A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Ineses Prisjolkovas seminārs “Zemapziņas pārprogrammēšana”

Ineses Prisjolkovas seminārs “Zemapziņas pārprogrammēšana”

Trešdien, 16.maijā, plkst.18.00 Koprades mājā SKOLA6 norisināsies Pavasara studijas rīkotais Ineses Prisjolkovas seminārs “Zemapziņas pārprogrammēšana”.

Zemapziņas pārprogrammēšanas metodi ir izstrādājis Valērijs Siņeļņikovs. Tā ir precīzi un tehnoloģiski ārkārtīgi gudri noformulētu jautājumu kombinācija, kas ļauj Tev no sevis uzzināt par sevi pašu – ieklausīties savā zemapziņā. Šī metode ļauj sakārtot savu domāšanu, savu dzīvi, savu attieksmi, veselību un faktiski jebkuru no jomām.

Noteikti zini, ka izcils speciālists ir nevis tas, kurš parāda Tev, kā dzīvot, vai iesaka, ko darīt, bet gan tas, kurš spēj uzdot īstos jautājumus, bet Tu, atbildot uz tiem, nonāc pie patiesiem ‘’Ahā!’’ momentiem!

"Zemapziņas pārprogrammēšana" ir metode, kas ļauj atrisināt pat tādas problēmas, kas iesīkstējušas jau gadiem. Un tās var būt jebkādas – cilvēks nevar atrast otro pusīti, nespēj atbrīvoties no līdzatkarīgām attiecībām, nevar nopelnīt, ir pārlieku agresīvs vai satraukts, nepārtraukti sev piesaista vienas un tās pašas situācijas, nespēj ieņemt bērniņu, nevar atrast labu darbu. Un vēl, un vēl dažādas situācijas.

Pieteikšanās: seminarividzeme@gmail.com vai pa tālruni 26497377

Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Dalības maksa: EUR 20,00 (t.sk. PVN)
Norises laiks: 16.maijs no plkst. 18:00 - 20:30
Norises vieta: "Skola6" semināru zālē, Skolas ielā 6, Cēsīs
Kontakti un pieteikšanās: seminarividzeme@gmail.com vai pa tālruni 26497377

Inese Prisjolkova ir tūkstošiem Latvijas lasītāju iemīļoto grāmatu “Kā iemīlēt sevi”, “Ieelpo laimi un mīlestību”, “Mammīt, kāpēc tā?”, “Audzēt mīlestību”, “Septiņas saules” u.c., Laimes terapijas un dažādu semināru autore, kas jau gandrīz 10 gadu vada Pavasara studiju un ir palīdzējusi desmitiem tūkstošiem sieviešu Latvijā veidot savu dzīvi vieglāku un laimīgāku.

Detalizētāk par semināru Ineses Prisjolkovas vadītās Pavasara studijas mājaslapā www.pavasarastudija.lv, https://www.facebook.com/events/175465296606639/

Papildu informācijai:
Una Pavasare
E-pasts: info.pavasarastudija@gmail.com

Publicēšanas datums: 2018. gada 14. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt