A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Kamermūzikas koncerts

Kamermūzikas koncerts

Piektdien, 7. novembrī, plkst. 18.00 Cēsu Izstāžu namā kamermūzikas koncertu sniegs jaunu mūziķu duets no Rīgas – Aleksandrs Kalējs (klavieres) un Marks Viļenskis (čells).

Programmā Ludviga van Bēthovena, Johannesa Brāmsa un Ģērģa Ligeti mūzika.

Aleksandrs Kalējs (1996) dzimis Rīgā, šobrīd mācās Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas 3. kursā pie pedagoģes Dinas Attes. Jau agri gūti pirmie panākumi mūzikā, viņš ir vairāku valsts un starptautisku konkursu laureāts. Papildinājis pieredzi meistarklasēs un vasaras nometnēs pie   pazīstamiem  mūziķiem kā Konstantīns Lifšics, Diāna Ketlere , Reinis Zariņš, Agnese Egliņa gan solo spēlē, gan kamermuzicēšanā.

Marks Viļenskis (1995) dzimis Jūrmalā, mācījies Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolā čella spēli pie pedagogiem Daces Pūces un Maijas Prēdeles, šobrīd ir profesores Eleonoras Testeļecas students Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas 1. kursā. Guvis panākumus valsts un starptautiskos konkursos, ir TV šova ''Radīti mūzikai'' šī gada finālists. Blakus solo darbībai vairākus gadus spēlējis dažādos orķestros un kameransambļos. Papildinājis zināšanas pie tādiem mūziķiem kā Jerūns Roilings un Jānis Laurs, kā arī piedalījies vairākās jauno mūziķu vasaras nometnēs.

Publicēšanas datums: 2014. gada 4. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt