A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Koncerts „Greizajam Ratiņam – 15”

Koncerts „Greizajam Ratiņam – 15”

Cēsu Pils parkā 22.augustā plkst.19:00 notiks koncerts par godu "Greizā Ratiņa" 15 gadu jubilejai.

Šovasar pie saviem skatītājiem atgriežas Nacionālā teātra aktieru ansamblis “GREIZAIS RATIŅŠ”,  kas, šķiet, pavisam nesen, piecus gadus pēc kārtas spēja pulcēt pārpildītas lielākās Latvijas estrādes un radīt svētkus skatītājiem katrā uzstāšanās reizē. Šogad GREIZAJAM RATIŅAM aprit 15 gadi un ikviens ir aicināts uz Dzimšanas dienas ballīti, kur neiztiks bez jokiem, dāvānām un visskaistākajām dziesmām GREIZĀ RATIŅA versijās.

Latvijas Nacionālā teātra aktieru apvienība radās 1999. gadā, kad veidojot kārtējo Teātra Žurkas iestudējumu, skatītāju milzīgas simpātijas izpelnījās aktieru parodijas par populārām dziesmām un izpildītājiem.  Tā, paralēli dziesmu aptaujai “Vecais ratiņš” , tika radīta aktieru apvienība “Greizais ratiņš”, kurā apvienojās Juris Hiršs, Ivars Puga, Uldis Anže, Dace Bonāte, Normunds Laizāns un Valdis Zilveris. 

Piecu gadu laikā, tika radītas piecas programmmas un izdoti pieci albumi – “Gar jūras zeltmirdzošo krastu …”, “Mīļais, pasteidzies”, “Kā es braucu … lūkoties!”, “Mēs tikāmies martā”, “Paskaties, cik balts … tikpat kā paradīzē!”.  Notikuši neskaitāmi koncerti, kas pucēja daudzus desmitus tūkstošus skatītāju.

Aktieru veidotās populāru dziesmu parodijas raksturo smalka gaume, muzikalitāte, daudzbalsīgs dziedājums un sirsnīgums.

Šogad, kad „Greizajam ratiņam” aprit 15 gadi, aktieri no jauna apvienojas, lai atcerētos labāko, kas programmā bijis un, protams, dalītos ar jauniem jokiem un dziesmām. Kā arī agrāk, tā arī tagad koncertu neatņemama sastāvdaļa būs dažādu dāvanu dalīšana skatītājiem.

Biļetes 6-10 EUR

Publicēšanas datums: 2014. gada 29. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt