A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Grupa "Keksi" atzīmēs 18 gadu jubileju ar vasaras sezonas atklāšanas koncertu Cēsīs

Grupa "Keksi" atzīmēs 18 gadu jubileju ar vasaras sezonas atklāšanas koncertu Cēsīs

Sestdien, 30.maijā, plkst.19.00 Cēsis pieskandinās rokenrols un blūzs. Viena no Baltijā zināmākajām rock’n’roll žanra grupām KEKSI, kas dibināta tieši šajā pilsētā, svinēs savus pilngadības svētkus. Grupu pirms 18 gadiem dibināja tās līderis un basģitārists Aleksandrs Sircovs jeb Muravejs un šo gadu laikā tajā spēlējuši aptuveni 20 mūziķi.

Šajā koncertā KEKSI spēli papildinās orķestris, kas piešķirs jau zināmām rock’n’roll un rock’a’billy dziesmām jaunu skanējumu. Bez KEKSIEM koncertā piedalīsies arī viena no zināmākajām blūza grupām Eiropā Latvian Blues Band un jaunā, daudzsološā mūziķu apvienība Coolmans Report, kas sevi jau spoži pierādījusi dažādos festivālos.

„Rock’n’roll ir ne tikai mūzika, bet dzīvesveids. Ar vēju matos un sirdīs, močiem un amerikāņu auto. Mana paaudze noteikti atceras, kā šī mūzika uzspridzināja deju grīdas pirms dažiem gadu desmitiem un tas, ka šāda žanra mūziku spēlē arī jaunieši, pierāda tās aktualitāti arī mūsdienās. Tāpēc priecājos, ka savā jubilejas koncertā varam spēlēt kopā ar jauniešiem no Coolmans Report un leģendāro Latvian Blues Band, jo rock’n’roll un blues stili allaž ir gājuši roku rokā,” stāsta KEKSI dibinātājs Aleksandrs Sircovs.

Svētku koncerta repertuārā – labākās rock’n’roll & blues kompozīcijas, ko pasaule pazinusi jau pirms Elvisa Preslija laikiem. KEKSI interpretācijā skanēs The Beatles Can’t Buy Me Love un All My Lovin’, Queen Crazy Little Thing Called Love, Čaka Berija Route 66, Elvisa Preslija Jailhouse Rock, Rikija Nelsona If You Can’t Rock Me un daudzu citu leģendāru mākslinieku kompozīcijas.

Keksi ir viena no Baltijā zināmākajām grupām, kas spēlē rock’n’roll, rockabilly, boogie un rythm’n’blues stila mūziku. Grupa dibināta 1997.gadā Cēsīs. Šo gadu laikā Keksi piedzīvojuši raibu koncertdzīvi, muzicējuši neskaitāmos festivālos Latvijā un ārvalstīs, priecējuši publiku autorkoncertos un piedzīvojuši dažādas pārmaiņas. Tā spēlējusi kopā ar tādām pasaules zvaigznēm kā Boney-M, Macy Grey, Smokie, Ottawan. Grupas sastāvā muzicē astoņi profesionāli mūziķi - Aleksandrs Sircovs (bass, kontrabass), Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Ēriks Kibermanis (baritona saksofons), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons), Reinis Puriņš (trompete), Villijs Strods (sitamie instrumenti).

Biļetes uz KEKSI jubilejas koncertu Cēsīs pieejamas Rock’n’roll & Blues svētkiem Cēsu pils parka estrādē nopērkamas www.bilesuparadize.lv. Rock’n’roll & Blues svētkus atbalsta Cēsu dome un Cēsu alus.

Papildu informācija: Antra Savleviča, 26422891

Publicēšanas datums: 2015. gada 21. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt