A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Koncerts “Gadi aizskrien lielā steigā “Pīpenes” jau desmitniekā”

Koncerts “Gadi aizskrien lielā steigā “Pīpenes” jau desmitniekā”

Sestdien, 22.oktobrī, plkst.15.00 Cēsu 2.pamatskolā notiks dāmu deju grupas “Pīpenes” 10 gadu jubilejas koncerts “Gadi aizskrien lielā steigā “Pīpenes” jau desmitniekā”.

Koncertā piedalīsies deviņas dāmu deju grupas, kopumā 123 dalībnieki, no dažādiem novadiem: no Baložiem, Blomes, Cēsīm, Ērgļiem, Jaunjelgavas, Priekuļiem, Stalbes, Vaidavas. 

“Pīpenes” ir Latvijas kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrības Cēsu nodaļas dāmu deju grupa, kuru vada horeogrāfs Māris Brasliņš. Repertuārā ir dažādu tautu dejas un arī jaunrades dejas, kuru skaitā ir mūziķes Anitas Ozolas dziesmu interpretācija dejā. Arī vokālais ansamblis “Gauja”  skandēs kādu viņas dziesmu.

Gan jubilāru, gan viesu deju grupās dejotājas pārsvarā ir kundzes cienījamos gados, tomēr tas nav šķērslis, lai dāmas ikdienā izmantotu deju terapiju aktīvam dzīvesveidam. Pateicoties Cēsu novada pašvaldības un Sociālā dienesta atbalstam, Cēsis ir draudzīga pilsēta senioriem un iekļauj kultūras apritē arī „zelta vecuma” kolektīvu iniciatīvas, sniedzot reālu iespēju pilnvērtīgi un radoši dzīvot cienījamā vecumā.

Informāciju sagatavoja:
„Pīpeņu” pārstāve
Maruta Valaine

Publicēšanas datums: 2016. gada 14. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt