A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Jauniešu diena

Jauniešu diena

Arī šogad, kā jau katru gadu, Cēsu novada Jauniešu dome skolas pirmajā dienā, 1.septembrī, ielūdz uz Jauniešu dienu Pils parkā.

Rīta daļa plānota no plkst.13:00 - 15:30 ar dažādām radošajām darbnīcām un jautrām aktivitātēm. Lai pasākums būtu bagātīgāks un interesantāks, Jauniešu dome Bērnu rīta aktivitātēm ir aicinājusi pievienoties arī citas Cēsu organizācijas, interešu un profesionālās ievirzes izglītības iestādes. Šogad kopā ar mazajiem apmeklētājiem dosimies ceļojumā, apmeklējot dažādas valstis, kurās bērni varēs nodoties dažādām radošām un sportiskām aktivitātēm. Bērnu rītā piedalīsies arī Eiropas Savienības Mājas mobilais zināšanu ekspresis - aizraujošām spēlēm pilns autobuss , kurā sajust, sdzirdēt un iepazīt Eiropas Savienību.

Paralēli radošajām darbnīcām notiks aktivitātes uz lielās skatuves varēsim baudīt gan Cēsu Bērnu un jauniešu centra sagatavoto koncertu, gan Cēsu Suņu skolas priekšnesumus, gan piedalīties konkursos.

Jauniešu dienas vakara daļa notiks no 18:30 Pils parkā. Mums būs iespēja pavadīt fantastisku vakaru kopā ar tādiem māksliniekiem kā Agnese Rakovska, RR Band, Kasetes, Transleiteris, Edavārdi un Rīgas Improvizācijas teātris! Paralēli koncertam notiks dažādas sponsoru vārdā nosauktas aktivitātes un stafetes, cepsim tradicionālo koka maizi, kā arī citi lielāki vai mazāki pārsteigumi. Tiem, kuri vēlēsies baudīt mierīgāku gaisotni, būs pieejama "čill" telts.

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

Publicēšanas datums: 2016. gada 24. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt