A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Imants Daksis un Mr. Myster Cēsīs prezentēs savu kopprojektu

Imants Daksis un Mr. Myster Cēsīs prezentēs savu kopprojektu

Sestdien, 30.septembrī mākslas telpā "Mala" plkst.21.00 notiks ekspresīvā dziesminieka Imanta Dakša un elektroniskās mūzikas mākslinieka Mr. Myster kopprojekta "The Bubble Gum expLOTION" pirmā uzstāšanās. Pasākums sāksies \Mr. Myster elektroniskās mūzikas setu, turpināsies ar "The Bubble Gum expLOTION" performanci un tiks noslēgts ar Imanta Dakša solo koncertu.

Pop-elektroniskās mūzikas apvienība "The Bubble Gum expLOTION" Latvijas mūzikas dzīvē vēlas iezīmēt relatīvi neskartu lauku - izaicinošu erotiku savienojumā ar inteliģenci. Projektā ir apvienojušies divi pavisam dažādu žanru mūziķi – Imants Daksis (vārdi, mūzika, vokāls), kas plašāk zināms kā dziesmu rakstnieks un solo mākslinieks, un Matīss Runtulis jeb Mr. Myster, kurš ikdienā nodarbojas ar elektroniskās mūzikas radīšanu un skaņu režiju, bet šajā projektā darbojas kā producents. Koncertā abiem mūziķiem uz skatuves pievienosies Anna Kalnā.

Pagaidām apvienība "The Bubble Gum expLOTION" ir publicējusi divus singlus: "Es būšu tavs vergs" - poētisku atsauci uz ikonisko 90. gadu televīzijas reklāmu, kas pavisam jauno kapitālisma sabiedrību mudināja atbrīvot savu seksualitāti un slēptākās dziņas, un singlu "Saldējums", kas tēlaini stāsta par šķiršanās smeldzīgo romantiku un viegluma sajūtu.

Ieeja pasākumā par ziedojumiem. 

Publicēšanas datums: 2017. gada 26. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt