A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Valda Meldera "superpirmizrāde"

Valda Meldera "superpirmizrāde"

12.aprīlī ,plkst. 17:00, ​CATA Kultūras namā notiks interaktīvs komēdijšovs ar Valdi Melderi "Sex Guru".

Uzmanību! Šis šovs var izmainīt jūsu dzīvi! Tikai pieaugušajiem!

Starptautiska teātra kompānija DOMINO piedāvā Latvijā nepieredzētu, unikālu projektu – interaktīvu komēdijšovu „SEX GURU”!

Divi Latvijā slaveni vīrieši (Valdis Melderis izrādes latviešu, un Edmunds Kaševskis - krievu valodas versijā) mūsu priekšā stāsies pavisam jaunā ampluā, kas neierasts gan publikai, gan viņiem pašiem. Ar veselīga humora devu, taču visai pikanti un atklāti viņi runās ar mums par seksu!

Cik bieži jānodarbojas ar seksu? Ko patiesībā vēlas sievietes un vīrieši? Šovs „SEX GURU” daudziem palīdzēs izdzirdēt atbildes uz jautājumiem, kurus viņi nav uzdrošinājušies uzdot iepriekš, bet kas vienmēr viņus interesējuši, uzkarsējot asinis un kairinot iztēli. Divas Latvijā slavenas personības pārvērtīsies lektoros un seksa ekspertos, tomēr galvenie šova dalībnieki būs izrādes skatītāji! Tas ir sava veida eksperiments, kas var izmainīt daudzu klātesošo uzskatus par vīrieša un sievietes attiecībām.

Šova „SEX GURU” pamatā ir austriešu autora Volfganga Veinbergera luga, un to ar lieliem panākumiem rāda Lielbritānijā, Polijā un Lietuvā.

DOMINO teātris ir starptautiska teātra kompānija, kas savu darbību Latvijā uzsākusi pirms 5 gadiem. Šajā laika periodā iestudētas izrādes: "Rīga - Dakāra", "Kailie brieži" ("Орлы стриптиза"), "Sekss un grēkpilsēta" ("Секс, брак и развод по-американски") un "Trakās šķēres".

Biļetes cena: 5, 6, 7, 9 €
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasēs un AS CATA 

Publicēšanas datums: 2014. gada 18. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt