A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Kora “Wenden” - Mīļo dziesmu koncerts

Kora “Wenden” - Mīļo dziesmu koncerts

Mīlestības dienas priekšvakarā, 13.februārī, plkst.19.00, Cēsu Kultūras un Tūrisma centra jauktais koris „Wenden”, sniegs muzikālu priekšnesumu „Mīļo dziesmu koncerts”, Vidzemes koncertzālē „Cēsis”, 2.stāva foajē.

Koncertā skanēs kora „mīļdziesmiņas”, kuras gadu gaitā ir, kļuvušas īpaši mīļas un tuvas kolektīvam, kas ne reizi vien „sildījušas” klausītāju sirdis, kā arī tiks ietverti skaņdarbi, kuri pirmo reizi debitēs kora izpildījumā.

Kora „WENDEN” koncertprogrammā tiks aptverta plaša sajūtu gamma un emocionālais piepildījums, iekļaujot literāras intermēdijas, kurās savu oratormākslu demonstrēs kora dalībnieki. 

Klausītājiem būs iespēja dzirdēt liriski niansēto E.Dārziņa „Minjona”, I.Kalniņa melodiju, kas kļuvusi par vienu no latviešu tautas nekronētajām himnām “Apliecinājums”, lēnprātīgi romantisko I.Kalniņa „Betas dziesmiņa”, dzīves filozofijas apvīto I.Kalniņa „Lūgšana”, Maestro R.Paula šedevrus „Atziedi, dvēsele”, „Teic, kas esi” u.c.
diriģente: Marika Slotina – Brante, koncertmeistare: Guna Rācene

Kora devīze: Wendeniešu dzīves ceļu vienmēr ir pavadījusi nenogurstoša darba griba, stiprs entuziasms, gaiši vārdi un ar mīlestību izdziedāta dziesma. Dziesma, kas uzmundrina garu, sasilda sirdi un pacilā dvēseli. Arī tāda dziesma, kas balsta bēdās, remdina sāpēs un veldzē skumjās. Un ir jābūt kaut mazliet trakam uz dziesmu, lai to visu spētu izdziedāt citiem.

Laikam tādi arī mēs esam...jo...Tie esam mēs!”

Ieejas maksa:
1,50 EUR. 1,00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem un Drauga kartes īpašniekiem.

Informāciju sagatavoja:
CKTC jauktā kora „WENDEN” diriģente
Marika Slotina – Brante
marika.slotina@inbox.lv

Publicēšanas datums: 2015. gada 5. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt