkas - sākot no senas zupas terīnes, šūpuļzirdziņa vai fotokameras, līdz pat lustrai, balles kurpēm, vijolei un spalvaskātam.

Īpaša uzmanība šogad tiek pievērsta ar mūziku saistītām lietām – ar vairāk nekā 1500 vinila platēm tirdziņā piedalīsies mūzikas kolekcionāri no Rīgas, Daugavpils un Cēsīm. Būs apskatāma un iegādājama arī mūzikas atskaņošanas aparatūra, kā arī aizvien lielāku popularitāti atgūstošs fenomens – mūzikas kasetes.

Visas dienas garumā par muzikālo noformējumu rūpēsies vinilplašu un kasežu entuziasti DJ Raimonds Mežaks, DJ Kalvis Amantovs un DJ Caurvējš, kā arī īpašais viesis no Sēlijas.

Neiztrūks arī izglītojošā daļa – plkst.19.00 notiks lekcija "Latvijas mūziķu izdevumi vinila skaņuplatēs 2010-2018” un diskusija Raimonda Mežaka vadībā.

Pēc lekcijas un diskusijas noslēguma – latviešu mūzikas vinila diskotēka.

Tirgoties gribētāji aicināti pieteikties Mākslas telpas MALA facebook lapā https://www.facebook.com/telpamala/, rakstot uz , vai arī zvanot 26101945 (Kristīne), 25654341 (Didzis).
 
Vairāk informācijas par pasākumu: https://www.facebook.com/events/303789963536896/


Publicēšanas datums: 2018. gada 3. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt