A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Impulsi.electro

Impulsi.electro

“Totēms.regejs” ir otrā daļa MALAS triptiham, kas notiks 30.jūlijā Cēsīs, Mākslas telpas “Mala” pagalmā. Tas ir meditatīvs piedzīvojums dienas garumā, iesaistot vietējos iedzīvotājus un viesus, vienojoties kopīgā baudīšanā, radīšanā un pozitīvā enerģijā, priecājoties gan par pilsētu, gan pašiem par sevi un apkārtējiem.

Pasākumu atklās režisora Vara Piņķa izrāde pieaugušajiem „Trīs stāsti”, kas tapusi, iedvesmojoties no igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka groteskajiem, humora un ironijas pilnajiem stāstiem (sarakstījis arī grāmatu bērniem „Kaka un pavasaris”). Lomās Ance Strazda, Klāvs Mellis, Reinis Boters un Āris Matesovičs.

Pasākumu noslēgs elektroniskās mūzikas impulsi. Vakara programmā:
“Gas Of Latvia” - ilggadējais eksperimentālās elektroniskās mūzikas projekts spēlēs dziesmas no jaunākā albuma “Swan Lake” ar Marta Pujāta, Andra Žebera un Annas Fomas dzeju. Kopā ar “Gas Of Latvia” dibinātāju Andri Indānu uzstāsies Anna Ķirse (balss, taustiņi).
Elizabete Balčus - savieno kopā elektronisko un akustiko laikmetīgo mūziku. Samplēti bīti, virtuozas flautas improvizācijas, taustiņi, balss, ķermenis un melodiski dārzeņi, kas tiks spēlēti. Elizabete pati par savu jaunāko mūziku saka, ka tās esot eklektiskas, kolāžas tipa kompozīcijas avangardiskā cepurē, bet žanriski izvēlēts apzīmējums "avant-drīm pops" un "neo-psihodēlija".
Un Ieva Vītoliņa - izmantojot digitālās skaņas, balsi un dažādas pašas ierakstītas apkārtējās vides skaņas, ik pa laikam tiek veidotas muzikālas performances. Katra performance gandrīz vienmēr ir kā improvizācija, un mūzika rodas no tā brīža apkārtējiem cilvēkiem, vides un sajūtām.”

BAUDĀM DZĪVI KOPĀ MALĀ!

Ieeja par ziedojumiem 3-4 eiro.


Informāciju sagatavoja:
Kristīne Auniņa
e-pasts: rozapujene@gmail.com

Publicēšanas datums: 2016. gada 21. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt