A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Goran Gora uzstāsies Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

Goran Gora uzstāsies Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

Šī gada 21.septembrī, 17:00 dziesminieks Goran Gora uzstāsies Vidzemes koncertzālē “Cēsis” ar jaunā albuma “Mosties” koncertuzvedumu.

Kopš 2005.gada aktīvi piedaloties Latvijas mūzikas apritē, mūziķis izdevis trīs studijas albumus, bet tikai septembrī gaidāmais - “Mosties” - ir pirmais Goran Gora albums latviski. Visu dziesmu vārdu autors – leģendārais dzejnieks Knuts Skujenieks.

Par godu topošajam albumam, dzejniekam un faktam, ka deviņu gadu laikā dziesminieks nekad nav devies koncerttūrē, šī gada septembrī deviņās Latvijas pilsētās notiks vērienīgākais notikums mūziķa karjerā – Goran Gora koncerttūre, kurai dots tāds pats nosaukums - “Mosties”.

“Cēsis ir maģiska pilsēta. Ar savu vēsturi, sakopto vidi, straujo attīstību pilsēta burtiski mudina atgriezties. Katra līdzšinējā uztāšanās Cēsīs bijusi īpaša tieši publikas atsaucības un draudzīgās attieksmes dēļ, tāpēc zinu, ka jaunajā koncertzālē izskanēs Goran Gora labākais koncerts kādu Cēsu klausītāji būs pieredzējuši,” tā mūziķis par gaidāmo koncertu 21.septembrī.

Koncertā izskanēs visas jaunā albuma dziesmas, kā arī citi muzikāli pārsteigumi, ko dziesminieks izpildīs kopā ar pieciem mūziķiem – saviem ikgadējiem domubiedriem.

Līdz ar koncerttūres izsludināšanu, Goran Gora publicē pirmo singlu no topošā albuma – tituldziesmu “Mosties”.

Biļetes: “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī Vidzemes koncertzāles “Cēsis” kasē.

Publicēšanas datums: 2014. gada 28. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt